İspanya Tercera División RFEF - Group 10 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 10
İspanya Tercera División RFEF - Group 10
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
12/05/2024 13:00 MS Bollullos 4-4 Puente Genil
12/05/2024 13:00 MS Xerez Deportivo 2-1 Pozoblanco
12/05/2024 13:00 MS La Palma 4-2 Utrera
12/05/2024 13:00 MS Coria CF 0-1 Conil
12/05/2024 13:00 MS Ayamonte 3-0 Cartaya
12/05/2024 13:00 MS Ciudad de Lucena 3-0 Cabecense
12/05/2024 13:00 MS Atlético Espeleño 0-0 Xerez
12/05/2024 13:00 MS Sevilla III 1-0 Córdoba II
12/05/2024 13:00 MS Gerena 1-0 Ceuta II
05/05/2024 13:00 MS Puente Genil 2-1 Sevilla III
05/05/2024 13:00 MS Pozoblanco 4-1 Bollullos
05/05/2024 13:00 MS Utrera 1-3 Xerez Deportivo
05/05/2024 13:00 MS Conil 1-2 La Palma
05/05/2024 13:00 MS Cartaya 3-2 Coria CF
05/05/2024 13:00 MS Cabecense 1-1 Ayamonte
05/05/2024 13:00 MS Ceuta II 1-1 Ciudad de Lucena
05/05/2024 13:00 MS Córdoba II 3-3 Atlético Espeleño
05/05/2024 13:00 MS Xerez 2-0 Gerena
01/05/2024 19:30 MS Bollullos 1-3 Utrera
01/05/2024 19:00 MS Xerez Deportivo 1-0 Conil
01/05/2024 19:00 MS Ciudad de Lucena 0-0 Xerez
01/05/2024 19:00 MS Atlético Espeleño 2-0 Sevilla III
01/05/2024 13:00 MS Puente Genil 3-3 Pozoblanco
01/05/2024 13:00 MS La Palma 1-2 Cartaya
01/05/2024 13:00 MS Coria CF 2-0 Cabecense
01/05/2024 13:00 MS Ayamonte 0-1 Ceuta II
01/05/2024 13:00 MS Gerena 1-0 Córdoba II
28/04/2024 13:00 MS Utrera 0-1 Puente Genil
27/04/2024 21:00 MS Conil 1-1 Bollullos
27/04/2024 19:30 MS Cartaya 1-0 Xerez Deportivo
27/04/2024 19:30 MS Atlético Espeleño 1-3 Gerena
27/04/2024 19:00 MS Cabecense 2-1 La Palma
27/04/2024 18:30 MS Ceuta II 5-0 Coria CF
27/04/2024 13:30 MS Sevilla III 0-0 Pozoblanco
27/04/2024 13:00 MS Xerez 1-1 Ayamonte
25/04/2024 20:00 MS Córdoba II 0-1 Ciudad de Lucena


İspanya Tercera División RFEF - Group 10 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 67
2 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 66
3 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 64
4 Pozoblanco Pozoblanco 62
5 Ceuta II Ceuta II 56
6 Puente Genil Puente Genil 54
7 Gerena Gerena 49
8 Utrera Utrera 46
9 Cartaya Cartaya 45
10 La Palma La Palma 41
11 Bollullos Bollullos 38
12 Conil Conil 37
13 Córdoba II Córdoba II 37
14 Atlético Espeleño Atlético Espeleño 37
15 Coria CF Coria CF 36
16 Sevilla III Sevilla III 35
17 Ayamonte Ayamonte 32
18 Cabecense Cabecense 28
15/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.