Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
29/03/2024 20:00 |
- |
|
Levski Sofia |
- |
Slavia Sofia |
|
|
29/03/2024 17:30 |
1Y (30) |
|
Arda Kardzhali |
1-1 |
Levski Krumovgrad |
|
1-1 |
29/03/2024 15:00 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
2-1 |
Etar Veliko Tarnovo |
|
1-1 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
27/03/2024 16:00 |
- |
|
Rodopa Smolyan |
- |
Atletik Kuklen |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kubrat |
0-5 |
Fratria |
|
|
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Lokomotiv Ruse |
0-1 |
Spartak Varna II |
|
|
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ludogorets III |
3-0 |
Svetkavitsa Targovishte |
|
|
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ustrem Donchevo |
2-2 |
Dunav ot Ruse II |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Spartak Plovdiv |
5-0 |
Asenovets |
|
|
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sayana Haskovo |
1-1 |
Dimitrovgrad |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:30 |
MS |
|
Vitosha Bistritsa |
1-1 |
CSKA Sofia II |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Benkovski Isperih |
0-1 |
Cherno more II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dorostol |
0-1 |
Chernolomets 1919 |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Yambol 1915 |
4-1 |
Gigant Saedinenie |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Atletik Kuklen |
2-2 |
Levski Karlovo |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rodopa Smolyan |
2-0 |
Rozova dolina |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Nesebar |
2-1 |
Lokomotiv Plovdiv II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sozopol |
3-1 |
Sekirovo |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Plovdiv II |
8-0 |
Karnobat |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sokol Markovo |
0-2 |
Zagorets |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Beroe II |
0-0 |
FK Sliven |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
1-1 |
Pirin Razlog |
|
|
23/03/2024 16:00 |
- |
|
Kostinbrod |
- |
Slavia Sofia II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vihren |
2-2 |
Kyustendil |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
FK Minyor Pernik |
1-1 |
Botev Ihtiman |
|
|
23/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Slivnishki geroy |
- |
Chavdar Etropole |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia III |
2-0 |
Hebar II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Levski Sofia II |
4-2 |
Oborishte |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Simitli |
0-0 |
Bansko |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Sofia II |
2-0 |
Rilski Sportist |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Sevlievo |
4-0 |
Boruna Tsareva livada |
|
|
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Drenovets |
2-1 |
Etar VT II |
|
|
23/03/2024 15:30 |
İptal Edildi |
|
Partizan |
- |
Dunav Lom |
|
|
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Lokomotiv Mezdra |
0-0 |
Akademik Svishtov |
|
|
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Juventus Malchika |
4-0 |
Botev Vratsa II |
|
|
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Yantra Polski Trambesh |
1-4 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa |
|
|
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Vihar Slavyanovo |
2-2 |
OFK Levski |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 18:45 |
MS |
|
CSKA Sofia |
4-0 |
Botev Plovdiv |
|
3-0 |
17/03/2024 16:15 |
MS |
|
Hebar 1918 |
1-0 |
Arda Kardzhali |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kubrat |
1-3 |
Ustrem Donchevo |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Lokomotiv Plovdiv II |
1-2 |
Sayana Haskovo |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 15:30 |
MS |
|
Etar VT II |
1-1 |
Yantra Polski Trambesh |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 13:45 |
MS |
|
Levski Krumovgrad |
2-2 |
Pirin Blagoevgrad |
|
2-1 |
16/03/2024 18:45 |
MS |
|
Ludogorets |
6-0 |
Lokomotiv Sofia |
|
3-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 18:00 |
MS |
|
Slavia Sofia II |
0-0 |
Vitosha Bistritsa |
|
|
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Montana |
2-0 |
Sportist Svoge |
|
0-0 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Dobrudzha |
1-0 |
Chernomorets 1919 Burgas |
|
0-0 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Dunav Ruse |
1-1 |
Belasitsa |
|
0-0 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Chernomorets Balchik |
1-3 |
CSKA 1948 Sofia II |
|
0-1 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Strumska Slava |
