Stellenbosch Kuruluş : 1980 |
Danie Craven Stadium Coetzenburg St. Stellenbosch Stad Kapasitesi 16000 Kişi Stellenbosch Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2024 18:30 | MS | Stellenbosch | 3-0 | Golden Arrows | |||
27/04/2024 21:00 | MS | Stellenbosch | 5-0 | Polokwane City | |||
21/04/2024 18:30 | MS | TS Galaxy | 1-2 | Stellenbosch | |||
17/04/2024 20:30 | MS | Sekhukhune United | 1-1 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/04/2024 16:00 | MS | Stellenbosch | 4-0 | Supersport United | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
06/04/2024 18:00 | MS | Stellenbosch | 0-0 | Sekhukhune United | |||
02/04/2024 20:30 | MS | Kaizer Chiefs | 0-1 | Stellenbosch | |||
30/03/2024 16:30 | MS | Stellenbosch | 3-0 | Royal AM | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/03/2024 20:00 | MS | Milford FC | 1-6 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Ajax Cape Town | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Cape Town City | 0-1 | Stellenbosch | |||
01/03/2024 20:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Chippa United | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2024 20:00 | PEN | Stellenbosch | 1-1 PS : 4-3 |
Pretoria Callies | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 20:30 | MS | Supersport United | 1-1 | Stellenbosch | |||
13/02/2024 20:30 | Ertelendi | Stellenbosch | - | Amazulu | |||
29/12/2023 21:00 | MS | Orlando Pirates | 2-3 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - League Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/12/2023 16:00 | PEN | Stellenbosch | 1-1 PS : 5-4 |
TS Galaxy | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
08/12/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Cape Town City | |||
Güney Afrika - League Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/12/2023 16:00 | MS | Richards Bay | 0-3 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
28/11/2023 20:30 | MS | Ajax Cape Town | 0-3 | Stellenbosch | |||
25/11/2023 16:30 | MS | Amazulu | 0-1 | Stellenbosch | |||
11/11/2023 21:00 | MS | Chippa United | 0-0 | Stellenbosch | |||
07/11/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 2-1 | Richards Bay | |||
Güney Afrika - League Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/11/2023 20:30 | MS | Polokwane City | 0-2 | Stellenbosch | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Chippa United | 1-2 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/10/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 3-0 | TS Galaxy | |||
27/09/2023 20:30 | MS | Mamelodi Sundowns | 3-1 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - 8 Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/09/2023 16:00 | MS | Orlando Pirates | 0-1 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/09/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 0-2 | Moroka Swallows | |||
16/09/2023 16:00 | MS | Golden Arrows | 0-0 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - 8 Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/09/2023 16:00 | MS | Stellenbosch | 1-2 | Orlando Pirates | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
30/08/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 0-2 | Kaizer Chiefs | |||
26/08/2023 21:00 | MS | Stellenbosch | 1-2 | Supersport United | |||
18/08/2023 20:30 | MS | Royal AM | 1-3 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - 8 Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/08/2023 19:00 | USB | Supersport United | 0-1 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/08/2023 20:30 | MS | Polokwane City | 1-0 | Stellenbosch | |||
05/08/2023 21:00 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Orlando Pirates | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
20/05/2023 16:00 | MS | Stellenbosch | 2-1 | TS Galaxy | |||
13/05/2023 16:00 | MS | Maritzburg Utd | 1-0 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/05/2023 19:00 | PEN | Stellenbosch | 0-0 PS : 3-4 |
Sekhukhune United | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/05/2023 20:30 | MS | Supersport United | 0-0 | Stellenbosch | |||
29/04/2023 18:30 | MS | Stellenbosch | 5-2 | Golden Arrows | |||
22/04/2023 18:30 | MS | Stellenbosch | 3-0 | Moroka Swallows | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/04/2023 19:00 | MS | Stellenbosch | 2-1 | Mamelodi Sundowns | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/04/2023 16:00 | MS | Royal AM | 3-1 | Stellenbosch | |||
01/04/2023 18:30 | MS | Kaizer Chiefs | 2-1 | Stellenbosch | |||
