Bulgaristan Third League - Southwest Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Bulgaristan Third League - Southwest
Bulgaristan Third League - Southwest
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
25/05/2024 18:00 - Vihren - Hebar II
25/05/2024 18:00 İptal Edildi Chavdar Etropole - Pirin Razlog
25/05/2024 18:00 - Rilski Sportist - Oborishte
25/05/2024 18:00 - Botev Ihtiman - Slavia Sofia II
25/05/2024 18:00 - Bansko - CSKA Sofia II
25/05/2024 18:00 - Kyustendil - Vitosha Bistritsa
25/05/2024 18:00 - Septemvri Simitli - Kostinbrod
25/05/2024 18:00 - Septemvri Sofia II - Balkan Botevgrad
25/05/2024 18:00 - Slivnishki geroy - CSKA 1948 Sofia III
25/05/2024 16:00 - FK Minyor Pernik - Levski Sofia II
19/05/2024 17:00 MS CSKA 1948 Sofia III 4-2 Vihren
18/05/2024 18:00 MS Balkan Botevgrad 5-1 Slivnishki geroy
18/05/2024 18:00 MS Levski Sofia II 1-1 Septemvri Sofia II
18/05/2024 18:00 MS Kostinbrod 1-3 FK Minyor Pernik
18/05/2024 18:00 MS Vitosha Bistritsa 0-0 Septemvri Simitli
18/05/2024 18:00 MS CSKA Sofia II 3-0 Kyustendil
18/05/2024 18:00 MS Slavia Sofia II 3-2 Bansko
18/05/2024 18:00 MS Oborishte 3-1 Botev Ihtiman
18/05/2024 18:00 MS Pirin Razlog 2-1 Rilski Sportist
18/05/2024 18:00 İptal Edildi Hebar II - Chavdar Etropole
15/05/2024 16:00 MS Balkan Botevgrad 2-2 Slavia Sofia II
11/05/2024 18:00 İptal Edildi Vihren - Chavdar Etropole
11/05/2024 18:00 MS Rilski Sportist 3-1 Hebar II
11/05/2024 18:00 MS Botev Ihtiman 4-2 Pirin Razlog
11/05/2024 18:00 MS Bansko 3-1 Oborishte
11/05/2024 18:00 MS Kyustendil 1-1 Slavia Sofia II
11/05/2024 18:00 MS Septemvri Simitli 2-0 CSKA Sofia II
11/05/2024 18:00 MS FK Minyor Pernik 1-0 Vitosha Bistritsa
11/05/2024 18:00 Ertelendi Septemvri Sofia II - Kostinbrod
11/05/2024 18:00 MS Slivnishki geroy 1-1 Levski Sofia II
11/05/2024 18:00 MS CSKA 1948 Sofia III 3-1 Balkan Botevgrad
08/05/2024 18:00 MS Balkan Botevgrad 0-2 Vihren
08/05/2024 18:00 MS Levski Sofia II 2-1 CSKA 1948 Sofia III
08/05/2024 18:00 MS Kostinbrod 0-2 Slivnishki geroy
08/05/2024 18:00 MS Vitosha Bistritsa 1-1 Septemvri Sofia II
08/05/2024 18:00 MS CSKA Sofia II 3-3 FK Minyor Pernik
08/05/2024 18:00 MS Slavia Sofia II 2-1 Septemvri Simitli
08/05/2024 18:00 MS Oborishte 4-0 Kyustendil
08/05/2024 18:00 MS Pirin Razlog 1-0 Bansko
08/05/2024 18:00 MS Hebar II 1-2 Botev Ihtiman
08/05/2024 18:00 İptal Edildi Chavdar Etropole - Rilski Sportist
01/05/2024 18:00 MS Vihren 2-1 Rilski Sportist
01/05/2024 18:00 İptal Edildi Botev Ihtiman - Chavdar Etropole
01/05/2024 18:00 MS Bansko 1-2 Hebar II
01/05/2024 18:00 MS Kyustendil 0-2 Pirin Razlog
01/05/2024 18:00 MS Septemvri Simitli 1-1 Oborishte
01/05/2024 18:00 MS FK Minyor Pernik 2-1 Slavia Sofia II
01/05/2024 18:00 MS Slivnishki geroy 1-2 Vitosha Bistritsa
01/05/2024 18:00 MS CSKA 1948 Sofia III 1-1 Kostinbrod
01/05/2024 18:00 MS Balkan Botevgrad 2-3 Levski Sofia II
01/05/2024 12:00 MS Septemvri Sofia II 1-2 CSKA Sofia II
27/04/2024 16:00 MS Levski Sofia II 0-5 Vihren
27/04/2024 16:00 MS Kostinbrod 1-0 Balkan Botevgrad
27/04/2024 16:00 MS Vitosha Bistritsa 1-1 CSKA 1948 Sofia III
27/04/2024 16:00 MS CSKA Sofia II 0-0 Slivnishki geroy
27/04/2024 16:00 MS Slavia Sofia II 2-1 Septemvri Sofia II
27/04/2024 16:00 MS Oborishte 1-2 FK Minyor Pernik
27/04/2024 16:00 MS Pirin Razlog 0-0 Septemvri Simitli
27/04/2024 16:00 MS Hebar II 0-0 Kyustendil
27/04/2024 16:00 İptal Edildi Chavdar Etropole - Bansko
27/04/2024 16:00 MS Rilski Sportist 1-6 Botev Ihtiman


Bulgaristan Third League - Southwest Puan Durumu

2023/2024 Third League: Southwest Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik 91
2 CSKA Sofia II CSKA Sofia II 74
3 Vihren Vihren 63
4 Botev Ihtiman Botev Ihtiman 61
5 Slivnishki geroy Slivnishki geroy 55
6 Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad 49
7 Rilski Sportist Rilski Sportist 48
8 Levski Sofia II Levski Sofia II 48
9 Kyustendil Kyustendil 45
10 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 43
11 CSKA 1948 Sofia III CSKA 1948 Sofia III 43
12 Septemvri Simitli Septemvri Simitli 42
13 Slavia Sofia II Slavia Sofia II 42
14 Bansko Bansko 41
15 Oborishte Oborishte 40
16 Septemvri Sofia II Septemvri Sofia II 39
17 Kostinbrod Kostinbrod 39
18 Pirin Razlog Pirin Razlog 36
19 Hebar II Hebar II 33
20 Chavdar Etropole Chavdar Etropole 41
25/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.