South Melbourne Kuruluş : 1959 |
Lakeside Stadium 25 Albert Road Drive / Clarendon Street, Albert Park Melbourne Stad Kapasitesi 15000 Kişi South Melbourne Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
22/03/2024 12:30 | MS | Oakleigh Cannons | 0-0 | South Melbourne | |||
16/03/2024 10:15 | MS | Altona Magic | 1-4 | South Melbourne | |||
08/03/2024 11:30 | MS | South Melbourne | 1-1 | Heidelberg United | |||
02/03/2024 07:00 | MS | Manningham United Blues | 2-5 | South Melbourne | |||
26/02/2024 11:30 | MS | South Melbourne | 1-0 | Hume City | |||
17/02/2024 07:00 | MS | Moreland City | 0-1 | South Melbourne | |||
08/02/2024 12:15 | MS | South Melbourne | 1-0 | Melbourne Knights | |||
Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
10/09/2023 08:00 | MS | Avondale | 4-0 | South Melbourne | |||
01/09/2023 13:00 | MS | South Melbourne | 2-1 | Oakleigh Cannons | |||
19/08/2023 08:00 | MS | North Geelong Warriors | 0-2 | South Melbourne | |||
16/08/2023 11:15 | MS | Heidelberg United | 2-1 | South Melbourne | |||
12/08/2023 08:00 | MS | Avondale | 2-1 | South Melbourne | |||
29/07/2023 11:15 | MS | Altona Magic | 1-4 | South Melbourne | |||
22/07/2023 10:30 | MS | Port Melbourne | 0-4 | South Melbourne | |||
15/07/2023 08:00 | MS | Bentleigh Greens | 0-2 | South Melbourne | |||
09/07/2023 08:00 | MS | South Melbourne | 2-2 | Hume City | |||
02/07/2023 08:00 | MS | South Melbourne | 0-2 | Oakleigh Cannons | |||
20/06/2023 13:00 | MS | South Melbourne | 4-0 | St. Albans Saints | |||
13/06/2023 09:00 | MS | South Melbourne | 3-2 | Dandenong Thunder | |||
02/06/2023 12:30 | MS | Melbourne Knights | 1-2 | South Melbourne | |||
28/05/2023 09:00 | MS | South Melbourne | 1-0 | Green Gully | |||
20/05/2023 08:00 | MS | Moreland City | 0-2 | South Melbourne | |||
14/05/2023 09:00 | MS | South Melbourne | 2-1 | North Geelong Warriors | |||
07/05/2023 09:00 | MS | South Melbourne | 3-0 | Avondale | |||
30/04/2023 09:00 | MS | South Melbourne | 5-1 | Altona Magic | |||
24/04/2023 12:30 | MS | South Melbourne | 5-2 | Port Melbourne | |||
15/04/2023 08:30 | MS | South Melbourne | 1-0 | Bentleigh Greens | |||
08/04/2023 11:30 | MS | Hume City | 0-0 | South Melbourne | |||
01/04/2023 11:30 | MS | Oakleigh Cannons | 0-1 | South Melbourne | |||
26/03/2023 07:00 | MS | St. Albans Saints | 0-1 | South Melbourne |