1-0 |
Yantra 2019 |
|
0-0 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Septemvri Sofia |
1-0 |
Bdin |
|
0-0 |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Maritsa Plovdiv |
0-2 |
Spartak Varna |
|
0-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:15 |
MS |
|
Etar Veliko Tarnovo |
0-3 |
Levski Sofia |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Spartak Varna II |
7-0 |
Dorostol |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Svetkavitsa Targovishte |
1-2 |
Riltsi |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Cherno more II |
1-1 |
Lokomotiv Ruse |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Tervel |
1-0 |
Fratria |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gigant Saedinenie |
1-1 |
Spartak Plovdiv |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dimitrovgrad |
3-0 |
Beroe II |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rozova dolina |
2-0 |
Sokol Markovo |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Atletik Kuklen |
1-4 |
Botev Plovdiv II |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Asenovets |
3-1 |
Levski Karlovo |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sekirovo |
1-0 |
Yambol 1915 |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Zagorets |
2-2 |
Nesebar |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Karnobat |
2-1 |
Rodopa Smolyan |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Oborishte |
5-2 |
Kostinbrod |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Hebar II |
1-1 |
Balkan Botevgrad |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rilski Sportist |
0-0 |
Slivnishki geroy |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kyustendil |
3-3 |
Septemvri Simitli |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSKA Sofia II |
1-1 |
Vihren |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pirin Razlog |
1-1 |
Levski Sofia II |
|
|
16/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Chavdar Etropole |
- |
CSKA 1948 Sofia III |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bansko |
0-1 |
FK Minyor Pernik |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:30 |
İptal Edildi |
|
Dunav Lom |
- |
Vihar Slavyanovo |
|
|
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
Botev Vratsa II |
2-1 |
Drenovets |
|
|
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
Pavlikeni |
0-5 |
Sevlievo |
|
|
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
OFK Levski |
0-3 |
Lokomotiv Mezdra |
|
|
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa |
7-0 |
Partizan |
|
|
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
Boruna Tsareva livada |
5-2 |
Juventus Malchika |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 13:45 |
MS |
|
Slavia Sofia |
1-2 |
Lokomotiv Plovdiv |
|
0-1 |
15/03/2024 19:45 |
MS |
|
Cherno More Varna |
2-1 |
CSKA 1948 |
|
1-1 |
15/03/2024 17:15 |
MS |
|
Beroe |
2-2 |
Botev Vratsa |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:30 |
MS |
|
Ludogorets II |
0-0 |
Marek |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dunav ot Ruse II |
0-3 |
Ludogorets III |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Ihtiman |
1-0 |
Septemvri Sofia II |
|
|
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 14:45 |
MS |
|
Litex |
0-0 |
Spartak Pleven |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 15:00 |
MS |
|
FK Sliven |
1-0 |
Sozopol |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
12/03/2024 19:00 |
MS |
|
Spartak Varna II |
0-0 |
Cherno more II |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 18:30 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-1 |
Hebar 1918 |
|
1-0 |
10/03/2024 18:45 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
0-2 |
Ludogorets |
|
0-2 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:30 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia II |
0-2 |
Montana |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:15 |
MS |
|
Levski Sofia |
0-0 |
Levski Krumovgrad |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Riltsi |
2-2 |
Dunav ot Ruse II |
|
|
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ludogorets III |
9-0 |
Kubrat |
|
3-0 |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ustrem Donchevo |
0-0 |
Septemvri Tervel |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Spartak Plovdiv |
3-0 |
Sekirovo |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Sofia II |
3-1 |
Bansko |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 15:30 |
MS |
|
Vihar Slavyanovo |
1-2 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa |
|
