UTC Kuruluş : 1942 |
Estadio Héroes de San Ramón Cajamarca Stad Kapasitesi 18000 Kişi UTC Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | MS | UTC | 3-2 | Atletico Grau | |||
20/04/2024 23:30 | MS | Carlos A. Mannucci | 2-0 | UTC | |||
15/04/2024 23:00 | MS | UTC | 2-0 | Cultural Santa Rosa | |||
07/04/2024 03:30 | MS | Cienciano | 1-1 | UTC | |||
31/03/2024 23:30 | MS | UTC | 1-2 | Sporting Cristal | |||
16/03/2024 23:00 | MS | ADT | 2-1 | UTC | |||
08/03/2024 23:00 | MS | UTC | 2-3 | Comerciantes Unidos | |||
04/03/2024 22:00 | MS | Union Comercio | 2-0 | UTC | |||
24/02/2024 23:00 | MS | UTC | 0-0 | Universitario | |||
16/02/2024 22:30 | MS | Alianza Atletico | 2-0 | UTC | |||
09/02/2024 23:00 | MS | UTC | 4-0 | Cesar Vallejo | |||
02/02/2024 23:00 | MS | Cusco | 1-1 | UTC | |||
26/01/2024 23:00 | MS | UTC | 1-0 | Deportivo Garcilaso | |||
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/10/2023 23:00 | MS | UTC | 1-1 | Cesar Vallejo | |||
03/10/2023 04:30 | MS | Universitario | 3-0 | UTC | |||
29/09/2023 23:00 | MS | UTC | 1-1 | Sport Boys | |||
26/09/2023 04:00 | MS | Sporting Cristal | 1-1 | UTC | |||
20/09/2023 23:30 | MS | UTC | 5-1 | Deportivo Municipal | |||
15/09/2023 21:00 | MS | Atletico Grau | 4-2 | UTC | |||
03/09/2023 23:15 | MS | UTC | 0-0 | Deportivo Garcilaso | |||
28/08/2023 21:00 | MS | ADT | 0-0 | UTC | |||
21/08/2023 23:15 | MS | UTC | 3-2 | Deportivo Binacional | |||
16/08/2023 02:00 | MS | FBC Melgar | 1-1 | UTC | |||
11/08/2023 23:15 | MS | UTC | 2-0 | Carlos A. Mannucci | |||
06/08/2023 04:00 | MS | Alianza Lima | 1-0 | UTC | |||
29/07/2023 23:15 | MS | UTC | 1-1 | Union Comercio | |||
23/07/2023 21:00 | MS | Academia Cantolao | 2-0 | UTC | |||
14/07/2023 23:30 | MS | UTC | 1-1 | Alianza Atletico | |||
08/07/2023 23:30 | MS | Cienciano | 2-2 | UTC | |||
30/06/2023 23:30 | MS | UTC | 0-0 | Sport Huancayo | |||
26/06/2023 23:30 | MS | Cusco | 2-1 | UTC | |||
05/06/2023 02:00 | MS | Cesar Vallejo | 3-1 | UTC | |||
28/05/2023 23:30 | MS | UTC | 1-0 | Universitario | |||
22/05/2023 23:30 | MS | Sport Boys | 3-2 | UTC | |||
17/05/2023 23:00 | MS | Carlos A. Mannucci | 0-1 | UTC | |||
12/05/2023 21:00 | MS | Sport Huancayo | 5-1 | UTC | |||
07/05/2023 23:15 | MS | UTC | 1-1 | Sporting Cristal | |||
30/04/2023 23:00 | MS | Deportivo Municipal | 2-0 | UTC | |||
21/04/2023 23:30 | MS | UTC | 1-1 | Atletico Grau | |||
16/04/2023 21:00 | MS | Deportivo Garcilaso | 2-2 | UTC | |||
08/04/2023 23:30 | MS | UTC | 1-0 | ADT | |||
03/04/2023 02:00 | MS | Deportivo Binacional | 1-1 | UTC | |||
27/03/2023 23:00 | MS | UTC | 0-0 | Cusco | |||
18/03/2023 23:30 | MS | UTC | 0-0 | FBC Melgar | |||
05/03/2023 23:30 | MS | UTC | 0-1 | Alianza Lima | |||
26/02/2023 21:00 | MS | Union Comercio | 1-0 | UTC | |||
22/02/2023 23:00 | MS | UTC | 1-0 | Academia Cantolao | |||
12/02/2023 19:00 | MS | Alianza Atletico | 2-0 | UTC | |||
04/02/2023 23:30 | AWD | UTC | 3-0 | Cienciano | |||
