Bulgaristan Third League - Southwest |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:30 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-1 | CSKA Sofia II | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Vihren | 2-2 | Kyustendil | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Septemvri Simitli | 0-0 | Bansko | |||
23/03/2024 16:00 | MS | FK Minyor Pernik | 1-1 | Botev Ihtiman | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Septemvri Sofia II | 2-0 | Rilski Sportist | |||
23/03/2024 16:00 | İptal Edildi | Slivnishki geroy | - | Chavdar Etropole | |||
23/03/2024 16:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 2-0 | Hebar II | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Balkan Botevgrad | 1-1 | Pirin Razlog | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Levski Sofia II | 4-2 | Oborishte | |||
23/03/2024 16:00 | - | Kostinbrod | - | Slavia Sofia II | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Slavia Sofia II | 0-0 | Vitosha Bistritsa | |||
16/03/2024 16:00 | MS | CSKA Sofia II | 1-1 | Vihren | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Oborishte | 5-2 | Kostinbrod | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Pirin Razlog | 1-1 | Levski Sofia II | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Hebar II | 1-1 | Balkan Botevgrad | |||
16/03/2024 16:00 | İptal Edildi | Chavdar Etropole | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Rilski Sportist | 0-0 | Slivnishki geroy | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Bansko | 0-1 | FK Minyor Pernik | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Kyustendil | 3-3 | Septemvri Simitli | |||
15/03/2024 16:00 | MS | Botev Ihtiman | 1-0 | Septemvri Sofia II | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Septemvri Sofia II | 3-1 | Bansko | |||
10/03/2024 12:00 | MS | Levski Sofia II | 1-1 | Hebar II | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Vihren | 2-1 | Septemvri Simitli | |||
09/03/2024 16:00 | MS | FK Minyor Pernik | 0-0 | Kyustendil | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Slivnishki geroy | 1-2 | Botev Ihtiman | |||
09/03/2024 16:00 | İptal Edildi | Balkan Botevgrad | - | Chavdar Etropole | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Kostinbrod | 1-0 | Pirin Razlog | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-2 | Oborishte | |||
09/03/2024 16:00 | MS | CSKA Sofia II | 2-1 | Slavia Sofia II | |||
09/03/2024 13:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 1-0 | Rilski Sportist | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Slavia Sofia II | 3-0 | Vihren | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Oborishte | 0-2 | CSKA Sofia II | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Pirin Razlog | 1-0 | Vitosha Bistritsa | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Hebar II | 0-2 | Kostinbrod | |||
06/03/2024 16:00 | İptal Edildi | Chavdar Etropole | - | Levski Sofia II | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Rilski Sportist | 1-1 | Balkan Botevgrad | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Botev Ihtiman | 2-1 | CSKA 1948 Sofia III | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Bansko | 1-0 | Slivnishki geroy | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Kyustendil | 2-1 | Septemvri Sofia II | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Septemvri Simitli | 0-1 | FK Minyor Pernik | |||
03/03/2024 16:00 | MS | Slavia Sofia II | 5-1 | Oborishte | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Vihren | 0-1 | FK Minyor Pernik | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Septemvri Sofia II | 0-0 | Septemvri Simitli | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Slivnishki geroy | 3-0 | Kyustendil | |||
02/03/2024 16:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 3-1 | Bansko | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Balkan Botevgrad | 2-2 | Botev Ihtiman | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Levski Sofia II | 5-3 | Rilski Sportist | |||
02/03/2024 16:00 | İptal Edildi | Kostinbrod | - | Chavdar Etropole | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 2-0 | Hebar II | |||