1-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 13:45 |
MS |
|
Botev Vratsa |
1-2 |
Arda Kardzhali |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 12:00 |
MS |
|
Levski Sofia II |
1-1 |
Hebar II |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 18:30 |
MS |
|
Beroe |
2-0 |
Cherno More Varna |
|
2-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Bdin |
0-0 |
Dunav Ruse |
|
0-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Yantra 2019 |
0-2 |
Dobrudzha |
|
0-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Spartak Pleven |
2-1 |
Chernomorets Balchik |
|
1-1 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Belasitsa |
2-0 |
Maritsa Plovdiv |
|
0-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Chernomorets 1919 Burgas |
1-1 |
Septemvri Sofia |
|
0-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Sportist Svoge |
1-0 |
Strumska Slava |
|
0-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Ludogorets II |
3-0 |
Litex |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSKA 1948 |
1-2 |
CSKA Sofia |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Fratria |
3-1 |
Chernolomets 1919 |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Benkovski Isperih |
3-1 |
Svetkavitsa Targovishte |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Plovdiv II |
3-5 |
Levski Karlovo |
|
3-3 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sokol Markovo |
1-0 |
Karnobat |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sayana Haskovo |
1-0 |
Zagorets |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sozopol |
0-0 |
Dimitrovgrad |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Asenovets |
2-6 |
Gigant Saedinenie |
|
1-3 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Nesebar |
1-0 |
Rozova dolina |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Beroe II |
1-0 |
Lokomotiv Plovdiv II |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Yambol 1915 |
0-3 |
FK Sliven |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vihren |
2-1 |
Septemvri Simitli |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Slivnishki geroy |
1-2 |
Botev Ihtiman |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-0 |
Pirin Razlog |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSKA Sofia II |
2-1 |
Slavia Sofia II |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
FK Minyor Pernik |
0-0 |
Kyustendil |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Balkan Botevgrad |
- |
Chavdar Etropole |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vitosha Bistritsa |
1-2 |
Oborishte |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:30 |
İptal Edildi |
|
Lokomotiv Mezdra |
- |
Dunav Lom |
|
|
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Juventus Malchika |
4-2 |
Pavlikeni |
|
4-1 |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Yantra Polski Trambesh |
4-2 |
Botev Vratsa II |
|
|
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Partizan |
1-2 |
Etar VT II |
|
0-0 |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Akademik Svishtov |
2-1 |
OFK Levski |
|
1-1 |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Drenovets |
2-0 |
Boruna Tsareva livada |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 13:30 |
MS |
|
Lokomotiv Sofia |
1-2 |
Slavia Sofia |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 13:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia III |
1-0 |
Rilski Sportist |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 19:30 |
MS |
|
Lokomotiv Plovdiv |
3-0 |
Etar Veliko Tarnovo |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:30 |
MS |
|
Marek |
2-1 |
Spartak Varna |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Oborishte |
0-2 |
CSKA Sofia II |
|
0-0 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Hebar II |
0-2 |
Kostinbrod |
|
0-1 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rilski Sportist |
1-1 |
Balkan Botevgrad |
|
1-1 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bansko |
1-0 |
Slivnishki geroy |
|
1-0 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Simitli |
0-1 |
FK Minyor Pernik |
|
0-0 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Slavia Sofia II |
3-0 |
Vihren |
|
|
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pirin Razlog |
1-0 |
Vitosha Bistritsa |
|
0-0 |
06/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Chavdar Etropole |
- |
Levski Sofia II |
|
|
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Ihtiman |
2-1 |
CSKA 1948 Sofia III |
|
0-0 |
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kyustendil |
2-1 |
