Vaulx Kuruluş : 0 |
Stade Francisque-Jomard Avenue Paul Marcelin Vaulx-en-Velin Stad Kapasitesi 1200 Kişi Vaulx Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 5-0 | Vaulx | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Vaulx | 0-2 | Clermont II | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Chambéry | 3-1 | Vaulx | |||
24/02/2024 20:00 | - | Vaulx | - | Ain Sud | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Lyon Duchere | 1-1 | Vaulx | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Vaulx | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Limonest | 2-2 | Vaulx | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Vaulx | 0-1 | Feurs | |||
16/12/2023 20:00 | - | Chassieu Décines | - | Vaulx | |||
09/12/2023 20:00 | - | Vaulx | - | Saint-Étienne II | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Saint-Priest | 5-0 | Vaulx | |||
25/11/2023 16:00 | MS | Hauts Lyonnais | 2-1 | Vaulx | |||
11/11/2023 17:00 | MS | Vaulx | 3-3 | Olympique de Valence | |||
04/11/2023 20:00 | - | Clermont II | - | Vaulx | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Vaulx | 0-1 | Chambéry | |||
07/10/2023 19:00 | - | Ain Sud | - | Vaulx | |||
23/09/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Lyon Duchere | |||
09/09/2023 19:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Vaulx | |||
02/09/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Limonest | |||
26/08/2023 19:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Vaulx | |||
Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 19:00 | - | Clermont II | - | Vaulx | |||
20/05/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Ain Sud | |||
13/05/2023 18:00 | - | Bourgoin-Jallieu | - | Vaulx | |||
29/04/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Limonest | |||
22/04/2023 19:00 | - | Aix les Bains | - | Vaulx | |||
15/04/2023 16:00 | - | Vaulx | - | Saint-Étienne II | |||
01/04/2023 17:00 | - | Montluçon | - | Vaulx | |||
25/03/2023 20:00 | - | Vaulx | - | Lyon Duchère II | |||
11/03/2023 17:00 | - | Hauts Lyonnais | - | Vaulx | |||
04/03/2023 19:00 | - | Feurs | - | Vaulx |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Lyon Duchere | 40 |
2 | Saint-Priest | 40 |
3 | Chambéry | 36 |
4 | Saint-Étienne II | 33 |
5 | Limonest | 31 |
6 | Espaly-Saint-Marcel | 28 |
7 | Olympique Lyonnais II | 28 |
8 | Clermont II | 26 |
9 | Hauts Lyonnais | 26 |
10 | Feurs | 23 |
11 | Chassieu Décines | 23 |
12 | Olympique de Valence | 21 |
13 | Vaulx | 15 |
14 | Ain Sud | 15 |