Utrera Kuruluş : 1946 |
Estadio San Juan Bosco Paseo de Consolación, s/n. Utrera Sevilla Stad Kapasitesi 3000 Kişi Utrera Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 15:00 | MS | Ceuta II | 3-0 | Utrera | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Utrera | 0-1 | Xerez | |||
24/02/2024 14:00 | MS | Córdoba II | 1-1 | Utrera | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Utrera | 3-1 | Atlético Espeleño | |||
11/02/2024 14:30 | MS | Gerena | 2-2 | Utrera | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Utrera | 1-2 | Ciudad de Lucena | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Utrera | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Utrera | 3-0 | Coria CF | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Utrera | 1-1 | La Palma | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Puente Genil | 2-3 | Utrera | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Xerez Deportivo | 0-0 | Utrera | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Utrera | 1-1 | Bollullos | |||
03/12/2023 14:00 | MS | Utrera | 0-2 | Pozoblanco | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Utrera | 2-0 | Sevilla III | |||
18/11/2023 19:00 | MS | Conil | 2-4 | Utrera | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Utrera | 2-1 | Cartaya | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Cabecense | 1-0 | Utrera | |||
28/10/2023 18:45 | MS | Utrera | 0-2 | Ceuta II | |||
21/10/2023 20:00 | MS | Xerez | 0-0 | Utrera | |||
15/10/2023 13:00 | - | Utrera | - | Córdoba II | |||
08/10/2023 19:00 | - | Atlético Espeleño | - | Utrera | |||
01/10/2023 13:00 | - | Utrera | - | Gerena | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Ciudad de Lucena | 2-0 | Utrera | |||
17/09/2023 13:00 | MS | Utrera | 2-0 | Ayamonte | |||
09/09/2023 21:00 | MS | Coria CF | 0-3 | Utrera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 13:00 | MS | Utrera | 2-4 | Vélez | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Cádiz II | 2-1 | Utrera | |||
30/04/2023 20:00 | MS | Xerez Deportivo | 2-1 | Utrera | |||
23/04/2023 13:00 | MS | Utrera | 1-2 | Sanluqueño | |||
16/04/2023 12:30 | MS | Sevilla Atletico | 2-0 | Utrera |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Xerez | 56 |
2 | Ciudad de Lucena | 54 |
3 | Pozoblanco | 50 |
4 | Xerez Deportivo | 42 |
5 | Ceuta II | 39 |
6 | Utrera | 39 |
7 | Puente Genil | 36 |
8 | Córdoba II | 35 |
9 | La Palma | 32 |
10 | Bollullos | 32 |
11 | Cartaya | 31 |
12 | Gerena | 30 |
13 | Sevilla III | 26 |
14 | Atlético Espeleño | 26 |
15 | Conil | 25 |
16 | Coria CF | 20 |
17 | Ayamonte | 18 |
18 | Cabecense | 17 |