02/03/2024 14:00 | MS | CSKA Sofia II | 1-0 | Pirin Razlog | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Oborishte | 0-0 | Vihren | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Pirin Razlog | 2-1 | Slavia Sofia II | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Hebar II | 0-2 | CSKA Sofia II | |||
24/02/2024 15:00 | İptal Edildi | Chavdar Etropole | - | Vitosha Bistritsa | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Rilski Sportist | 1-2 | Kostinbrod | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Botev Ihtiman | 2-0 | Levski Sofia II | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Bansko | 1-0 | Balkan Botevgrad | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Kyustendil | 0-0 | CSKA 1948 Sofia III | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Septemvri Simitli | 1-1 | Slivnishki geroy | |||
24/02/2024 15:00 | MS | FK Minyor Pernik | 1-0 | Septemvri Sofia II | |||
18/02/2024 15:00 | MS | Slavia Sofia II | 2-0 | Hebar II | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Vihren | 2-0 | Septemvri Sofia II | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Slivnishki geroy | 4-2 | FK Minyor Pernik | |||
17/02/2024 15:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 1-1 | Septemvri Simitli | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Balkan Botevgrad | 4-1 | Kyustendil | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Levski Sofia II | 5-1 | Bansko | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Kostinbrod | 0-0 | Botev Ihtiman | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-0 | Rilski Sportist | |||
17/02/2024 15:00 | MS | CSKA Sofia II | 0-0 | Chavdar Etropole | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Oborishte | 0-1 | Pirin Razlog | |||
14/02/2024 15:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 0-2 | FK Minyor Pernik | |||
10/02/2024 15:00 | MS | Kostinbrod | 2-3 | CSKA 1948 Sofia III | |||
10/02/2024 15:00 | MS | Slivnishki geroy | 2-1 | Septemvri Sofia II | |||
02/12/2023 15:00 | MS | Septemvri Sofia II | 0-1 | Chavdar Etropole | |||
25/11/2023 18:00 | MS | CSKA Sofia II | 4-2 | Rilski Sportist | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Pirin Razlog | 1-3 | Vihren | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Oborishte | 0-3 | Hebar II | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Slavia Sofia II | 0-7 | Chavdar Etropole | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 3-0 | Botev Ihtiman | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Kostinbrod | 1-3 | Bansko | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Levski Sofia II | 3-2 | Kyustendil | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Balkan Botevgrad | 3-2 | Septemvri Simitli | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Vihren | 0-0 | Slivnishki geroy | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Septemvri Sofia II | 2-0 | CSKA 1948 Sofia III | |||
18/11/2023 15:00 | MS | FK Minyor Pernik | 3-1 | Balkan Botevgrad | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Septemvri Simitli | 2-1 | Levski Sofia II | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Kyustendil | 3-1 | Kostinbrod | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Bansko | 1-1 | Vitosha Bistritsa | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Botev Ihtiman | 0-2 | CSKA Sofia II | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Rilski Sportist | 4-0 | Slavia Sofia II | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Chavdar Etropole | 8-0 | Oborishte | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Hebar II | 4-1 | Pirin Razlog | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Hebar II | 0-2 | Vihren | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Pirin Razlog | 1-3 | Chavdar Etropole | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Oborishte | 0-1 | Rilski Sportist | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Slavia Sofia II | 3-4 | Botev Ihtiman | |||
