USBM Kuruluş : 0 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi USBM Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 03:30 | - | USBM | - | Siroco Les Abymes | |||
16/03/2024 03:30 | MS | Solidarité Scolaire | 1-1 | USBM | |||
03/03/2024 03:00 | MS | USBM | 3-1 | Gosier | |||
24/02/2024 22:30 | - | Cambrefort | - | USBM | |||
10/02/2024 03:30 | MS | USBM | 2-1 | Dynamo Le Moule | |||
04/02/2024 03:00 | MS | Sporting Baie-Mahault | 1-1 | USBM | |||
21/01/2024 03:00 | MS | Moulien | 5-0 | USBM | |||
13/01/2024 03:30 | MS | USBM | 3-3 | La Gauloise | |||
06/01/2024 03:30 | MS | USBM | 0-1 | Solidarité Scolaire | |||
16/12/2023 22:30 | MS | Phare du Canal | 5-2 | USBM | |||
09/12/2023 03:30 | - | Juventus Sainte-Anne | - | USBM | |||
30/11/2023 03:30 | MS | USBM | 3-4 | Amical Club | |||
25/11/2023 22:30 | MS | CERFA | 1-4 | USBM | |||
18/11/2023 22:30 | MS | Gosier | 2-2 | USBM | |||
09/11/2023 03:30 | MS | USBM | 2-3 | Etoile de Morne-à-l'Eau | |||
04/11/2023 03:30 | MS | Siroco Les Abymes | 2-0 | USBM | |||
15/10/2023 03:00 | - | USBM | - | Cambrefort | |||
08/10/2023 03:00 | - | Dynamo Le Moule | - | USBM | |||
01/10/2023 03:00 | - | USBM | - | Sporting Baie-Mahault | |||
09/09/2023 03:30 | - | USBM | - | Moulien | |||
27/08/2023 22:30 | - | Jeunesse Evolution | - | USBM | |||
27/08/2023 03:00 | - | USBM | - | Cambrefort | |||
Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 22:30 | - | USBM | - | La Gauloise | |||
06/05/2023 22:30 | - | USBM | - | Gosier | |||
29/04/2023 22:30 | - | Jeunesse Evolution | - | USBM | |||
22/04/2023 22:30 | - | USBM | - | Moulien | |||
15/04/2023 03:30 | - | Moulien | - | USBM | |||
01/04/2023 03:30 | - | USBM | - | Jeunesse Evolution | |||
12/03/2023 03:00 | - | Gosier | - | USBM | |||
09/03/2023 03:30 | - | La Gauloise | - | USBM |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Moulien | 64 |
2 | Siroco Les Abymes | 64 |
3 | Etoile de Morne-à-l'Eau | 64 |
4 | Sporting Baie-Mahault | 63 |
5 | Gosier | 61 |
6 | Phare du Canal | 58 |
7 | Jeunesse Evolution | 52 |
8 | Dynamo Le Moule | 50 |
9 | La Gauloise | 45 |
10 | Solidarité Scolaire | 44 |
11 | Cambrefort | 43 |
12 | USBM | 42 |
13 | Club Amical | 40 |
14 | CERFA | 39 |
15 | Juventus Sainte-Anne | 30 |