Sturm Graz II Kuruluş : 1909 |
Solarstadion der Stadt Gleisdorf Stadionstraße 1 Gleisdorf Stad Kapasitesi 1700 Kişi Sturm Graz II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/05/2024 19:10 | MS | FC Liefering | 4-1 | Sturm Graz II | |||
27/04/2024 15:30 | MS | Sturm Graz II | 2-3 | Dornbirn | |||
19/04/2024 19:10 | MS | SKU Amstetten | 1-4 | Sturm Graz II | |||
14/04/2024 11:30 | MS | Sturm Graz II | 2-1 | SV Horn | |||
06/04/2024 15:30 | MS | Schwarz-Weiß Bregenz | 3-3 | Sturm Graz II | |||
31/03/2024 11:30 | MS | Sturm Graz II | 1-3 | Admira Wacker | |||
16/03/2024 16:30 | MS | SV Kapfenberg | 1-1 | Sturm Graz II | |||
10/03/2024 12:30 | MS | Sturm Graz II | 0-1 | Grazer AK | |||
01/03/2024 20:10 | MS | Floridsdorfer AC | 1-0 | Sturm Graz II | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Sturm Graz II | 1-1 | First Vienna | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | - | Sturm Graz II | - | Fužinar | |||
08/02/2024 16:30 | MS | Sturm Graz II | 1-3 | Brinje-Grosuplje | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Sturm Graz II | 6-1 | Tolmin | |||
24/01/2024 19:00 | MS | Avusturya Klagenfurt | 3-1 | Sturm Graz II | |||
20/01/2024 14:00 | MS | Sturm Graz II | 0-2 | Voitsberg | |||
16/01/2024 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-2 | Sturm Graz II | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
06/12/2023 20:30 | MS | Sturm Graz II | 0-5 | Ried | |||
01/12/2023 20:10 | MS | SKN ST. Polten | 3-1 | Sturm Graz II | |||
26/11/2023 12:30 | MS | Sturm Graz II | 0-2 | Leoben | |||
10/11/2023 20:10 | MS | Stripfing | 2-1 | Sturm Graz II | |||
27/10/2023 19:10 | MS | SV Lafnitz | 5-2 | Sturm Graz II | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Sturm Graz II | 1-1 | FC Liefering | |||
07/10/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 2-3 | Sturm Graz II | |||
01/10/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 3-2 | SKU Amstetten | |||
24/09/2023 11:30 | MS | SV Horn | 4-0 | Sturm Graz II | |||
17/09/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 0-2 | Schwarz-Weiß Bregenz | |||
01/09/2023 19:10 | MS | Admira Wacker | 1-1 | Sturm Graz II | |||
27/08/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 3-3 | SV Kapfenberg | |||
18/08/2023 21:30 | MS | Grazer AK | 1-0 | Sturm Graz II | |||
13/08/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 2-2 | Floridsdorfer AC | |||
06/08/2023 11:30 | MS | First Vienna | 2-2 | Sturm Graz II | |||
30/07/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 1-4 | SKN ST. Polten | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/07/2023 16:30 | - | Sturm Graz II | - | Maccabi Petah Tikva | |||
18/07/2023 20:00 | İptal Edildi | TuS Heiligenkreuz | - | Sturm Graz II | |||
15/07/2023 18:00 | - | Szombathelyi Haladas | - | Sturm Graz II | |||
08/07/2023 12:00 | - | Beltinci | - | Sturm Graz II | |||
05/07/2023 20:00 | - | St. Anna | - | Sturm Graz II | |||
29/06/2023 20:00 | - | Deutschlandsberger SC | - | Sturm Graz II | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 15:30 | MS | FC BW Linz | 2-1 | Sturm Graz II | |||
26/05/2023 20:15 | MS | Sturm Graz II | 4-2 | FC Liefering | |||
21/05/2023 13:30 | MS | Sturm Graz II | 2-0 | SK Vorwarts Steyr | |||
12/05/2023 19:10 | MS | First Vienna | 1-0 | Sturm Graz II | |||
07/05/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 2-5 | Admira Wacker | |||
28/04/2023 19:10 | - | Avusturya Vienna (Am) | - | Sturm Graz II | |||
21/04/2023 19:10 | MS | SKU Amstetten | 5-0 | Sturm Graz II | |||
16/04/2023 11:30 | MS | Sturm Graz II | 2-2 | SV Horn | |||
07/04/2023 19:10 | MS | Rapid Wien II | 0-4 | Sturm Graz II | |||
31/03/2023 19:10 | MS | Sturm Graz II | 2-3 | Grazer AK | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/03/2023 18:30 | - | TSV Hartberg | - | Sturm Graz II | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2023 20:10 | MS | SV Kapfenberg | 3-1 | Sturm Graz II | |||
12/03/2023 14:30 | MS | Sturm Graz II | 0-4 | Dornbirn | |||
03/03/2023 20:10 | MS | Floridsdorfer AC | 0-1 | Sturm Graz II | |||
