Tedeón Kuruluş : 0 |
Estadio San Miguel Calle de Ebro Navarrete Stad Kapasitesi 600 Kişi Tedeón Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-0 | Haro Deportivo | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-0 | Tedeón | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-1 | Anguiano | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Arnedo | 4-0 | Tedeón | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Tedeón | 4-3 | Alberite | |||
11/02/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-1 | Tedeón | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-2 | Oyonesa | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Comillas | 1-1 | Tedeón | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Berceo | 1-0 | Tedeón | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Tedeón | 0-1 | Casalarreina | |||
07/01/2024 18:00 | MS | River Ebro | 1-3 | Tedeón | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Tedeón | 1-1 | Calahorra II | |||
03/12/2023 19:00 | MS | La Calzada | 2-0 | Tedeón | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Peña Balsamaiso | 0-1 | Tedeón | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Tedeón | 2-1 | Vianés | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Racing Rioja | 3-0 | Tedeón | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Tedeón | 0-1 | Varea | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Haro Deportivo | 4-1 | Tedeón | |||
12/10/2023 12:00 | - | Anguiano | - | Tedeón | |||
08/10/2023 18:00 | - | Tedeón | - | Arnedo | |||
01/10/2023 18:30 | - | Alberite | - | Tedeón | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Tedeón | 1-0 | UD Logroñés II | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Oyonesa | 1-0 | Tedeón | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Tedeón | 0-0 | Comillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/06/2021 18:00 | MS | Tedeón | 1-0 | Villegas | |||
30/05/2021 13:00 | MS | Berceo | 1-2 | Tedeón | |||
23/05/2021 18:00 | MS | Tedeón | 0-2 | Vianés | |||
16/05/2021 18:30 | MS | Agoncillo | 3-1 | Tedeón | |||
09/05/2021 18:00 | MS | Tedeón | 3-2 | Comillas | |||
02/05/2021 13:00 | MS | Villegas | 2-4 | Tedeón |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Alfaro | 56 |
2 | UD Logroñés II | 51 |
3 | Anguiano | 49 |
4 | Calahorra II | 46 |
5 | Varea | 44 |
6 | Oyonesa | 42 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 36 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 32 |
11 | Peña Balsamaiso | 30 |
12 | Arnedo | 29 |
13 | River Ebro | 28 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Tedeón | 23 |
16 | Haro Deportivo | 21 |
17 | Comillas | 15 |
18 | Alberite | 12 |