Urduliz Kuruluş : 0 |
Estadio Iparralde Iparralde, 2 Urduliz Stad Kapasitesi 2000 Kişi Urduliz Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Urduliz | 0-2 | Beasain | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 5-1 | Urduliz | |||
02/03/2024 21:00 | MS | Urduliz | 2-1 | Portekizete | |||
24/02/2024 19:30 | - | Durango | - | Urduliz | |||
17/02/2024 20:00 | MS | Urduliz | 0-1 | Derio | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Lagun Onak | 0-1 | Urduliz | |||
03/02/2024 19:45 | MS | Urduliz | 3-2 | Anaitasuna | |||
27/01/2024 17:30 | MS | Vitoria | 3-2 | Urduliz | |||
21/01/2024 13:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 2-2 | Urduliz | |||
13/01/2024 17:30 | MS | Urduliz | 0-1 | Pasaia KE | |||
06/01/2024 14:00 | MS | Urduliz | 2-1 | Basconia | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Padura | 0-4 | Urduliz | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Urduliz | 1-0 | Añorga | |||
25/11/2023 18:30 | MS | Touring | 0-0 | Urduliz | |||
18/11/2023 20:45 | MS | Urduliz | 0-0 | Deportivo Alavés III | |||
12/11/2023 20:30 | MS | San Ignacio | 3-2 | Urduliz | |||
04/11/2023 19:30 | - | Urduliz | - | Deusto | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Beasain | 1-1 | Urduliz | |||
12/10/2023 19:00 | - | Portekizete | - | Urduliz | |||
07/10/2023 20:30 | - | Urduliz | - | Durango | |||
30/09/2023 19:30 | - | Derio | - | Urduliz | |||
23/09/2023 18:00 | MS | Urduliz | 0-0 | Lagun Onak | |||
16/09/2023 18:00 | MS | Anaitasuna | 1-1 | Urduliz | |||
08/09/2023 20:00 | MS | Urduliz | 0-1 | Vitoria | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/08/2023 12:00 | MS | Urduliz | 0-1 | Arenas Getxo | |||
10/08/2023 20:00 | MS | Barakaldo | 6-1 | Urduliz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 19:00 | MS | Urduliz | 1-2 | Touring | |||
16/04/2023 19:00 | - | Aurrerá Vitoria | - | Urduliz | |||
06/04/2023 12:30 | MS | Urduliz | 1-0 | Durango | |||
02/04/2023 18:30 | MS | Padura | 0-0 | Urduliz |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Vitoria | 62 |
2 | Beasain | 52 |
3 | Portekizete | 47 |
4 | Basconia | 44 |
5 | Lagun Onak | 43 |
6 | Deusto | 40 |
7 | San Ignacio | 37 |
8 | Durango | 36 |
9 | Leioa | 33 |
10 | Padura | 31 |
11 | Urduliz | 31 |
12 | Derio | 28 |
13 | Anaitasuna | 27 |
14 | Deportivo Alavés III | 26 |
15 | Touring | 26 |
16 | Pasaia KE | 20 |
17 | Aurrerá Ondarroa | 18 |
18 | Añorga | 14 |