11/11/2023 15:00 | MS | CSKA Sofia II | 2-1 | Bansko | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 2-1 | Kyustendil | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Kostinbrod | 3-1 | Septemvri Simitli | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Levski Sofia II | 0-2 | FK Minyor Pernik | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Balkan Botevgrad | 3-3 | Septemvri Sofia II | |||
11/11/2023 15:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 0-2 | Slivnishki geroy | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Hebar II | 3-1 | CSKA 1948 Sofia III | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Pirin Razlog | 3-0 | Balkan Botevgrad | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Rilski Sportist | 2-1 | Vihren | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Chavdar Etropole | 1-0 | Botev Ihtiman | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Slavia Sofia II | 1-3 | FK Minyor Pernik | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Septemvri Simitli | 0-0 | Vitosha Bistritsa | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Vihren | 1-0 | CSKA 1948 Sofia III | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Slivnishki geroy | 1-3 | Balkan Botevgrad | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Septemvri Sofia II | 1-1 | Levski Sofia II | |||
03/11/2023 15:00 | MS | FK Minyor Pernik | 1-0 | Kostinbrod | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Kyustendil | 1-2 | CSKA Sofia II | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Bansko | 2-1 | Slavia Sofia II | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Botev Ihtiman | 2-2 | Oborishte | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Rilski Sportist | 2-1 | Pirin Razlog | |||
03/11/2023 15:00 | MS | Chavdar Etropole | 1-0 | Hebar II | |||
27/10/2023 16:15 | MS | CSKA Sofia II | 2-0 | Septemvri Simitli | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Chavdar Etropole | 1-0 | Vihren | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Hebar II | 0-1 | Rilski Sportist | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Pirin Razlog | 1-2 | Botev Ihtiman | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Oborishte | 0-0 | Bansko | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-2 | FK Minyor Pernik | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Kostinbrod | 2-2 | Septemvri Sofia II | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Levski Sofia II | 2-3 | Slivnishki geroy | |||
27/10/2023 16:00 | MS | Balkan Botevgrad | 1-1 | CSKA 1948 Sofia III | |||
26/10/2023 16:00 | MS | Slavia Sofia II | 1-4 | Kyustendil | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Vihren | 1-3 | Balkan Botevgrad | |||
21/10/2023 16:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 2-3 | Levski Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Slivnishki geroy | 2-2 | Kostinbrod | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Septemvri Sofia II | 0-0 | Vitosha Bistritsa | |||
21/10/2023 16:00 | MS | FK Minyor Pernik | 1-0 | CSKA Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Septemvri Simitli | 2-0 | Slavia Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Kyustendil | 5-0 | Oborishte | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Bansko | 1-0 | Pirin Razlog | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Botev Ihtiman | 2-1 | Hebar II | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Rilski Sportist | 2-1 | Chavdar Etropole | |||
14/10/2023 16:00 | - | Hebar II | - | Bansko | |||
14/10/2023 16:00 | - | Pirin Razlog | - | Kyustendil | |||
14/10/2023 16:00 | - | Oborishte | - | Septemvri Simitli | |||
14/10/2023 16:00 | - | CSKA Sofia II | - | Septemvri Sofia II | |||
14/10/2023 16:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Slivnishki geroy | |||
14/10/2023 16:00 | - | Levski Sofia II | - | Balkan Botevgrad | |||
07/10/2023 16:00 | - | Vihren | - | Levski Sofia II | |||
07/10/2023 16:00 | - | Balkan Botevgrad | - | Kostinbrod | |||
07/10/2023 16:00 | - | CSKA 1948 Sofia III | - | Vitosha Bistritsa | |||
07/10/2023 16:00 | - | Slivnishki geroy | - | CSKA Sofia II | |||
