Avusturya Regionalliga - Mitte |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 21:00 | - | Gleisdorf 09 | - | Wolfsberger AC II | |||
29/03/2024 21:00 | - | Wallern / Marienkirchen | - | ASK Klagenfurt | |||
29/03/2024 21:00 | - | Bad Gleichenberg | - | Voitsberg | |||
29/03/2024 21:00 | - | LASK Juniors | - | Union Vöcklamarkt | |||
29/03/2024 21:00 | - | Weiz | - | Allerheiligen | |||
29/03/2024 21:00 | - | WSPG Wels | - | Deutschlandsberger SC | |||
24/03/2024 16:30 | MS | ASK Klagenfurt | 2-1 | LASK Juniors | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Voitsberg | 1-1 | Gleisdorf 09 | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 0-1 | Weiz | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-1 | Gurten | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Allerheiligen | 1-1 | WSPG Wels | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Wolfsberger AC II | 2-2 | Wallern / Marienkirchen | |||
22/03/2024 21:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 3-2 | Bad Gleichenberg | |||
22/03/2024 21:00 | MS | St. Anna | 3-1 | Ried II | |||
16/03/2024 19:00 | MS | St. Anna | 2-0 | Deutschlandsberger SC | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Gurten | 5-0 | Allerheiligen | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Ried II | 4-4 | Bad Gleichenberg | |||
15/03/2024 21:30 | MS | Wallern / Marienkirchen | 1-1 | Voitsberg | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Gleisdorf 09 | 3-0 | SK Vorwarts Steyr | |||
15/03/2024 21:00 | MS | LASK Juniors | 1-1 | Wolfsberger AC II | |||
15/03/2024 21:00 | MS | WSPG Wels | 3-0 | Union Vöcklamarkt | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Weiz | 1-4 | ASK Klagenfurt | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Wolfsberger AC II | 1-2 | Weiz | |||
09/03/2024 16:00 | MS | ASK Klagenfurt | 3-2 | WSPG Wels | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Voitsberg | 3-0 | LASK Juniors | |||
08/03/2024 21:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 2-0 | Wallern / Marienkirchen | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Allerheiligen | 4-0 | St. Anna | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Bad Gleichenberg | 1-1 | Gleisdorf 09 | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 0-3 | Gurten | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-2 | Ried II | |||
02/03/2024 19:00 | MS | St. Anna | 3-1 | Union Vöcklamarkt | |||
02/03/2024 17:30 | MS | Gurten | 1-0 | ASK Klagenfurt | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Ried II | 2-1 | Gleisdorf 09 | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Weiz | 1-1 | Voitsberg | |||
01/03/2024 21:00 | MS | LASK Juniors | 1-0 | SK Vorwarts Steyr | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 0-1 | Allerheiligen | |||
01/03/2024 21:00 | MS | WSPG Wels | 0-3 | Wolfsberger AC II | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 5-1 | Bad Gleichenberg | |||
07/11/2023 21:00 | MS | Allerheiligen | 2-3 | Ried II | |||
07/11/2023 20:30 | MS | Gleisdorf 09 | 0-4 | LASK Juniors | |||
04/11/2023 19:00 | MS | St. Anna | 4-0 | ASK Klagenfurt | |||
03/11/2023 21:00 | MS | Weiz | 1-2 | SK Vorwarts Steyr | |||
03/11/2023 21:00 | MS | LASK Juniors | 1-0 | Bad Gleichenberg | |||
03/11/2023 21:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 4-1 | Union Vöcklamarkt | |||
03/11/2023 21:00 | MS | WSPG Wels | 2-3 | Voitsberg | |||
03/11/2023 21:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 2-1 | Gleisdorf 09 | |||
03/11/2023 20:30 | MS | Gurten | 0-2 | Wolfsberger AC II | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Wolfsberger AC II | 0-0 | St. Anna | |||
29/10/2023 16:00 | MS | ASK Klagenfurt | 3-1 | Deutschlandsberger SC | |||
28/10/2023 16:30 | MS | Ried II | 0-3 | Wallern / Marienkirchen | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Gurten | 0-2 | Voitsberg | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 2-0 | Allerheiligen | |||
27/10/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-0 | WSPG Wels | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-4 | Weiz | |||