26/02/2023 15:30 | MS | Sturm Graz II | 0-2 | SKN ST. Polten | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/02/2023 16:00 | - | Rukh Vynnyky | - | Sturm Graz II | |||
04/02/2023 17:00 | - | Deutschlandsberger SC | - | Sturm Graz II | |||
04/02/2023 03:00 | TBD | Sturm Graz II | - | Ilirija | |||
01/02/2023 21:30 | - | Sturm Graz II | - | Weiz | |||
27/01/2023 20:00 | - | Fürstenfeld | - | Sturm Graz II | |||
21/01/2023 16:00 | - | Gleisdorf 09 | - | Sturm Graz II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/12/2022 18:00 | - | Sturm Graz II | - | LASK Juniors | |||
02/12/2022 19:00 | - | Wolfsberger AC II | - | Sturm Graz II | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2022 20:10 | MS | SV Lafnitz | 5-1 | Sturm Graz II | |||
05/11/2022 16:30 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-3 | Sturm Graz II | |||
30/10/2022 14:30 | MS | Sturm Graz II | 0-1 | SV Kapfenberg | |||
22/10/2022 15:30 | MS | Dornbirn | 3-1 | Sturm Graz II | |||
16/10/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 3-1 | SKU Amstetten | |||
09/10/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 0-1 | First Vienna | |||
01/10/2022 15:30 | MS | Grazer AK | 1-1 | Sturm Graz II | |||
18/09/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 0-0 | Floridsdorfer AC | |||
09/09/2022 19:10 | MS | Admira Wacker | 1-2 | Sturm Graz II | |||
03/09/2022 21:00 | MS | Sturm Graz II | 1-2 | Avusturya Vienna (Am) | |||
26/08/2022 19:10 | MS | FC Liefering | 4-2 | Sturm Graz II | |||
21/08/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 0-2 | FC BW Linz | |||
12/08/2022 19:10 | MS | SKN ST. Polten | 2-5 | Sturm Graz II | |||
07/08/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 1-1 | Rapid Wien II | |||
31/07/2022 11:30 | MS | Sturm Graz II | 2-0 | SV Lafnitz | |||
22/07/2022 19:10 | MS | SV Horn | 2-1 | Sturm Graz II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/07/2022 19:00 | İptal Edildi | Sturm Graz II | - | Avusturya Vienna (Am) | |||
16/07/2022 19:00 | - | Sturm Graz II | - | Avusturya Vienna (Am) | |||
08/07/2022 19:30 | - | Fürstenfeld | - | Sturm Graz II | |||
01/07/2022 20:00 | - | Sturm Graz II | - | Deutschlandsberger SC | |||
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) | |||||||
08/06/2022 20:00 | MS | Stadl-Paura | 1-5 | Sturm Graz II | |||
03/06/2022 19:45 | MS | Sturm Graz II | 3-0 | Hertha | |||
27/05/2022 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 0-3 | Sturm Graz II | |||
24/05/2022 20:00 | MS | Sturm Graz II | 7-0 | Treibach | |||
20/05/2022 20:00 | MS | Kalsdorf | 1-1 | Sturm Graz II | |||
15/05/2022 15:00 | MS | Sturm Graz II | 0-1 | Gurten | |||
29/04/2022 20:00 | MS | Sturm Graz II | 6-0 | Ried II | |||
24/04/2022 15:00 | MS | Sturm Graz II | 3-1 | Gleisdorf 09 | |||
18/04/2022 18:00 | MS | Wels | 1-3 | Sturm Graz II | |||
14/04/2022 20:00 | MS | Sturm Graz II | 4-2 | St. Anna | |||
09/04/2022 15:30 | - | Wolfsberger AC II | - | Sturm Graz II | |||
03/04/2022 18:00 | MS | Sturm Graz II | 0-1 | Deutschlandsberger SC | |||
29/03/2022 19:45 | MS | Allerheiligen | 0-4 | Sturm Graz II | |||
20/03/2022 19:30 | MS | Sturm Graz II | 2-0 | Union Vöcklamarkt | |||
11/03/2022 21:30 | MS | Weiz | 0-6 | Sturm Graz II | |||
06/03/2022 16:00 | MS | Sturm Graz II | 2-1 | Spittal | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/11/2021 20:00 | - | Sturm Graz II | - | Leoben | |||
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) | |||||||
07/11/2021 17:00 | MS | Sturm Graz II | 13-0 | Stadl-Paura | |||
30/10/2021 17:00 | MS | Hertha | 1-1 | Sturm Graz II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Grazer AK | 61 |
2 | Ried | 47 |
3 | Leoben | 45 |
4 | Floridsdorfer AC | 43 |
5 | Admira Wacker | 41 |
6 | FC Liefering | 40 |
7 | SV Horn | 36 |
8 | First Vienna | 36 |
9 | SKN ST. Polten | 36 |
10 | SV Lafnitz | 34 |
11 | Schwarz-Weiß Bregenz | 32 |
12 | SV Kapfenberg | 32 |
13 | Stripfing | 31 |
14 | Dornbirn | 26 |
15 | Sturm Graz II | 20 |
16 | SKU Amstetten | 14 |