07/10/2023 16:00 | - | Septemvri Sofia II | - | Slavia Sofia II | |||
07/10/2023 16:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Oborishte | |||
07/10/2023 16:00 | - | Septemvri Simitli | - | Pirin Razlog | |||
07/10/2023 16:00 | - | Kyustendil | - | Hebar II | |||
07/10/2023 16:00 | - | Bansko | - | Chavdar Etropole | |||
07/10/2023 16:00 | - | Botev Ihtiman | - | Rilski Sportist | |||
30/09/2023 17:00 | - | Botev Ihtiman | - | Vihren | |||
30/09/2023 17:00 | - | Rilski Sportist | - | Bansko | |||
30/09/2023 17:00 | - | Chavdar Etropole | - | Kyustendil | |||
30/09/2023 17:00 | - | Hebar II | - | Septemvri Simitli | |||
30/09/2023 17:00 | - | Pirin Razlog | - | FK Minyor Pernik | |||
30/09/2023 17:00 | - | Oborishte | - | Septemvri Sofia II | |||
30/09/2023 17:00 | - | Slavia Sofia II | - | Slivnishki geroy | |||
30/09/2023 17:00 | - | CSKA Sofia II | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
30/09/2023 17:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Balkan Botevgrad | |||
30/09/2023 17:00 | - | Kostinbrod | - | Levski Sofia II | |||
23/09/2023 17:00 | - | Vihren | - | Kostinbrod | |||
23/09/2023 17:00 | - | Balkan Botevgrad | - | CSKA Sofia II | |||
23/09/2023 17:00 | - | CSKA 1948 Sofia III | - | Slavia Sofia II | |||
23/09/2023 17:00 | - | Slivnishki geroy | - | Oborishte | |||
23/09/2023 17:00 | - | Septemvri Sofia II | - | Pirin Razlog | |||
23/09/2023 17:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Hebar II | |||
23/09/2023 17:00 | - | Kyustendil | - | Rilski Sportist | |||
23/09/2023 17:00 | - | Bansko | - | Botev Ihtiman | |||
23/09/2023 15:00 | - | Levski Sofia II | - | Vitosha Bistritsa | |||
22/09/2023 17:00 | - | Septemvri Simitli | - | Chavdar Etropole | |||
20/09/2023 17:00 | - | Kyustendil | - | Vihren | |||
18/09/2023 17:00 | - | CSKA Sofia II | - | Levski Sofia II | |||
17/09/2023 17:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Kostinbrod | |||
16/09/2023 17:00 | - | Bansko | - | Vihren | |||
16/09/2023 17:00 | - | Botev Ihtiman | - | Kyustendil | |||
16/09/2023 17:00 | - | Rilski Sportist | - | Septemvri Simitli | |||
16/09/2023 17:00 | - | Chavdar Etropole | - | FK Minyor Pernik | |||
16/09/2023 17:00 | - | Hebar II | - | Septemvri Sofia II | |||
16/09/2023 17:00 | - | Pirin Razlog | - | Slivnishki geroy | |||
16/09/2023 17:00 | - | Oborishte | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
16/09/2023 17:00 | - | Slavia Sofia II | - | Balkan Botevgrad | |||
09/09/2023 17:00 | - | Vihren | - | Vitosha Bistritsa | |||
09/09/2023 17:00 | - | Kostinbrod | - | CSKA Sofia II | |||
09/09/2023 17:00 | - | Levski Sofia II | - | Slavia Sofia II | |||
09/09/2023 17:00 | - | Balkan Botevgrad | - | Oborishte | |||
09/09/2023 17:00 | Ertelendi | CSKA 1948 Sofia III | - | Pirin Razlog | |||
09/09/2023 17:00 | - | Slivnishki geroy | - | Hebar II | |||
09/09/2023 17:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Rilski Sportist | |||
09/09/2023 17:00 | - | Septemvri Simitli | - | Botev Ihtiman | |||
09/09/2023 17:00 | - | Kyustendil | - | Bansko | |||
06/09/2023 17:00 | - | Bansko | - | Septemvri Simitli | |||
06/09/2023 17:00 | - | Botev Ihtiman | - | FK Minyor Pernik | |||
06/09/2023 17:00 | - | Rilski Sportist | - | Septemvri Sofia II | |||
06/09/2023 17:00 | - | Chavdar Etropole | - | Slivnishki geroy | |||
06/09/2023 17:00 | - | Oborishte | - | Levski Sofia II | |||
06/09/2023 17:00 | - | Slavia Sofia II | - | Kostinbrod | |||
06/09/2023 17:00 | - | CSKA Sofia II | - | Vitosha Bistritsa | |||
02/09/2023 17:00 | - | Vihren | - | CSKA Sofia II | |||
02/09/2023 17:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Slavia Sofia II | |||
02/09/2023 17:00 | - | Kostinbrod | - | Oborishte | |||
02/09/2023 17:00 | - | Levski Sofia II | - | Pirin Razlog | |||
02/09/2023 17:00 | - | Balkan Botevgrad | - | Hebar II | |||
02/09/2023 17:00 | - | CSKA 1948 Sofia III | - | Chavdar Etropole | |||
02/09/2023 17:00 | - | Slivnishki geroy | - | Rilski Sportist | |||
02/09/2023 17:00 | - | Septemvri Sofia II | - | Botev Ihtiman | |||
02/09/2023 17:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Bansko | |||