21/10/2023 20:00 | MS | St. Anna | 1-6 | Voitsberg | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Gurten | 1-1 | SK Vorwarts Steyr | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 4-2 | Ried II | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Weiz | 1-2 | Gleisdorf 09 | |||
20/10/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 1-1 | Wallern / Marienkirchen | |||
20/10/2023 20:00 | MS | WSPG Wels | 2-2 | Bad Gleichenberg | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 0-2 | Wolfsberger AC II | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 3-0 | ASK Klagenfurt | |||
15/10/2023 15:30 | MS | ASK Klagenfurt | 3-1 | Union Vöcklamarkt | |||
14/10/2023 17:00 | MS | Ried II | 2-5 | LASK Juniors | |||
14/10/2023 16:00 | MS | Wolfsberger AC II | 1-2 | Allerheiligen | |||
13/10/2023 19:45 | MS | Gleisdorf 09 | 0-2 | WSPG Wels | |||
13/10/2023 19:45 | MS | Voitsberg | 1-1 | Deutschlandsberger SC | |||
13/10/2023 19:45 | MS | Wallern / Marienkirchen | 4-2 | Weiz | |||
13/10/2023 19:30 | MS | SK Vorwarts Steyr | 0-0 | St. Anna | |||
13/10/2023 19:30 | MS | Gurten | 3-1 | Bad Gleichenberg | |||
08/10/2023 16:00 | MS | ASK Klagenfurt | 3-3 | Ried II | |||
07/10/2023 20:00 | MS | WSPG Wels | 2-2 | Wallern / Marienkirchen | |||
07/10/2023 20:00 | MS | St. Anna | 1-0 | Bad Gleichenberg | |||
07/10/2023 17:00 | MS | Gurten | 2-1 | Gleisdorf 09 | |||
06/10/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 1-0 | Wolfsberger AC II | |||
06/10/2023 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-1 | SK Vorwarts Steyr | |||
06/10/2023 20:00 | MS | Weiz | 1-1 | LASK Juniors | |||
06/10/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 1-0 | Voitsberg | |||
01/10/2023 17:00 | MS | Wolfsberger AC II | 0-3 | ASK Klagenfurt | |||
30/09/2023 17:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 1-0 | Gurten | |||
30/09/2023 17:00 | MS | Ried II | 2-4 | Weiz | |||
29/09/2023 20:00 | MS | Gleisdorf 09 | 0-1 | St. Anna | |||
29/09/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 2-3 | Allerheiligen | |||
29/09/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 2-0 | Union Vöcklamarkt | |||
29/09/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-3 | Deutschlandsberger SC | |||
29/09/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 2-2 | WSPG Wels | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Wolfsberger AC II | 1-2 | Ried II | |||
23/09/2023 20:00 | MS | St. Anna | 1-0 | Wallern / Marienkirchen | |||
23/09/2023 17:00 | MS | ASK Klagenfurt | 1-2 | Voitsberg | |||
22/09/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 3-0 | SK Vorwarts Steyr | |||
22/09/2023 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 2-3 | Gleisdorf 09 | |||
22/09/2023 20:00 | MS | WSPG Wels | 1-0 | Weiz | |||
22/09/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 0-0 | Bad Gleichenberg | |||
20/09/2023 20:00 | MS | Gurten | 1-0 | LASK Juniors | |||
19/09/2023 18:00 | MS | Wolfsberger AC II | 1-2 | SK Vorwarts Steyr | |||
15/09/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-1 | ASK Klagenfurt | |||
15/09/2023 20:00 | MS | Gleisdorf 09 | 0-0 | Allerheiligen | |||
15/09/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 8-0 | Wolfsberger AC II | |||
15/09/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 7-0 | St. Anna | |||
15/09/2023 20:00 | MS | Weiz | 2-2 | Gurten | |||
15/09/2023 20:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 2-1 | Deutschlandsberger SC | |||
15/09/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-0 | Union Vöcklamarkt | |||
15/09/2023 19:00 | MS | Ried II | 0-1 | WSPG Wels | |||
10/09/2023 17:00 | MS | ASK Klagenfurt | 1-1 | Bad Gleichenberg | |||
09/09/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 1-1 | Gleisdorf 09 | |||
09/09/2023 20:00 | MS | St. Anna | 1-0 | Weiz | |||
08/09/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 3-0 | Ried II | |||
08/09/2023 20:00 | MS | Gurten | 0-0 | WSPG Wels | |||
08/09/2023 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 3-1 | LASK Juniors | |||
