Spartak Soběslav Kuruluş : 0 |
Fotbalové hřiště TJ Spartak Soběslav Nová Ulice Soběslav Stad Kapasitesi 560 Kişi Spartak Soběslav Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Příbram II | 3-2 | Spartak Soběslav | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Spartak Soběslav | 0-0 | Jindřichův Hradec | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Hořovicko | 1-2 | Spartak Soběslav | |||
11/11/2023 16:00 | MS | Spartak Soběslav | 1-1 | Petřín Plzeň | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Slavoj Český Krumlov | 0-2 | Spartak Soběslav | |||
28/10/2023 15:30 | MS | Spartak Soběslav | 2-2 | Baník Sokolov | |||
21/10/2023 14:30 | MS | Mariánské Lázně | 3-0 | Spartak Soběslav | |||
14/10/2023 17:00 | MS | Spartak Soběslav | 5-1 | Klatovy | |||
07/10/2023 11:15 | MS | Aritma Praha | 5-0 | Spartak Soběslav | |||
30/09/2023 17:00 | MS | Spartak Soběslav | 2-0 | Doubravka | |||
23/09/2023 11:30 | MS | Komárov | 2-2 | Spartak Soběslav | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Spartak Soběslav | 4-0 | Rokycany | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Otava Katovice | 3-2 | Spartak Soběslav | |||
Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/09/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 2-4 | Hradec Králové | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/09/2023 18:00 | MS | Tachov | 1-3 | Spartak Soběslav | |||
26/08/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 2-5 | Příbram II | |||
20/08/2023 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 2-0 | Spartak Soběslav | |||
Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/08/2023 19:00 | MS | Spartak Soběslav | 1-0 | Písek | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
12/08/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 2-3 | Hořovicko | |||
06/08/2023 11:35 | MS | Jiskra Domažlice II | 0-2 | Spartak Soběslav | |||
Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/07/2023 18:00 | PEN | Hluboka nad Vltavou | 1-1 PS : 3-4 |
Spartak Soběslav | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 14:30 | MS | Mariánské Lázně | 1-1 | Spartak Soběslav | |||
03/06/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 2-1 | Rokycany | |||
26/05/2023 19:00 | MS | Slavoj Český Krumlov | 1-1 | Spartak Soběslav | |||
20/05/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 4-2 | Tochovice | |||
17/05/2023 19:00 | MS | Komárov | 0-2 | Spartak Soběslav | |||
13/05/2023 18:00 | MS | Klatovy | 1-1 | Spartak Soběslav | |||
06/05/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 3-1 | Aritma Praha | |||
29/04/2023 18:00 | MS | Horní Bříza | 2-4 | Spartak Soběslav | |||
22/04/2023 18:00 | MS | Spartak Soběslav | 1-2 | Sokol Lom |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Petřín Plzeň | 37 |
2 | Baník Sokolov | 36 |
3 | Mariánské Lázně | 34 |
4 | Aritma Praha | 33 |
5 | Hořovicko | 30 |
6 | Komárov | 26 |
7 | Spartak Soběslav | 25 |
8 | Příbram II | 25 |
9 | Jindřichův Hradec | 25 |
10 | Otava Katovice | 23 |
11 | Doubravka | 19 |
12 | Rokycany | 19 |
13 | Jiskra Domažlice II | 17 |
14 | Klatovy | 14 |
15 | Tachov | 13 |
16 | Slavoj Český Krumlov | 12 |