Zhodino Yuzhnoe Kuruluş : 2011 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi Zhodino Yuzhnoe Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 14:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 2-3 | Bumprom | |||
19/11/2023 15:00 | MS | Orsha | 2-5 | Zhodino Yuzhnoe | |||
12/11/2023 14:30 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 2-0 | Osipovichy | |||
05/11/2023 15:00 | MS | Shakhtyor Petrikov | 1-5 | Zhodino Yuzhnoe | |||
28/10/2023 13:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 5-1 | Molodechno-DYuSSh 4 | |||
22/10/2023 14:30 | MS | Ostrovets FC | 0-3 | Zhodino Yuzhnoe | |||
14/10/2023 15:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 4-1 | MKK-Dnepr | |||
08/10/2023 15:00 | MS | Slonim | 2-0 | Zhodino Yuzhnoe | |||
01/10/2023 15:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 2-2 | Baranovichi | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Lokomotiv Gomel | 2-1 | Zhodino Yuzhnoe | |||
17/09/2023 17:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 0-2 | Arsenal | |||
09/09/2023 14:00 | MS | Lida | 1-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
02/09/2023 15:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 0-4 | FC Dnepr Mogilev | |||
27/08/2023 16:00 | MS | Niva | 1-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
16/08/2023 18:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 1-2 | FC Vitebsk | |||
11/08/2023 17:00 | MS | Volna | 2-1 | Zhodino Yuzhnoe | |||
05/08/2023 17:00 | MS | Bumprom | 3-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
16/07/2023 18:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 1-1 | Orsha | |||
08/07/2023 19:00 | MS | Osipovichy | 2-3 | Zhodino Yuzhnoe | |||
02/07/2023 19:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 3-0 | Shakhtyor Petrikov | |||
Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/06/2023 20:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 0-2 | Dinamo Minsk | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
25/06/2023 14:00 | MS | Molodechno-DYuSSh 4 | 5-1 | Zhodino Yuzhnoe | |||
17/06/2023 14:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 3-3 | Ostrovets FC | |||
11/06/2023 17:30 | MS | MKK-Dnepr | 2-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
04/06/2023 19:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 1-0 | Slonim | |||
Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/06/2023 18:00 | USB | Leskhoz | 1-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2023 18:30 | MS | Baranovichi | 1-1 | Zhodino Yuzhnoe | |||
21/05/2023 18:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 2-3 | Lokomotiv Gomel | |||
14/05/2023 18:00 | MS | Arsenal | 3-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
07/05/2023 18:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 1-2 | Lida |