Sydney II Kuruluş : 0 |
Illinden Sports Centre 210 West Botany Street, Arncliffe, Rockdale Sydney Stad Kapasitesi 5000 Kişi Sydney II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2024 12:15 | MS | Sydney II | 1-3 | St George City FA | |||
26/04/2024 12:30 | MS | Sydney II | 0-2 | Sydney United | |||
21/04/2024 08:00 | MS | Wollongong Wolves | 3-2 | Sydney II | |||
12/04/2024 12:30 | MS | Sydney II | 0-0 | Sutherland Sharks | |||
07/04/2024 08:00 | MS | Blacktown City | 8-0 | Sydney II | |||
23/03/2024 11:00 | MS | Marconi Stallions | 3-0 | Sydney II | |||
15/03/2024 11:30 | MS | Sydney II | 2-5 | Western Sydney W. II | |||
08/03/2024 11:30 | MS | Sydney II | 4-1 | Central Coast II | |||
06/03/2024 12:00 | MS | Hills Brumbies | 4-2 | Sydney II | |||
02/03/2024 11:00 | MS | St. George Saints | 2-1 | Sydney II | |||
23/02/2024 11:30 | MS | Sydney II | 2-0 | Manly United | |||
17/02/2024 11:30 | MS | NWS Spirit | 0-0 | Sydney II | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/08/2023 08:00 | MS | Sydney II | 3-2 | Sutherland Sharks | |||
18/08/2023 12:30 | MS | Sydney II | 2-2 | Rockdale City Suns | |||
13/08/2023 09:30 | MS | APIA Leichhardt Tigers | 3-0 | Sydney II | |||
06/08/2023 06:00 | MS | Western Sydney W. II | 2-1 | Sydney II | |||
28/07/2023 12:30 | MS | Sydney II | 1-0 | NWS Spirit | |||
23/07/2023 08:00 | MS | Wollongong Wolves | 6-2 | Sydney II | |||
15/07/2023 12:00 | MS | St George City FA | 3-4 | Sydney II | |||
09/07/2023 08:00 | MS | Blacktown City | 3-0 | Sydney II | |||
30/06/2023 12:30 | MS | Sydney II | 1-0 | Sydney United | |||
25/06/2023 08:00 | MS | Central Coast II | 2-1 | Sydney II | |||
17/06/2023 08:00 | MS | Bulls Academy | 1-1 | Sydney II | |||
09/06/2023 12:30 | MS | Sydney II | 2-1 | Manly United | |||
04/06/2023 09:00 | MS | Sydney Olympic | 1-2 | Sydney II | |||
26/05/2023 12:30 | MS | Sydney II | 1-2 | Marconi Stallions | |||
20/05/2023 12:00 | MS | Mt Druitt Town | 1-2 | Sydney II | |||
13/05/2023 11:30 | MS | Sutherland Sharks | 0-0 | Sydney II | |||
07/05/2023 08:00 | MS | Rockdale City Suns | 4-2 | Sydney II | |||
28/04/2023 12:30 | MS | Sydney II | 4-0 | APIA Leichhardt Tigers | |||
21/04/2023 12:30 | MS | Sydney II | 0-1 | Western Sydney W. II | |||
15/04/2023 10:30 | MS | NWS Spirit | 1-0 | Sydney II | |||
07/04/2023 12:30 | MS | Sydney II | 2-1 | Wollongong Wolves | |||
02/04/2023 08:00 | MS | Sydney II | 2-2 | St George City FA | |||
24/03/2023 11:30 | MS | Sydney II | 1-0 | Blacktown City | |||
19/03/2023 09:00 | MS | Sydney United | 0-1 | Sydney II | |||
12/03/2023 11:00 | MS | Sydney II | 3-1 | Central Coast II | |||
05/03/2023 07:00 | MS | Sydney II | 4-1 | Bulls Academy | |||
25/02/2023 11:00 | MS | Manly United | 2-1 | Sydney II | |||
19/02/2023 07:00 | MS | Sydney II | 2-3 | Sydney Olympic | |||
11/02/2023 11:00 | MS | Marconi Stallions | 5-0 | Sydney II | |||
05/02/2023 10:00 | MS | Sydney II | 4-2 | Mt Druitt Town | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
31/07/2022 11:30 | İptal Edildi | Sydney II | - | Mt Druitt Town | |||
24/07/2022 09:00 | MS | Rockdale City Suns | 2-1 | Sydney II | |||
17/07/2022 04:25 | MS | Sydney II | 0-1 | Sydney United | |||
09/07/2022 09:00 | MS | Sydney Olympic | 0-3 | Sydney II | |||
03/07/2022 09:30 | MS | Sydney II | 2-2 | Blacktown City | |||
25/06/2022 10:30 | MS | APIA Leichhardt Tigers | 1-1 | Sydney II | |||
19/06/2022 09:30 | MS | Sydney II | 3-3 | Sutherland Sharks | |||
