Alberes Argelès Kuruluş : 0 |
Stade Eric Cantona Avenue Eric Tabarly, Prade Basse Argelès-sur-Mer Stad Kapasitesi 1500 Kişi Alberes Argelès Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 16:00 | MS | Saint-Estève Perpignan | 0-0 | Alberes Argelès | |||
13/04/2024 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Colomiers | |||
06/04/2024 19:30 | MS | Castanet | 2-0 | Alberes Argelès | |||
23/03/2024 21:00 | MS | Alberes Argelès | 2-1 | Stade Bordelais | |||
16/03/2024 21:00 | - | Blagnac | - | Alberes Argelès | |||
09/03/2024 21:00 | MS | Alberes Argelès | 4-1 | Saint-Paul Sport | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Pau II | 5-2 | Alberes Argelès | |||
17/02/2024 21:00 | - | Alberes Argelès | - | Onet-le-Château | |||
03/02/2024 21:00 | MS | Anglet Genets | 1-2 | Alberes Argelès | |||
20/01/2024 21:00 | MS | Alberes Argelès | 0-1 | Bayonne | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Canet Roussillon | 1-2 | Alberes Argelès | |||
17/12/2023 17:00 | - | Bordeaux II | - | Alberes Argelès | |||
09/12/2023 21:00 | - | Alberes Argelès | - | Saint-Estève Perpignan | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Colomiers | 2-1 | Alberes Argelès | |||
25/11/2023 21:00 | MS | Alberes Argelès | 1-1 | Castanet | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Stade Bordelais | 1-1 | Alberes Argelès | |||
04/11/2023 21:00 | - | Alberes Argelès | - | Blagnac | |||
21/10/2023 20:00 | MS | Saint-Paul Sport | 1-1 | Alberes Argelès | |||
07/10/2023 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Pau II | |||
23/09/2023 19:00 | - | Onet-le-Château | - | Alberes Argelès | |||
09/09/2023 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Anglet Genets | |||
02/09/2023 19:00 | - | Bayonne | - | Alberes Argelès | |||
26/08/2023 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Lège-Cap-Ferret | |||
Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 19:00 | - | Salinieres Aigues Mortes | - | Alberes Argelès | |||
27/05/2023 19:00 | - | Alberes Argelès | - | Castanet | |||
13/05/2023 18:00 | - | Rodez II | - | Alberes Argelès | |||
06/05/2023 19:00 | - | Colomiers | - | Alberes Argelès | |||
22/04/2023 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Toulouse II | |||
15/04/2023 19:30 | - | Balma | - | Alberes Argelès | |||
01/04/2023 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Union Saint-Jean |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Anglet Genets | 46 |
2 | Blagnac | 45 |
3 | Castanet | 43 |
4 | Pau II | 40 |
5 | Colomiers | 34 |
6 | Stade Bordelais | 31 |
7 | Lège-Cap-Ferret | 31 |
8 | Bayonne | 29 |
9 | Alberes Argelès | 28 |
10 | Canet Roussillon | 28 |
11 | Onet-le-Château | 27 |
12 | Bordeaux II | 25 |
13 | Saint-Paul Sport | 17 |
14 | Saint-Estève Perpignan | 10 |