Septemvri Sofia II |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 18:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
0-1 |
Levski Sofia |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 16:30 |
MS |
|
Chernomorets Balchik |
0-2 |
Ludogorets II |
|
0-1 |
04/03/2024 16:30 |
MS |
|
Strumska Slava |
0-0 |
CSKA 1948 Sofia II |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 16:00 |
MS |
|
Arda Kardzhali |
0-0 |
Pirin Blagoevgrad |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 13:15 |
MS |
|
Septemvri Sofia |
1-2 |
Yantra 2019 |
|
1-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 18:00 |
MS |
|
Ludogorets |
2-0 |
CSKA 1948 |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:30 |
MS |
|
Dunav ot Ruse II |
2-2 |
Benkovski Isperih |
|
|
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Chernolomets 1919 |
5-0 |
Ustrem Donchevo |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Lokomotiv Plovdiv II |
1-1 |
Sozopol |
|
0-0 |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Plovdiv II |
5-0 |
Rodopa Smolyan |
|
3-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Slavia Sofia II |
5-1 |
Oborishte |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:30 |
MS |
|
CSKA Sofia |
3-0 |
Beroe |
|
2-0 |
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:30 |
MS |
|
Etar VT II |
3-1 |
Vihar Slavyanovo |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 18:45 |
MS |
|
Slavia Sofia |
2-2 |
Botev Plovdiv |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Montana |
1-0 |
Spartak Pleven |
|
1-0 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Dunav Ruse |
2-0 |
Chernomorets 1919 Burgas |
|
1-0 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Spartak Varna |
1-0 |
Belasitsa |
|
1-0 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Litex |
2-1 |
Marek |
|
0-1 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Dobrudzha |
2-1 |
Sportist Svoge |
|
2-0 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Maritsa Plovdiv |
3-2 |
Bdin |
|
2-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:15 |
MS |
|
Levski Krumovgrad |
3-1 |
Lokomotiv Plovdiv |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Svetkavitsa Targovishte |
0-0 |
Lokomotiv Ruse |
|
0-0 |
02/03/2024 16:00 |
- |
|
Septemvri Tervel |
- |
Ludogorets III |
|
|
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Cherno more II |
2-2 |
Dorostol |
|
0-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kubrat |
0-3 |
Riltsi |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Levski Karlovo |
3-2 |
Gigant Saedinenie |
|
2-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
FK Sliven |
0-2 |
Spartak Plovdiv |
|
|
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Zagorets |
4-0 |
Beroe II |
|
1-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Karnobat |
0-1 |
Nesebar |
|
0-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sekirovo |
3-2 |
Asenovets |
|
|
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dimitrovgrad |
4-0 |
Yambol 1915 |
|
1-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rozova dolina |
0-2 |
Sayana Haskovo |
|
0-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Atletik Kuklen |
5-0 |
Sokol Markovo |
|
2-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vihren |
0-1 |
FK Minyor Pernik |
|
0-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Slivnishki geroy |
3-0 |
Kyustendil |
|
|
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
2-2 |
Botev Ihtiman |
|
|
02/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Kostinbrod |
- |
Chavdar Etropole |
|
|
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Septemvri Sofia II |
0-0 |
Septemvri Simitli |
|
0-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia III |
3-1 |
Bansko |
|
2-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Levski Sofia II |
5-3 |
Rilski Sportist |
|
1-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vitosha Bistritsa |
2-0 |
Hebar II |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Lokomotiv G. Oryahovitsa |
1-1 |
Lokomotiv Mezdra |
|
1-1 |
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Boruna Tsareva livada |
2-2 |
Yantra Polski Trambesh |
|
|
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Sevlievo |
1-2 |
Juventus Malchika |
|
1-1 |
02/03/2024 15:30 |
İptal Edildi |
|
Dunav Lom |
- |
Akademik Svishtov |
|
|
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Botev Vratsa II |
1-1 |
Partizan |
|
0-0 |
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Pavlikeni |
1-0 |
Drenovets |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
CSKA Sofia II |
1-0 |
Pirin Razlog |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 13:45 |
