Strogino Kuruluş : 0 |
Stadion Rublevo ul. Vasiliya Botyleva 41 Moskva Stad Kapasitesi 2000 Kişi Strogino Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/02/2024 12:30 | MS | Strogino | 0-1 | Arsenal Tula U20 | |||
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
12/11/2023 13:00 | MS | Arsenal Tula II | 2-2 | Strogino | |||
05/11/2023 13:00 | MS | Strogino | 1-2 | Sakhalinets | |||
29/10/2023 13:00 | MS | Strogino | 5-1 | Kvant | |||
21/10/2023 11:00 | MS | Dinamo Vladivostok | 2-1 | Strogino | |||
15/10/2023 16:00 | MS | Strogino | 2-1 | Ryazan | |||
07/10/2023 14:00 | MS | Znamya Noginsk | 0-0 | Strogino | |||
01/10/2023 13:00 | MS | Strogino | 0-2 | Saturn Ramenskoye | |||
22/09/2023 14:00 | MS | Kosmos Dolgoprudny | 0-3 | Strogino | |||
17/09/2023 13:00 | MS | Strogino | 0-5 | Kaluga | |||
11/09/2023 13:00 | MS | Khimki II | 1-1 | Strogino | |||
03/09/2023 13:00 | MS | Strogino | 3-4 | SKA Khabarovsk II | |||
27/08/2023 16:30 | MS | Zenit Penza | 3-1 | Strogino | |||
19/08/2023 13:00 | MS | Strogino | 2-2 | Kolomna | |||
13/08/2023 14:00 | MS | Kompozit | 3-3 | Strogino | |||
06/08/2023 13:00 | - | Strogino | - | Peresvet Podolsk | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/08/2023 13:00 | MS | Strogino | 2-3 | Znamya Truda | |||
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/07/2023 09:00 | MS | Sakhalin | 1-0 | Strogino | |||
22/07/2023 13:00 | MS | Strogino | 1-3 | FK Spartak Tambov | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/06/2023 17:30 | MS | Strogino | 3-6 | FK Neftekhimik | |||
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 06:00 | MS | SKA Khabarovsk II | 1-2 | Strogino | |||
04/06/2023 13:00 | MS | Strogino | 4-1 | Balashikha | |||
28/05/2023 17:00 | MS | Kolomna | 1-0 | Strogino | |||
21/05/2023 13:00 | MS | Strogino | 3-2 | Znamya Noginsk | |||
15/05/2023 16:00 | MS | Zenit Penza | 2-1 | Strogino | |||
10/05/2023 13:00 | MS | Strogino | 2-0 | Khimki II | |||
05/05/2023 13:00 | MS | Balashikha | 0-3 | Strogino | |||
29/04/2023 13:00 | MS | Strogino | 4-0 | Kolomna | |||
22/04/2023 14:00 | MS | Znamya Noginsk | 3-1 | Strogino | |||
15/04/2023 13:00 | MS | Strogino | 1-0 | Zenit Penza |