10/06/2022 12:00 | MS | Manly United | 0-0 | Sydney II | |||
05/06/2022 09:30 | MS | Sydney II | 3-3 | Wollongong Wolves | |||
28/05/2022 12:00 | MS | Marconi Stallions | 5-3 | Sydney II | |||
21/05/2022 08:00 | MS | North Shore Mariners | 2-6 | Sydney II | |||
13/05/2022 12:00 | MS | Mt Druitt Town | 1-1 | Sydney II | |||
08/05/2022 11:30 | MS | Sydney II | 3-4 | Rockdale City Suns | |||
01/05/2022 08:00 | MS | Sydney United | 1-6 | Sydney II | |||
24/04/2022 09:30 | MS | Sydney II | 3-1 | Sydney Olympic | |||
17/04/2022 08:00 | MS | Blacktown City | 4-2 | Sydney II | |||
10/04/2022 11:30 | MS | Sydney II | 4-3 | APIA Leichhardt Tigers | |||
02/04/2022 07:30 | MS | Sutherland Sharks | 3-4 | Sydney II | |||
27/03/2022 10:30 | MS | Sydney II | 2-2 | Manly United | |||
18/03/2022 11:30 | MS | Wollongong Wolves | 2-2 | Sydney II | |||
13/03/2022 10:30 | MS | Sydney II | 1-0 | Marconi Stallions | |||
06/03/2022 10:30 | MS | Sydney II | 3-2 | North Shore Mariners | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
25/07/2021 08:00 | Ertelendi | Sydney II | - | Rockdale City Suns | |||
18/07/2021 07:30 | Ertelendi | Wollongong Wolves | - | Sydney II | |||
11/07/2021 11:30 | Ertelendi | Sydney II | - | Blacktown City | |||
03/07/2021 10:15 | Ertelendi | APIA Leichhardt Tigers | - | Sydney II | |||
26/06/2021 08:30 | Ertelendi | Sutherland Sharks | - | Sydney II | |||
20/06/2021 11:30 | MS | Sydney II | 2-2 | Manly United | |||
12/06/2021 10:30 | MS | Sydney Olympic | 1-0 | Sydney II | |||
06/06/2021 11:30 | MS | Sydney II | 5-2 | Mt Druitt Town | |||
29/05/2021 12:00 | MS | North Shore Mariners | 2-2 | Sydney II | |||
23/05/2021 06:00 | MS | Sydney II | 1-5 | Sydney United | |||
16/05/2021 11:30 | MS | Sydney II | 3-3 | Marconi Stallions | |||
09/05/2021 08:00 | MS | Rockdale City Suns | 4-1 | Sydney II | |||
02/05/2021 11:30 | MS | Sydney II | 3-5 | Wollongong Wolves | |||
25/04/2021 08:00 | MS | Blacktown City | 3-0 | Sydney II | |||
18/04/2021 11:30 | MS | Sydney II | 2-3 | APIA Leichhardt Tigers | |||
11/04/2021 11:30 | MS | Sydney II | 2-2 | Sutherland Sharks | |||
02/04/2021 11:00 | MS | Manly United | 2-0 | Sydney II | |||
28/03/2021 10:30 | MS | Sydney II | 1-2 | Sydney Olympic | |||
20/03/2021 11:00 | MS | Mt Druitt Town | 1-1 | Sydney II | |||
14/03/2021 10:30 | MS | Sydney II | 3-2 | North Shore Mariners | |||
07/03/2021 08:00 | MS | Sydney United | 5-2 | Sydney II | |||
26/02/2021 11:45 | MS | Marconi Stallions | 0-1 | Sydney II | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
09/10/2020 11:00 | MS | Marconi Stallions | 0-3 | Sydney II | |||
04/10/2020 07:45 | MS | Sydney II | 3-4 | Wollongong Wolves | |||
26/09/2020 12:00 | MS | Mt Druitt Town | 0-5 | Sydney II | |||
20/09/2020 11:30 | MS | Sydney II | 0-4 | Rockdale City Suns | |||
11/09/2020 12:30 | MS | Blacktown City | 1-1 | Sydney II | |||
06/09/2020 08:00 | MS | Sydney United | 4-2 | Sydney II | |||
29/08/2020 12:00 | MS | Sydney II | 2-1 | Manly United | |||
21/08/2020 12:00 | MS | APIA Leichhardt Tigers | 0-1 | Sydney II | |||
19/08/2020 12:45 | MS | Sydney Olympic | 2-0 | Sydney II | |||
16/08/2020 11:30 | MS | Sydney II | 6-1 | North Shore Mariners | |||
02/08/2020 10:00 | MS | Sydney II | 3-2 | Western Sydney W. II | |||
18/07/2020 11:30 | Ertelendi | Sydney II | - | Rockdale City Suns | |||
11/07/2020 12:00 | Ertelendi | APIA Leichhardt Tigers | - | Sydney II | |||
05/07/2020 08:00 | Ertelendi | Sydney United | - | Sydney II |