MS |
|
Etar Veliko Tarnovo |
1-2 |
Lokomotiv Sofia |
|
0-0 |
01/03/2024 18:30 |
MS |
|
Cherno More Varna |
2-1 |
Botev Vratsa |
|
1-0 |
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
29/02/2024 18:30 |
MS |
|
Ludogorets |
3-1 |
CSKA 1948 |
|
1-0 |
28/02/2024 18:30 |
MS |
|
CSKA Sofia |
1-0 |
Arda Kardzhali |
|
1-0 |
28/02/2024 15:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
2-1 |
Pirin Blagoevgrad |
|
1-0 |
27/02/2024 18:30 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
2-1 |
Spartak Varna |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 18:30 |
MS |
|
Beroe |
0-2 |
Ludogorets |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 15:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia II |
1-1 |
Dobrudzha |
|
0-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:45 |
MS |
|
CSKA 1948 |
1-1 |
Slavia Sofia |
|
0-1 |
25/02/2024 15:30 |
MS |
|
Lokomotiv Sofia |
0-2 |
Levski Krumovgrad |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Sportist Svoge |
0-2 |
Septemvri Sofia |
|
0-2 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:00 |
- |
|
Lokomotiv Ruse |
- |
Dunav ot Ruse II |
|
|
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Ludogorets III |
1-1 |
Chernolomets 1919 |
|
0-1 |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Spartak Varna II |
2-1 |
Svetkavitsa Targovishte |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Yambol 1915 |
1-1 |
Lokomotiv Plovdiv II |
|
0-1 |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Spartak Plovdiv |
5-0 |
Dimitrovgrad |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 13:00 |
MS |
|
Marek |
1-0 |
Belasitsa |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 18:45 |
MS |
|
Levski Sofia |
4-0 |
Arda Kardzhali |
|
3-0 |
24/02/2024 16:15 |
MS |
|
Cherno More Varna |
1-0 |
CSKA Sofia |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Drenovets |
1-4 |
Sevlievo |
|
1-0 |
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Partizan |
0-2 |
Boruna Tsareva livada |
|
|
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Lokomotiv Mezdra |
3-2 |
Etar VT II |
|
|
24/02/2024 15:30 |
İptal Edildi |
|
OFK Levski |
- |
Dunav Lom |
|
|
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Yantra Polski Trambesh |
3-2 |
Pavlikeni |
|
1-0 |
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Vihar Slavyanovo |
2-2 |
Botev Vratsa II |
|
|
24/02/2024 15:30 |
MS |
|
Akademik Svishtov |
0-1 |
Lokomotiv G. Oryahovitsa |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Yantra 2019 |
2-1 |
Dunav Ruse |
|
0-1 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Ludogorets II |
2-1 |
Montana |
|
1-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Chernomorets 1919 Burgas |
1-0 |
Maritsa Plovdiv |
|
1-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Spartak Pleven |
1-0 |
Strumska Slava |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Litex |
1-1 |
Chernomorets Balchik |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Benkovski Isperih |
5-0 |
Kubrat |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Dorostol |
1-1 |
Fratria |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Riltsi |
0-0 |
Septemvri Tervel |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Rodopa Smolyan |
4-2 |
Levski Karlovo |
|
2-0 |
24/02/2024 15:00 |
Ertelendi |
|
Nesebar |
- |
Atletik Kuklen |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Gigant Saedinenie |
4-1 |
Sekirovo |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Beroe II |
2-3 |
Rozova dolina |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Sokol Markovo |
0-2 |
Botev Plovdiv II |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Asenovets |
0-0 |
FK Sliven |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Sayana Haskovo |
4-0 |
Karnobat |
|
1-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Sozopol |
3-0 |
Zagorets |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Oborishte |
0-0 |
Vihren |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Hebar II |
0-2 |
CSKA Sofia II |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Rilski Sportist |
1-2 |
Kostinbrod |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Bansko |
1-0 |
Balkan Botevgrad |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Septemvri Simitli |
1-1 |
Slivnishki geroy |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Pirin Razlog |
2-1 |
Slavia Sofia II |
|
|
24/02/2024 15:00 |
İptal Edildi |
|
Chavdar Etropole |
- |
Vitosha Bistritsa |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Botev Ihtiman |
2-0 |
Levski Sofia II |
|
|
