Belçika Third Amateur Division - VFV A Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Belçika Third Amateur Division - VFV A
Belçika Third Amateur Division - VFV A
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 - Jong Lede - VW Hamme
14/04/2024 16:00 - HO Kalken - Sint-Denijs Sport
14/04/2024 16:00 - Westhoek - Eendracht Wervik
14/04/2024 16:00 - Avanti - Roeselare Daisel
14/04/2024 16:00 - Pepingen-Halle - Elene-Grotenberge
14/04/2024 16:00 - Wambeek-Ternat - Erpe-Mere United
14/04/2024 16:00 - Wielsbeke - Wolvertem Merchtem
13/04/2024 20:30 - Blankenberge - Eendracht Aalter
07/04/2024 16:00 MS Elene-Grotenberge 1-1 Westhoek
07/04/2024 16:00 MS Sint-Denijs Sport 1-0 Wambeek-Ternat
07/04/2024 16:00 MS Wolvertem Merchtem 2-2 Jong Lede
06/04/2024 21:00 - VW Hamme - Avanti
06/04/2024 20:30 - Eendracht Aalter - Pepingen-Halle
06/04/2024 20:00 - Erpe-Mere United - Blankenberge
06/04/2024 20:00 - Roeselare Daisel - HO Kalken
06/04/2024 19:00 MS Eendracht Wervik 0-3 Wielsbeke
24/03/2024 18:00 MS Avanti 3-2 Erpe-Mere United
24/03/2024 17:00 MS HO Kalken 3-6 VW Hamme
24/03/2024 17:00 MS Roeselare Daisel 4-1 Sint-Denijs Sport
24/03/2024 17:00 MS Wielsbeke 3-1 Eendracht Aalter
24/03/2024 17:00 MS Wambeek-Ternat 2-0 Blankenberge
24/03/2024 17:00 MS Pepingen-Halle 1-2 Wolvertem Merchtem
23/03/2024 21:00 MS Westhoek 1-2 Jong Lede
23/03/2024 20:00 MS Eendracht Wervik 0-0 Elene-Grotenberge
17/03/2024 17:00 MS VW Hamme 2-0 Pepingen-Halle
17/03/2024 17:00 MS Wolvertem Merchtem 2-3 Westhoek
17/03/2024 17:00 MS Sint-Denijs Sport 4-0 Avanti
17/03/2024 17:00 MS Jong Lede 2-0 Wambeek-Ternat
17/03/2024 17:00 MS Elene-Grotenberge 1-1 Roeselare Daisel
17/03/2024 17:00 MS Erpe-Mere United 0-2 HO Kalken
16/03/2024 21:30 - Eendracht Aalter - Eendracht Wervik
16/03/2024 21:30 - Blankenberge - Wielsbeke


Belçika Third Amateur Division - VFV A Puan Durumu

2023/2024 Third Amateur Division: VV A Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Westhoek Westhoek 52
2 VW Hamme VW Hamme 51
3 Avanti Avanti 47
4 Wielsbeke Wielsbeke 46
5 Roeselare Daisel Roeselare Daisel 43
6 HO Kalken HO Kalken 40
7 Blankenberge Blankenberge 39
8 Sint-Denijs Sport Sint-Denijs Sport 37
9 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 37
10 Jong Lede Jong Lede 36
11 Erpe-Mere United Erpe-Mere United 33
12 Eendracht Aalter Eendracht Aalter 31
13 Wambeek-Ternat Wambeek-Ternat 27
14 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 27
15 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem 25
16 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 17
14/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.