Belçika Third Amateur Division - VFV B Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Belçika Third Amateur Division - VFV B
Belçika Third Amateur Division - VFV B
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/03/2021 17:00 İptal Edildi Eendracht Termien - Lille
07/03/2021 17:00 Ertelendi Eendracht Termien - Witgoor Sport
06/03/2021 22:00 İptal Edildi Esperanza Pelt - Weerstand Koersel
06/03/2021 22:00 İptal Edildi Beringen - Witgoor Sport
06/03/2021 22:00 İptal Edildi Racing Mechelen - De Kempen
06/03/2021 22:00 İptal Edildi Wellen - Berlaar-Heikant
06/03/2021 22:00 İptal Edildi Betekom - Turnhout
06/03/2021 22:00 Ertelendi Esperanza Pelt - Lille
06/03/2021 22:00 Ertelendi Betekom - Eppegem
06/03/2021 22:00 Ertelendi Wellen - Turnhout
06/03/2021 22:00 Ertelendi Racing Mechelen - Zwarte Leeuw
06/03/2021 22:00 Ertelendi Beringen - De Kempen
06/03/2021 21:30 İptal Edildi Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw
06/03/2021 21:30 İptal Edildi Diest - Eppegem
06/03/2021 21:30 Ertelendi Diest - Weerstand Koersel
06/03/2021 21:30 Ertelendi Sint-Lenaarts - Berlaar-Heikant
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Berlaar-Heikant - Sint-Lenaarts
28/02/2021 17:00 Ertelendi Berlaar-Heikant - Turnhout
28/02/2021 17:00 Ertelendi Eppegem - Wellen
27/02/2021 22:00 İptal Edildi Lille - Esperanza Pelt
27/02/2021 22:00 İptal Edildi Eppegem - Betekom
27/02/2021 22:00 Ertelendi Lille - Diest
27/02/2021 21:30 İptal Edildi Witgoor Sport - Eendracht Termien
27/02/2021 21:30 İptal Edildi Weerstand Koersel - Diest
27/02/2021 21:30 İptal Edildi Turnhout - Wellen
27/02/2021 21:30 İptal Edildi Zwarte Leeuw - Racing Mechelen
27/02/2021 21:30 İptal Edildi De Kempen - Beringen
27/02/2021 21:30 Ertelendi Witgoor Sport - Esperanza Pelt
27/02/2021 21:30 Ertelendi De Kempen - Eendracht Termien
27/02/2021 21:30 Ertelendi Zwarte Leeuw - Beringen
27/02/2021 21:30 Ertelendi Sint-Lenaarts - Racing Mechelen
27/02/2021 21:30 Ertelendi Weerstand Koersel - Betekom
24/02/2021 22:00 İptal Edildi Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw
21/02/2021 17:00 İptal Edildi Eendracht Termien - De Kempen
21/02/2021 17:00 Ertelendi Eendracht Termien - Zwarte Leeuw
20/02/2021 22:00 İptal Edildi Esperanza Pelt - Witgoor Sport
20/02/2021 22:00 İptal Edildi Beringen - Zwarte Leeuw
20/02/2021 22:00 İptal Edildi Racing Mechelen - Sint-Lenaarts
20/02/2021 22:00 İptal Edildi Wellen - Eppegem
20/02/2021 22:00 İptal Edildi Betekom - Weerstand Koersel
20/02/2021 22:00 Ertelendi Betekom - Lille
20/02/2021 22:00 Ertelendi Wellen - Weerstand Koersel
20/02/2021 22:00 Ertelendi Beringen - Sint-Lenaarts
20/02/2021 22:00 Ertelendi Esperanza Pelt - De Kempen
20/02/2021 22:00 Ertelendi Racing Mechelen - Berlaar-Heikant
20/02/2021 21:30 İptal Edildi Turnhout - Berlaar-Heikant
20/02/2021 21:30 İptal Edildi Diest - Lille
20/02/2021 21:30 Ertelendi Diest - Witgoor Sport
20/02/2021 21:30 Ertelendi Turnhout - Eppegem
14/02/2021 17:00 İptal Edildi Berlaar-Heikant - Racing Mechelen
13/02/2021 22:00 İptal Edildi Lille - Betekom
13/02/2021 22:00 İptal Edildi Eppegem - Turnhout
13/02/2021 21:30 İptal Edildi Witgoor Sport - Diest
13/02/2021 21:30 İptal Edildi Weerstand Koersel - Wellen
13/02/2021 21:30 İptal Edildi Sint-Lenaarts - Beringen
13/02/2021 21:30 İptal Edildi Zwarte Leeuw - Eendracht Termien
13/02/2021 21:30 İptal Edildi De Kempen - Esperanza Pelt
07/02/2021 17:00 Ertelendi Berlaar-Heikant - Eppegem
06/02/2021 22:00 Ertelendi Racing Mechelen - Beringen
06/02/2021 22:00 Ertelendi Lille - Wellen
06/02/2021 21:30 İptal Edildi Turnhout - Weerstand Koersel
06/02/2021 21:30 Ertelendi Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt
06/02/2021 21:30 Ertelendi Sint-Lenaarts - Eendracht Termien
06/02/2021 21:30 Ertelendi Weerstand Koersel - Turnhout
06/02/2021 21:30 Ertelendi Witgoor Sport - Betekom
06/02/2021 21:30 Ertelendi De Kempen - Diest


Belçika Third Amateur Division - VFV B Puan Durumu

2020/2021 Third Amateur Division: VFV B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Betekom Betekom 9
2 Nijlen Nijlen 9
3 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant 8
4 Lille Lille 7
5 Eendracht Termien Eendracht Termien 7
6 Esperanza Pelt Esperanza Pelt 6
7 Witgoor Sport Witgoor Sport 6
8 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 6
9 Racing Mechelen Racing Mechelen 6
10 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 4
11 Diest Diest 4
12 Turnhout Turnhout 3
13 Wellen Wellen 3
14 De Kempen De Kempen 2
15 Beringen Beringen 2
16 Weerstand Koersel Weerstand Koersel 1
07/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.