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Kyustendil |
0-0 |
CSKA 1948 Sofia III |
|
0-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
FK Minyor Pernik |
1-0 |
Septemvri Sofia II |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 13:45 |
MS |
|
Lokomotiv Plovdiv |
1-2 |
Hebar 1918 |
|
1-0 |
23/02/2024 18:30 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
2-0 |
Etar Veliko Tarnovo |
|
0-0 |
23/02/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Vratsa |
1-2 |
Pirin Blagoevgrad |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 15:00 |
MS |
|
Bdin |
0-1 |
Spartak Varna |
|
0-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
19/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ludogorets |
3-1 |
Cherno More Varna |
|
3-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
19/02/2024 15:00 |
MS |
|
Septemvri Sofia |
2-1 |
CSKA 1948 Sofia II |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 18:45 |
MS |
|
CSKA Sofia |
3-0 |
Botev Vratsa |
|
2-0 |
18/02/2024 16:15 |
MS |
|
Arda Kardzhali |
1-2 |
Lokomotiv Plovdiv |
|
1-1 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 15:30 |
MS |
|
Botev Plovdiv II |
1-3 |
Nesebar |
|
0-0 |
18/02/2024 15:00 |
MS |
|
Lokomotiv Plovdiv II |
2-3 |
Spartak Plovdiv |
|
1-3 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 15:00 |
MS |
|
Slavia Sofia II |
2-0 |
Hebar II |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 13:45 |
MS |
|
Etar Veliko Tarnovo |
1-1 |
CSKA 1948 |
|
0-0 |
17/02/2024 18:00 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-2 |
Levski Sofia |
|
1-2 |
17/02/2024 15:30 |
MS |
|
Slavia Sofia |
3-0 |
Beroe |
|
2-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
0-1 |
Spartak Pleven |
|
0-0 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Maritsa Plovdiv |
1-2 |
Yantra 2019 |
|
1-0 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Belasitsa |
4-0 |
Bdin |
|
2-0 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Chernomorets Balchik |
0-2 |
Marek |
|
0-1 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Strumska Slava |
1-0 |
Ludogorets II |
|
0-0 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Dunav Ruse |
1-1 |
Sportist Svoge |
|
0-1 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Spartak Varna |
2-0 |
Chernomorets 1919 Burgas |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Levski Karlovo |
2-0 |
Sekirovo |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Dimitrovgrad |
2-0 |
Asenovets |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Rozova dolina |
2-0 |
Sozopol |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Atletik Kuklen |
0-2 |
Sayana Haskovo |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
FK Sliven |
0-0 |
Gigant Saedinenie |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Zagorets |
0-0 |
Yambol 1915 |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Karnobat |
5-2 |
Beroe II |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Rodopa Smolyan |
2-1 |
Sokol Markovo |
|
|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Vihren |
2-0 |
Septemvri Sofia II |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia III |
1-1 |
Septemvri Simitli |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Levski Sofia II |
5-1 |
Bansko |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Vitosha Bistritsa |
1-0 |
Rilski Sportist |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Slivnishki geroy |
4-2 |
FK Minyor Pernik |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
4-1 |
Kyustendil |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
0-0 |
Botev Ihtiman |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
CSKA Sofia II |
0-0 |
Chavdar Etropole |
|
|
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Oborishte |
0-1 |
Pirin Razlog |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 13:00 |
MS |
|
Levski Krumovgrad |
2-1 |
Botev Plovdiv |
|
1-1 |
16/02/2024 18:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
0-1 |
Lokomotiv Sofia |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 15:45 |
MS |
|
Montana |
2-1 |
Litex |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
14/02/2024 15:00 |
MS |
|
CSKA 1948 Sofia III |
0-2 |
FK Minyor Pernik |
|
0-1 |
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 15:00 |
MS |
|
Karnobat |
1-0 |
Sozopol |
|
0-0 |
Bulgaristan - Super Cup ( Kupa Maçı ) |
10/02/2024 16:00 |
MS |
|
Ludogorets |
1-1 |
CSKA 1948 |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 15:00 |
MS |
|
Slivnishki geroy |
2-1 |
Septemvri Sofia II |
|
0-1 |
10/02/2024 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
2-3 |
CSKA 1948 Sofia III |
|
0-2 |