Stará Říše Kuruluş : 0 |
Stadion FSC Stará Říše Jechovce Stará Říše Stad Kapasitesi 1000 Kişi Stará Říše Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Stará Říše | 1-3 | Ždírec nad Doubravou | |||
16/03/2024 12:15 | MS | Břeclav | 0-2 | Stará Říše | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Stará Říše | 1-1 | Havlíčkův Brod | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Znojmo | 4-0 | Stará Říše | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 16:00 | MS | Stará Říše | 0-4 | Slavoj Polná | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Pelhřimov | 1-1 | Stará Říše | |||
29/10/2023 16:30 | MS | Stará Říše | 2-3 | Vrchovina | |||
22/10/2023 15:30 | MS | Humpolec | 2-0 | Stará Říše | |||
15/10/2023 16:00 | MS | Stará Říše | 0-1 | Velká Bíteš | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Žďár nad Sázavou | 2-1 | Stará Říše | |||
01/10/2023 11:15 | MS | Zbrojovka Brno II | 5-1 | Stará Říše | |||
24/09/2023 16:30 | MS | Stará Říše | 1-1 | Velké Meziříčí | |||
17/09/2023 11:15 | MS | Sokol Lanžhot | 4-1 | Stará Říše | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Stará Říše | 0-4 | Líšeň II | |||
03/09/2023 17:00 | MS | Sokol Tasovice | 3-2 | Stará Říše | |||
27/08/2023 17:30 | MS | Stará Říše | 0-0 | Dálnice Speřice | |||
19/08/2023 17:30 | MS | Ždírec nad Doubravou | 4-0 | Stará Říše | |||
13/08/2023 18:00 | MS | Stará Říše | 4-2 | Břeclav | |||
05/08/2023 11:15 | MS | Havlíčkův Brod | 1-1 | Stará Říše | |||
Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/07/2023 18:00 | USB | Stará Říše | 0-2 | Znojmo | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 16:00 | MS | Stará Říše | 3-0 | Břeclav | |||
02/06/2023 19:00 | MS | Start Brno | 3-0 | Stará Říše | |||
28/05/2023 18:00 | MS | Stará Říše | 1-2 | Tatran Bohunice | |||
20/05/2023 18:00 | MS | Bystřice nad Pernštejnem | 0-2 | Stará Říše | |||
14/05/2023 17:30 | MS | Stará Říše | 3-1 | Sokol Tasovice | |||
07/05/2023 11:15 | MS | Vysočina Jihlava II | 0-0 | Stará Říše | |||
30/04/2023 17:00 | MS | Stará Říše | 4-1 | Ždírec nad Doubravou | |||
22/04/2023 16:30 | MS | Humpolec | 2-1 | Stará Říše | |||
16/04/2023 17:00 | MS | Stará Říše | 7-1 | Dálnice Speřice | |||
09/04/2023 16:30 | MS | Sokol Lanžhot | 2-1 | Stará Říše |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Zbrojovka Brno II | 49 |
2 | Sokol Lanžhot | 44 |
3 | Vrchovina | 36 |
4 | Líšeň II | 34 |
5 | Havlíčkův Brod | 29 |
6 | Žďár nad Sázavou | 28 |
7 | Velká Bíteš | 26 |
8 | Slavoj Polná | 24 |
9 | Humpolec | 24 |
10 | Ždírec nad Doubravou | 22 |
11 | Pelhřimov | 16 |
12 | Sokol Tasovice | 16 |
13 | Velké Meziříčí | 16 |
14 | Břeclav | 15 |
15 | Dálnice Speřice | 12 |
16 | Stará Říše | 11 |