South Shields Kuruluş : 0 |
1st Cloud Arena Shaftesbury Avenue South Shields, Tyne and Wear Stad Kapasitesi 7000 Kişi South Shields Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
20/04/2024 17:00 | MS | South Shields | 3-0 | Southport | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Tamworth | 3-2 | South Shields | |||
06/04/2024 17:00 | MS | South Shields | 7-0 | Bishop's Stortford | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Curzon Ashton | 2-0 | South Shields | |||
29/03/2024 18:00 | MS | South Shields | 2-0 | Spennymoor Town | |||
26/03/2024 22:45 | MS | Banbury United | 0-3 | South Shields | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Chester | 0-1 | South Shields | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Buxton | 0-2 | South Shields | |||
12/03/2024 22:45 | MS | South Shields | 2-1 | Chorley | |||
09/03/2024 18:00 | MS | South Shields | 0-1 | Brackley Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | King's Lynn Town | 3-1 | South Shields | |||
20/02/2024 22:45 | MS | South Shields | 2-1 | Scunthorpe | |||
17/02/2024 18:00 | MS | South Shields | 0-4 | Darlington 1883 | |||
13/02/2024 22:45 | MS | Alfreton Town | 1-0 | South Shields | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Gloucester City | 0-5 | South Shields | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Scarborough Athletic | 1-1 | South Shields | |||
30/01/2024 22:45 | MS | Hereford | 0-3 | South Shields | |||
27/01/2024 18:00 | MS | South Shields | 1-0 | Boston United | |||
23/01/2024 22:45 | MS | South Shields | 2-1 | Farsley Celtic FC | |||
09/01/2024 22:45 | MS | Bishop's Stortford | 2-3 | South Shields | |||
06/01/2024 18:00 | MS | South Shields | 1-1 | Warrington Town | |||
30/12/2023 18:00 | MS | Blyth Spartans | 2-1 | South Shields | |||
26/12/2023 18:00 | MS | South Shields | 1-3 | Blyth Spartans | |||
23/12/2023 18:00 | MS | Rushall Olympic | 2-0 | South Shields | |||
16/12/2023 18:00 | MS | South Shields | 1-2 | Peterborough Sports | |||
25/11/2023 18:00 | MS | South Shields | 0-1 | Chester | |||
21/11/2023 22:45 | MS | South Shields | 0-0 | Curzon Ashton | |||
İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/11/2023 18:00 | MS | Southport | 4-0 | South Shields | |||
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
14/11/2023 22:45 | MS | Spennymoor Town | 2-5 | South Shields | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Southport | 1-0 | South Shields | |||
07/11/2023 22:45 | MS | South Shields | 1-0 | Buxton | |||
04/11/2023 18:00 | MS | South Shields | 1-0 | Tamworth | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Brackley Town | 1-1 | South Shields | |||
24/10/2023 21:45 | MS | Chorley | 2-1 | South Shields | |||
21/10/2023 17:00 | MS | South Shields | 2-0 | King's Lynn Town | |||
14/10/2023 17:00 | MS | Warrington Town | 2-2 | South Shields | |||
07/10/2023 17:00 | MS | South Shields | 0-0 | Hereford | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/09/2023 14:30 | MS | Leek Town | 2-0 | South Shields | |||
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
23/09/2023 17:00 | MS | Peterborough Sports | 2-4 | South Shields | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/09/2023 17:00 | MS | South Shields | 2-0 | Bishop Auckland | |||
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
09/09/2023 17:00 | MS | South Shields | 2-0 | Rushall Olympic | |||
05/09/2023 21:45 | MS | Scunthorpe | 3-1 | South Shields | |||
02/09/2023 17:00 | MS | South Shields | 4-0 | Banbury United | |||
28/08/2023 17:00 | MS | Darlington 1883 | 2-2 | South Shields | |||
26/08/2023 17:00 | MS | South Shields | 3-0 | Gloucester City | |||
19/08/2023 17:00 | MS | South Shields | 1-0 | Scarborough Athletic | |||
15/08/2023 21:45 | MS | Farsley Celtic FC | 1-1 | South Shields | |||
12/08/2023 17:00 | MS | Boston United | 3-1 | South Shields | |||
05/08/2023 17:00 | MS | South Shields | 3-1 | Alfreton Town | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/07/2023 21:30 | MS | South Shields | 1-3 | Gateshead | |||
22/07/2023 17:00 | MS | South Shields | 1-6 | Harrogate Town | |||
18/07/2023 21:45 | MS | Whitby Town | 2-1 | South Shields | |||
11/07/2023 21:30 | MS | South Shields | 0-1 | Hebburn Town | |||
08/07/2023 14:30 | MS | South Shields | 3-4 | Sunderland | |||
