Uster Kuruluş : 1909 |
Stadion Buchholz Hallenbadweg 9 Uster Stad Kapasitesi 5000 Kişi Uster Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Uster | - | Thalwil | |||
24/04/2024 21:00 | MS | Uster | 1-6 | Lachen / Altendorf | |||
21/04/2024 16:00 | - | Dübendorf | - | Uster | |||
13/04/2024 17:30 | MS | Uster | 1-2 | Bazenheid | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Tägerwilen | 0-3 | Uster | |||
30/03/2024 18:30 | MS | Uster | 3-1 | Rapperswil-Jona II | |||
23/03/2024 18:00 | MS | SV Schaffhausen | 3-1 | Uster | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Uster | 2-1 | Weesen | |||
18/11/2023 18:00 | - | Chur 97 | - | Uster | |||
11/11/2023 18:30 | MS | Uster | 2-4 | Wil II | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Frauenfeld | 2-1 | Uster | |||
28/10/2023 17:30 | MS | Uster | 3-0 | Dardania St. Gallen | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Adliswil | 2-3 | Uster | |||
14/10/2023 17:30 | - | Uster | - | Bülach | |||
08/10/2023 15:00 | - | Widnau | - | Uster | |||
30/09/2023 17:00 | - | Thalwil | - | Uster | |||
27/09/2023 21:15 | - | Lachen / Altendorf | - | Uster | |||
23/09/2023 17:30 | - | Uster | - | Dübendorf | |||
16/09/2023 18:30 | - | Bazenheid | - | Uster | |||
09/09/2023 17:30 | - | Uster | - | Tägerwilen | |||
03/09/2023 17:00 | - | Rapperswil-Jona II | - | Uster | |||
26/08/2023 17:30 | - | Uster | - | SV Schaffhausen | |||
19/08/2023 18:30 | - | Weesen | - | Uster | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/06/2023 19:00 | - | Uster | - | Chur 97 | |||
10/06/2023 19:00 | - | Bazenheid | - | Uster | |||
03/06/2023 17:00 | - | Uster | - | Balzers | |||
28/05/2023 15:00 | - | Widnau | - | Uster | |||
20/05/2023 17:00 | - | Uster | - | Thalwil | |||
13/05/2023 17:00 | - | Wil II | - | Uster | |||
29/04/2023 17:00 | - | Uster | - | SV Schaffhausen |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | SV Schaffhausen | 57 |
2 | Frauenfeld | 47 |
3 | Wil II | 41 |
4 | Bülach | 36 |
5 | Widnau | 33 |
6 | Chur 97 | 31 |
7 | Thalwil | 30 |
8 | Uster | 30 |
9 | Adliswil | 30 |
10 | Dübendorf | 27 |
11 | Lachen / Altendorf | 27 |
12 | Tägerwilen | 26 |
13 | Bazenheid | 25 |
14 | Dardania St. Gallen | 24 |
15 | Rapperswil-Jona II | 19 |
16 | Weesen | 12 |