17/03/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 2-0 | Amazulu | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/03/2023 16:00 | MS | TS Galaxy | 3-6 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2023 16:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Mamelodi Sundowns | |||
25/02/2023 18:30 | MS | Richards Bay | 1-2 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/02/2023 16:00 | MS | Stellenbosch | 3-0 | Moroka Swallows | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2023 16:30 | MS | Chippa United | 1-2 | Stellenbosch | |||
27/01/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 3-2 | Cape Town City | |||
22/01/2023 16:30 | MS | Orlando Pirates | 4-1 | Stellenbosch | |||
14/01/2023 18:30 | MS | Stellenbosch | 0-1 | Sekhukhune United | |||
11/01/2023 20:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Tshakhuma Madzivhadila | |||
08/01/2023 18:30 | MS | TS Galaxy | 0-0 | Stellenbosch | |||
30/12/2022 18:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Chippa United | |||
30/10/2022 16:30 | MS | Amazulu | 1-0 | Stellenbosch | |||
18/10/2022 18:00 | MS | Stellenbosch | 0-2 | Supersport United | |||
14/10/2022 20:30 | MS | Golden Arrows | 1-1 | Stellenbosch | |||
09/10/2022 16:30 | MS | Stellenbosch | 1-3 | Kaizer Chiefs | |||
04/10/2022 20:30 | MS | Stellenbosch | 3-0 | Maritzburg Utd | |||
17/09/2022 18:30 | MS | Sekhukhune United | 1-1 | Stellenbosch | |||
10/09/2022 16:00 | MS | Moroka Swallows | 1-2 | Stellenbosch | |||
03/09/2022 16:00 | MS | Stellenbosch | 1-2 | Richards Bay | |||
Güney Afrika - 8 Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/08/2022 16:00 | PEN | Stellenbosch | 1-1 PS : 3-4 |
Kaizer Chiefs | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/08/2022 18:00 | MS | Mamelodi Sundowns | 3-0 | Stellenbosch | |||
20/08/2022 18:30 | MS | Cape Town City | 1-1 | Stellenbosch | |||
13/08/2022 16:00 | MS | Stellenbosch | 3-1 | Royal AM | |||
10/08/2022 20:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Orlando Pirates | |||
06/08/2022 16:00 | MS | Tshakhuma Madzivhadila | 0-0 | Stellenbosch | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 16:00 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Cape Town City | |||
14/05/2022 16:00 | MS | Mamelodi Sundowns | 0-3 | Stellenbosch | |||
07/05/2022 18:00 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Maritzburg Utd | |||
03/05/2022 18:00 | MS | Supersport United | 0-0 | Stellenbosch | |||
23/04/2022 18:00 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Kaizer Chiefs | |||
17/04/2022 16:00 | MS | Chippa United | 1-0 | Stellenbosch | |||
06/04/2022 18:00 | MS | Golden Arrows | 0-2 | Stellenbosch | |||
02/04/2022 16:00 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Sekhukhune United | |||
20/03/2022 16:30 | MS | Stellenbosch | 2-2 | Royal AM | |||
06/03/2022 18:30 | MS | Tshakhuma Madzivhadila | 1-0 | Stellenbosch | |||
02/03/2022 20:30 | MS | Amazulu | 2-2 | Stellenbosch | |||
16/02/2022 18:30 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Moroka Swallows | |||
Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/02/2022 19:00 | MS | Stellenbosch | 0-1 | Baroka FC | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
22/12/2021 16:30 | MS | TS Galaxy | 0-1 | Stellenbosch | |||
18/12/2021 16:30 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Baroka FC | |||
12/12/2021 18:00 | MS | Maritzburg Utd | 0-0 | Stellenbosch | |||
08/12/2021 18:00 | MS | Stellenbosch | 0-1 | Supersport United | |||
04/12/2021 21:15 | MS | Stellenbosch | 1-1 | Mamelodi Sundowns | |||
28/11/2021 16:30 | MS | Bloem Celtic | 1-0 | Stellenbosch | |||
24/11/2021 18:30 | MS | Stellenbosch | 0-3 | Orlando Pirates | |||
20/11/2021 16:30 | MS | Stellenbosch | 2-2 | Amazulu | |||
06/11/2021 18:00 | MS | Stellenbosch | 0-0 | Golden Arrows | |||
02/11/2021 16:30 | MS | Kaizer Chiefs | 0-1 | Stellenbosch | |||
27/10/2021 16:30 | MS | Stellenbosch | 1-0 | Tshakhuma Madzivhadila | |||
17/10/2021 16:30 | MS | Moroka Swallows | 1-1 | Stellenbosch | |||
02/10/2021 18:00 | MS | Baroka FC | 1-1 | Stellenbosch | |||
25/09/2021 18:00 | MS | Stellenbosch | 2-1 | Chippa United | |||
18/09/2021 18:00 | MS | Cape Town City | 0-3 | Stellenbosch |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Mamelodi Sundowns | 62 |
2 | Stellenbosch | 49 |
3 | Orlando Pirates | 46 |
4 | Sekhukhune United | 40 |
5 | TS Galaxy | 38 |
6 | Supersport United | 38 |
7 | Cape Town City | 35 |
8 | Kaizer Chiefs | 33 |
9 | Polokwane City | 33 |
10 | Chippa United | 32 |
11 | Golden Arrows | 32 |
12 | Amazulu | 31 |
13 | Moroka Swallows | 29 |
14 | Royal AM | 29 |
15 | Richards Bay | 23 |
16 | Ajax Cape Town | 15 |