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2022 23:00 | MS | UTC | 1-1 | Universitario | |||
23/10/2022 19:00 | MS | Carlos A. Mannucci | 0-2 | UTC | |||
20/10/2022 23:30 | MS | UTC | 2-2 | ADT | |||
16/10/2022 02:00 | MS | Deportivo Binacional | 2-0 | UTC | |||
07/10/2022 23:30 | MS | UTC | 2-1 | Cienciano | |||
04/10/2022 23:15 | MS | Deportivo Municipal | 1-2 | UTC | |||
30/09/2022 23:30 | MS | UTC | 4-0 | Cesar Vallejo | |||
18/09/2022 19:00 | MS | U. San Martin | 1-5 | UTC | |||
09/09/2022 23:30 | MS | UTC | 4-0 | Carlos Stein | |||
04/09/2022 19:00 | MS | Academia Cantolao | 0-0 | UTC | |||
28/08/2022 23:30 | MS | UTC | 1-1 | Alianza Lima | |||
19/08/2022 23:00 | MS | UTC | 2-1 | Ayacucho FC | |||
14/08/2022 23:30 | MS | Sport Huancayo | 4-0 | UTC | |||
29/07/2022 23:30 | MS | FBC Melgar | 1-0 | UTC | |||
26/07/2022 23:15 | MS | UTC | 0-2 | Sporting Cristal | |||
23/07/2022 21:00 | MS | Atletico Grau | 3-1 | UTC | |||
18/07/2022 23:30 | MS | UTC | 2-1 | Alianza Atletico | |||
11/07/2022 21:00 | MS | Sport Boys | 3-0 | UTC | |||
04/07/2022 04:00 | MS | Universitario | 1-0 | UTC | |||
24/06/2022 23:30 | MS | UTC | 1-2 | Carlos A. Mannucci | |||
19/06/2022 23:00 | MS | ADT | 1-2 | UTC | |||
31/05/2022 23:00 | MS | UTC | 2-0 | Deportivo Binacional | |||
21/05/2022 23:30 | MS | Cienciano | 3-2 | UTC | |||
14/05/2022 23:30 | MS | UTC | 4-3 | Deportivo Municipal | |||
08/05/2022 03:30 | MS | Cesar Vallejo | 3-1 | UTC | |||
02/05/2022 23:30 | MS | UTC | 3-1 | U. San Martin | |||
24/04/2022 19:00 | MS | Carlos Stein | 2-0 | UTC | |||
15/04/2022 23:30 | MS | UTC | 2-2 | Academia Cantolao | |||
10/04/2022 21:15 | MS | Alianza Lima | 1-0 | UTC | |||
01/04/2022 23:30 | MS | Ayacucho FC | 3-2 | UTC | |||
21/03/2022 23:30 | MS | UTC | 3-4 | Sport Huancayo | |||
04/03/2022 23:30 | MS | UTC | 3-1 | FBC Melgar | |||
25/02/2022 23:30 | MS | Sporting Cristal | 3-2 | UTC | |||
19/02/2022 23:30 | MS | UTC | 0-0 | Atletico Grau | |||
12/02/2022 21:15 | MS | Alianza Atletico | 1-0 | UTC | |||
04/02/2022 23:30 | MS | UTC | 2-1 | Sport Boys | |||
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
30/10/2021 23:00 | MS | UTC | 4-0 | U. San Martin | |||
22/10/2021 19:00 | MS | Academia Cantolao | 2-0 | UTC | |||
16/10/2021 21:15 | MS | UTC | 1-1 | Sport Boys | |||
02/10/2021 23:30 | MS | Alianza Lima | 2-0 | UTC | |||
25/09/2021 19:00 | MS | UTC | 0-2 | Ayacucho FC | |||
21/09/2021 19:00 | MS | Cienciano | 2-2 | UTC | |||
17/09/2021 21:15 | MS | UTC | 1-6 | Sporting Cristal | |||
12/09/2021 19:00 | MS | Carlos A. Mannucci | 1-3 | UTC | |||
28/08/2021 21:15 | MS | UTC | 1-0 | Alianza Universidad | |||
23/08/2021 21:15 | MS | UTC | 3-1 | Alianza Atletico | |||
17/08/2021 23:30 | MS | FBC Melgar | 0-1 | UTC | |||
13/08/2021 19:00 | MS | UTC | 2-1 | Cusco | |||
07/08/2021 21:15 | MS | Deportivo Binacional | 1-0 | UTC | |||
03/08/2021 21:00 | MS | UTC | 0-0 | Cesar Vallejo | |||
31/07/2021 23:30 | MS | Sport Huancayo | 0-0 | UTC |