04/07/2023 21:30 | MS | Newton Aycliffe | 0-2 | South Shields | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 17:00 | MS | Stafford Rangers | 3-0 | South Shields | |||
15/04/2023 17:00 | MS | South Shields | 2-1 | Warrington Town | |||
10/04/2023 17:00 | MS | Whitby Town | 0-1 | South Shields | |||
08/04/2023 17:00 | MS | South Shields | 3-2 | Nantwich Town | |||
01/04/2023 17:00 | MS | Bamber Bridge | 2-1 | South Shields | |||
25/03/2023 18:00 | MS | South Shields | 0-0 | Radcliffe | |||
18/03/2023 18:00 | MS | Hyde United | 0-1 | South Shields | |||
14/03/2023 22:45 | MS | South Shields | 1-2 | United of Manchester | |||
11/03/2023 18:00 | MS | Stalybridge Celtic | 3-3 | South Shields | |||
07/03/2023 22:45 | MS | Matlock Town | 0-0 | South Shields | |||
04/03/2023 18:00 | MS | Marske United | 0-4 | South Shields | |||
25/02/2023 18:00 | MS | Belper Town | 0-1 | South Shields | |||
18/02/2023 18:00 | MS | South Shields | 1-1 | Matlock Town | |||
14/02/2023 22:45 | MS | Gainsborough Trinity | 1-1 | South Shields | |||
11/02/2023 18:00 | MS | Rylands | 0-1 | South Shields | |||
07/02/2023 22:45 | MS | South Shields | 5-2 | Liversedge | |||
04/02/2023 18:00 | MS | South Shields | 2-0 | Lancaster City | |||
31/01/2023 22:45 | MS | South Shields | 4-2 | Marske United | |||
28/01/2023 18:00 | MS | Atherton Collieries | 0-2 | South Shields | |||
14/01/2023 18:00 | MS | Guiseley AFC | 1-0 | South Shields | |||
07/01/2023 18:00 | MS | South Shields | 2-1 | Marine | |||
02/01/2023 18:00 | MS | Morpeth Town | 0-1 | South Shields | |||
26/12/2022 18:00 | MS | South Shields | 4-2 | Whitby Town | |||
03/12/2022 16:00 | MS | South Shields | 3-3 | Ashton United | |||
30/11/2022 22:45 | MS | Radcliffe | 1-2 | South Shields | |||
26/11/2022 18:00 | MS | Warrington Town | 3-2 | South Shields | |||
22/11/2022 22:45 | MS | South Shields | 5-0 | Bamber Bridge | |||
19/11/2022 18:00 | MS | South Shields | 2-0 | Stafford Rangers | |||
12/11/2022 18:00 | MS | South Shields | 2-1 | Belper Town | |||
08/11/2022 22:45 | MS | South Shields | 0-1 | Hyde United | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/11/2022 15:00 | MS | South Shields | 0-2 | Forest Green | |||
İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/10/2022 17:00 | MS | Warrington Town | 3-1 | South Shields | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
22/10/2022 17:00 | MS | South Shields | 1-0 | Rylands | |||
18/10/2022 21:45 | MS | Liversedge | 0-1 | South Shields | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/10/2022 17:00 | MS | South Shields | 1-0 | Scunthorpe | |||
İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/10/2022 17:00 | MS | Stalybridge Celtic | 1-2 | South Shields | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
04/10/2022 21:45 | MS | United of Manchester | 2-1 | South Shields | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/10/2022 17:00 | MS | South Shields | 5-2 | Marske United | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2022 17:00 | MS | South Shields | 0-0 | Atherton Collieries | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/09/2022 17:00 | MS | Shildon AFC | 0-5 | South Shields | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
13/09/2022 21:45 | MS | Lancaster City | 0-2 | South Shields | |||
06/09/2022 21:45 | MS | South Shields | 2-1 | Guiseley AFC | |||
İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/09/2022 17:00 | MS | South Shields | 3-2 | Workington | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
29/08/2022 17:00 | MS | South Shields | 1-0 | Morpeth Town | |||
27/08/2022 17:00 | MS | Nantwich Town | 0-1 | South Shields |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Tamworth | 96 |
2 | Scunthorpe | 88 |
3 | Brackley Town | 85 |
4 | Chorley | 83 |
5 | Alfreton Town | 80 |
6 | Boston United | 75 |
7 | Curzon Ashton | 75 |
8 | South Shields | 74 |
9 | Spennymoor Town | 74 |
10 | Chester | 69 |
11 | Hereford | 69 |
12 | Warrington Town | 64 |
13 | Scarborough Athletic | 64 |
14 | Buxton | 62 |
15 | Peterborough Sports | 58 |
16 | Darlington 1883 | 56 |
17 | Southport | 56 |
18 | King's Lynn Town | 55 |
19 | Rushall Olympic | 54 |
20 | Farsley Celtic FC | 53 |
21 | Blyth Spartans | 50 |
22 | Banbury United | 38 |
23 | Gloucester City | 36 |
24 | Bishop's Stortford | 21 |