Avusturya Landesliga - Oberosterreich |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Ostermiething | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Bad Schallerbach | 3-1 | Pregarten | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Bad Ischl | 2-2 | Union Perg | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Friedburg / Pöndorf | 1-3 | Oedt | |||
23/03/2024 17:30 | MS | St. Martin i.M. | 1-2 | Weißkirchen / Allhaming | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 1-3 | Mondsee | |||
22/03/2024 21:30 | MS | Ostermiething | 1-1 | Wohnbau Dietach | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Union Edelweiß | 3-2 | St. Valentin | |||
22/03/2024 20:00 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 6-0 | Wels | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Wohnbau Dietach | 1-2 | St. Martin i.M. | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Wels | 1-2 | Friedburg / Pöndorf | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Union Perg | 0-0 | Ostermiething | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Pregarten | 2-3 | Grün Weiß Micheldorf | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Oedt | 4-0 | Bad Schallerbach | |||
16/03/2024 15:30 | MS | St. Valentin | 1-2 | Bad Ischl | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 4-2 | Vortuna Bad Leonfelden | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Mondsee | 3-1 | Union Edelweiß | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Bad Ischl | 1-1 | Mondsee | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 3-1 | Union Edelweiß | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 0-2 | Wohnbau Dietach | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Friedburg / Pöndorf | 2-3 | Weißkirchen / Allhaming | |||
09/03/2024 17:00 | MS | St. Martin i.M. | 2-1 | Union Perg | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Bad Schallerbach | 1-0 | Wels | |||
08/03/2024 21:30 | MS | Ostermiething | 1-1 | St. Valentin | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Pregarten | 0-2 | Oedt | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Union Perg | 0-1 | Vortuna Bad Leonfelden | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Mondsee | 1-2 | Ostermiething | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Wels | 1-2 | Pregarten | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Oedt | 1-2 | Grün Weiß Micheldorf | |||
02/03/2024 17:00 | MS | St. Valentin | 0-2 | St. Martin i.M. | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Wohnbau Dietach | 1-2 | Friedburg / Pöndorf | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 0-0 | Bad Schallerbach | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Union Edelweiß | 3-1 | Bad Ischl |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Oedt | 42 |
2 | Weißkirchen / Allhaming | 38 |
3 | Wohnbau Dietach | 36 |
4 | Ostermiething | 34 |
5 | Bad Schallerbach | 33 |
6 | St. Martin i.M. | 31 |
7 | Grün Weiß Micheldorf | 30 |
8 | Union Edelweiß | 27 |
9 | Vortuna Bad Leonfelden | 27 |
10 | Mondsee | 27 |
11 | Friedburg / Pöndorf | 24 |
12 | Union Perg | 21 |
13 | Bad Ischl | 19 |
14 | St. Valentin | 18 |
15 | Pregarten | 15 |