08/09/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 1-3 | Wallern / Marienkirchen | |||
05/09/2023 20:00 | MS | Gleisdorf 09 | 3-0 | Bad Gleichenberg | |||
02/09/2023 17:00 | MS | Ried II | 1-0 | Gurten | |||
01/09/2023 20:30 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-0 | Voitsberg | |||
01/09/2023 20:00 | MS | Gleisdorf 09 | 3-0 | ASK Klagenfurt | |||
01/09/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 5-1 | Allerheiligen | |||
01/09/2023 20:00 | MS | Weiz | 2-1 | Deutschlandsberger SC | |||
01/09/2023 20:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 5-0 | Union Vöcklamarkt | |||
01/09/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-1 | Wolfsberger AC II | |||
01/09/2023 20:00 | MS | WSPG Wels | 4-0 | St. Anna | |||
27/08/2023 18:00 | MS | Wolfsberger AC II | 0-5 | Gleisdorf 09 | |||
26/08/2023 20:00 | MS | St. Anna | 0-1 | Gurten | |||
26/08/2023 18:00 | MS | ASK Klagenfurt | 2-5 | Wallern / Marienkirchen | |||
25/08/2023 20:30 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-1 | WSPG Wels | |||
25/08/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 1-1 | LASK Juniors | |||
25/08/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 2-1 | Ried II | |||
25/08/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 4-1 | Bad Gleichenberg | |||
25/08/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 4-0 | Weiz | |||
19/08/2023 19:30 | MS | Gleisdorf 09 | 1-2 | Voitsberg | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Ried II | 3-4 | St. Anna | |||
18/08/2023 20:00 | MS | Gurten | 1-2 | Deutschlandsberger SC | |||
18/08/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-1 | SK Vorwarts Steyr | |||
18/08/2023 20:00 | MS | WSPG Wels | 4-2 | Allerheiligen | |||
18/08/2023 20:00 | MS | Weiz | 3-1 | Union Vöcklamarkt | |||
18/08/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 1-3 | ASK Klagenfurt | |||
18/08/2023 20:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 3-3 | Wolfsberger AC II | |||
15/08/2023 17:00 | MS | St. Anna | 1-4 | Allerheiligen | |||
13/08/2023 18:30 | MS | Wolfsberger AC II | 4-4 | LASK Juniors | |||
13/08/2023 18:00 | MS | ASK Klagenfurt | 2-3 | Weiz | |||
11/08/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-0 | Gleisdorf 09 | |||
11/08/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 0-3 | Hertha | |||
11/08/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 4-0 | Wallern / Marienkirchen | |||
11/08/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 1-5 | Ried II | |||
11/08/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 0-5 | Gurten | |||
11/08/2023 20:00 | MS | Deutschlandsberger SC | 1-1 | St. Anna | |||
08/08/2023 20:00 | MS | Weiz | 2-3 | Wolfsberger AC II | |||
05/08/2023 19:00 | MS | Gurten | 1-2 | Union Vöcklamarkt | |||
05/08/2023 18:00 | MS | Ried II | 0-5 | Deutschlandsberger SC | |||
04/08/2023 20:00 | MS | Wallern / Marienkirchen | 1-0 | SK Vorwarts Steyr | |||
04/08/2023 20:00 | MS | Hertha | 3-0 | ASK Klagenfurt | |||
04/08/2023 20:00 | MS | LASK Juniors | 2-2 | Voitsberg | |||
30/07/2023 18:30 | MS | Wolfsberger AC II | 1-4 | Hertha | |||
28/07/2023 20:00 | MS | Gleisdorf 09 | 2-1 | Ried II | |||
28/07/2023 20:00 | MS | SK Vorwarts Steyr | 1-0 | LASK Juniors | |||
28/07/2023 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 3-2 | St. Anna | |||
28/07/2023 20:00 | MS | Voitsberg | 4-0 | Weiz | |||
28/07/2023 20:00 | MS | Bad Gleichenberg | 2-1 | Wallern / Marienkirchen | |||
28/07/2023 20:00 | MS | Allerheiligen | 1-2 | Deutschlandsberger SC | |||
28/07/2023 19:00 | MS | ASK Klagenfurt | 1-3 | Gurten |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Voitsberg | 43 |
2 | Wallern / Marienkirchen | 35 |
3 | WSPG Wels | 33 |
4 | Gurten | 31 |
5 | SK Vorwarts Steyr | 31 |
6 | St. Anna | 30 |
7 | Allerheiligen | 27 |
8 | LASK Juniors | 25 |
9 | Gleisdorf 09 | 25 |
10 | ASK Klagenfurt | 24 |
11 | Weiz | 23 |
12 | Deutschlandsberger SC | 23 |
13 | Union Vöcklamarkt | 20 |
14 | Ried II | 20 |
15 | Bad Gleichenberg | 17 |
16 | Wolfsberger AC II | 17 |