02/09/2023 17:00 | - | Septemvri Simitli | - | Kyustendil | |||
26/08/2023 18:00 | - | Septemvri Simitli | - | Vihren | |||
26/08/2023 18:00 | - | Kyustendil | - | FK Minyor Pernik | |||
26/08/2023 18:00 | - | Bansko | - | Septemvri Sofia II | |||
26/08/2023 18:00 | - | Botev Ihtiman | - | Slivnishki geroy | |||
26/08/2023 18:00 | - | Rilski Sportist | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
26/08/2023 18:00 | - | Chavdar Etropole | - | Balkan Botevgrad | |||
26/08/2023 18:00 | - | Hebar II | - | Levski Sofia II | |||
26/08/2023 18:00 | - | Pirin Razlog | - | Kostinbrod | |||
26/08/2023 18:00 | - | Oborishte | - | Vitosha Bistritsa | |||
26/08/2023 18:00 | - | Slavia Sofia II | - | CSKA Sofia II | |||
20/08/2023 18:00 | - | Vihren | - | Slavia Sofia II | |||
19/08/2023 18:00 | MS | CSKA Sofia II | 0-1 | Oborishte | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Vitosha Bistritsa | 0-0 | Pirin Razlog | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Kostinbrod | 1-2 | Hebar II | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Levski Sofia II | 0-2 | Chavdar Etropole | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Balkan Botevgrad | 4-0 | Rilski Sportist | |||
19/08/2023 18:00 | MS | CSKA 1948 Sofia III | 2-1 | Botev Ihtiman | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Slivnishki geroy | 0-0 | Bansko | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Septemvri Sofia II | 1-0 | Kyustendil | |||
19/08/2023 18:00 | MS | FK Minyor Pernik | 4-1 | Septemvri Simitli | |||
16/08/2023 18:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Vihren | |||
16/08/2023 18:00 | - | Septemvri Simitli | - | Septemvri Sofia II | |||
16/08/2023 18:00 | - | Kyustendil | - | Slivnishki geroy | |||
16/08/2023 18:00 | - | Bansko | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
16/08/2023 18:00 | - | Botev Ihtiman | - | Balkan Botevgrad | |||
16/08/2023 18:00 | - | Rilski Sportist | - | Levski Sofia II | |||
16/08/2023 18:00 | - | Chavdar Etropole | - | Kostinbrod | |||
16/08/2023 18:00 | - | Hebar II | - | Vitosha Bistritsa | |||
16/08/2023 18:00 | - | Pirin Razlog | - | CSKA Sofia II | |||
16/08/2023 18:00 | - | Oborishte | - | Slavia Sofia II | |||
13/08/2023 10:30 | - | Slavia Sofia II | - | Pirin Razlog | |||
12/08/2023 18:00 | - | Vihren | - | Oborishte | |||
12/08/2023 18:00 | - | CSKA Sofia II | - | Hebar II | |||
12/08/2023 18:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Chavdar Etropole | |||
12/08/2023 18:00 | - | Kostinbrod | - | Rilski Sportist | |||
12/08/2023 18:00 | - | Levski Sofia II | - | Botev Ihtiman | |||
12/08/2023 18:00 | - | Balkan Botevgrad | - | Bansko | |||
12/08/2023 18:00 | - | CSKA 1948 Sofia III | - | Kyustendil | |||
12/08/2023 18:00 | - | Slivnishki geroy | - | Septemvri Simitli | |||
12/08/2023 18:00 | - | Septemvri Sofia II | - | FK Minyor Pernik | |||
05/08/2023 20:00 | - | Septemvri Simitli | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
05/08/2023 18:00 | - | Septemvri Sofia II | - | Vihren | |||
05/08/2023 18:00 | - | FK Minyor Pernik | - | Slivnishki geroy | |||
05/08/2023 18:00 | - | Kyustendil | - | Balkan Botevgrad | |||
05/08/2023 18:00 | - | Bansko | - | Levski Sofia II | |||
05/08/2023 18:00 | - | Botev Ihtiman | - | Kostinbrod | |||
05/08/2023 18:00 | - | Rilski Sportist | - | Vitosha Bistritsa | |||
05/08/2023 18:00 | - | Chavdar Etropole | - | CSKA Sofia II | |||
05/08/2023 18:00 | - | Hebar II | - | Slavia Sofia II | |||
05/08/2023 18:00 | - | Pirin Razlog | - | Oborishte |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | FK Minyor Pernik | 66 |
2 | CSKA Sofia II | 60 |
3 | Vihren | 44 |
4 | Balkan Botevgrad | 43 |
5 | Slivnishki geroy | 43 |
6 | Botev Ihtiman | 40 |
7 | Rilski Sportist | 38 |
8 | Levski Sofia II | 37 |
9 | Kyustendil | 36 |
10 | Bansko | 35 |
11 | Septemvri Sofia II | 33 |
12 | Vitosha Bistritsa | 33 |
13 | CSKA 1948 Sofia III | 32 |
14 | Septemvri Simitli | 27 |
15 | Kostinbrod | 25 |
16 | Hebar II | 25 |
17 | Slavia Sofia II | 24 |
18 | Oborishte | 23 |
19 | Pirin Razlog | 20 |
20 | Chavdar Etropole | 41 |