Bersenbrück Kuruluş : 1895 |
Hasestadion Hastruper Weg 1 Bersenbrück Stad Kapasitesi 3000 Kişi Bersenbrück Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 16:00 | MS | Eilvese | 2-3 | Bersenbrück | |||
30/04/2024 19:30 | MS | Rotenburger SV | 1-3 | Bersenbrück | |||
27/04/2024 19:15 | MS | Bersenbrück | 4-1 | Heeslinger SC | |||
21/04/2024 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-2 | Bersenbrück | |||
12/04/2024 20:30 | MS | Bersenbrück | 1-2 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
06/04/2024 15:00 | MS | Schöningen | 2-3 | Bersenbrück | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Bersenbrück | 1-4 | Arminia Hannover | |||
20/03/2024 22:00 | MS | Bersenbrück | 3-1 | Atlas Delmenhorst | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Meppen II | 2-2 | Bersenbrück | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Bersenbrück | 2-0 | Eintracht Celle | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Ramlingen / Ehlershausen | 1-6 | Bersenbrück | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-0 | Bornreihe | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Vorsfelde | 2-0 | Bersenbrück | |||
04/02/2024 16:00 | MS | Bersenbrück | 3-0 | Rotenburger SV | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:00 | MS | Rot Weiss Ahlen | 3-4 | Bersenbrück | |||
13/01/2024 14:00 | MS | SV Rodinghausen | 6-0 | Bersenbrück | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
09/12/2023 18:00 | MS | Bersenbrück | 2-2 | Borussia Hildesheim | |||
02/12/2023 18:00 | Ertelendi | Bersenbrück | - | Germania Egestorf | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Bersenbrück | 0-4 | VfL Oldenburg | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Kickers Emden | 4-3 | Bersenbrück | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 4-0 | Eilvese | |||
28/10/2023 18:00 | MS | Heeslinger SC | 3-1 | Bersenbrück | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 5-1 | Lupo-Martini | |||
13/10/2023 20:30 | MS | Schwarz-Weiß Rehden | 3-1 | Bersenbrück | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-1 | Schöningen | |||
01/10/2023 16:00 | MS | Arminia Hannover | 2-4 | Bersenbrück | |||
22/09/2023 19:30 | MS | Bersenbrück | 3-1 | Meppen II | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Eintracht Celle | 0-4 | Bersenbrück | |||
10/09/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-1 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Bornreihe | 0-0 | Bersenbrück | |||
30/08/2023 19:00 | MS | Borussia Hildesheim | 0-2 | Bersenbrück | |||
27/08/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 4-1 | Vorsfelde | |||
19/08/2023 16:00 | MS | Atlas Delmenhorst | 3-3 | Bersenbrück | |||
Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/08/2023 19:00 | MS | Bersenbrück | 0-7 | Borussia Monchengladbach | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
06/08/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 1-3 | Bersenbrück | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/07/2023 15:00 | MS | Bersenbrück | 0-3 | FC Gutersloh | |||
19/07/2023 21:15 | MS | Bersenbrück | 4-1 | Sportfreunde Lotte | |||
11/07/2023 20:00 | MS | Bersenbrück | 3-1 | BW Lohne | |||
24/06/2023 15:00 | MS | Fortuna Düsseldorf II | 2-0 | Bersenbrück | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 4-2 | Gifhorn | |||
14/05/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 5-0 | Bersenbrück | |||
07/05/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 7-2 | Papenburg | |||
30/04/2023 16:00 | MS | Rotenburger SV | 3-3 | Bersenbrück | |||
23/04/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-1 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
19/04/2023 20:30 | MS | FT Braunschweig | 2-3 | Bersenbrück | |||
15/04/2023 15:00 | MS | Schöningen | 2-3 | Bersenbrück | |||
06/04/2023 20:30 | MS | Luneburger SK Hansa | 1-3 | Bersenbrück | |||
02/04/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 3-1 | Pattensen | |||
24/03/2023 21:30 | MS | Spelle-Venhaus | 4-3 | Bersenbrück | |||
19/03/2023 17:00 | MS | Bersenbrück | 2-3 | Heeslinger SC | |||
08/03/2023 22:00 | MS | Ahlerstedt / Ottendorf | 3-1 | Bersenbrück | |||
05/03/2023 17:00 | MS | Bersenbrück | 3-0 | HSC Hannover | |||
19/02/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-0 | VfL Oldenburg | |||
12/02/2023 16:00 | MS | Arminia Hannover | 1-0 | Bersenbrück | |||
29/01/2023 16:00 | MS | Eintracht Celle | 0-3 | Bersenbrück | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/01/2023 21:00 | MS | Bersenbrück | 1-2 | Bevern | |||
22/01/2023 17:00 | - | Preußen Münster II | - | Bersenbrück | |||
21/01/2023 18:00 | MS | Eintracht Rheine | 4-3 | Bersenbrück | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
10/12/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-0 | Lupo-Martini | |||
27/11/2022 15:00 | MS | Bersenbrück | 4-1 | Ahlerstedt / Ottendorf | |||
20/11/2022 16:00 | MS | Gifhorn | 4-3 | Bersenbrück | |||
13/11/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 3-1 | Germania Egestorf | |||
06/11/2022 16:00 | MS | Papenburg | 0-4 | Bersenbrück | |||
30/10/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-1 | Rotenburger SV | |||
22/10/2022 16:00 | MS | Ramlingen / Ehlershausen | 2-2 | Bersenbrück | |||
16/10/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-2 | Schöningen | |||
09/10/2022 16:00 | MS | Pattensen | 0-4 | Bersenbrück | |||
29/09/2022 21:00 | MS | Bersenbrück | 1-3 | Spelle-Venhaus | |||
25/09/2022 16:00 | MS | Heeslinger SC | 3-1 | Bersenbrück | |||
17/09/2022 18:00 | MS | Bersenbrück | 4-1 | FT Braunschweig | |||
11/09/2022 16:00 | MS | HSC Hannover | 1-4 | Bersenbrück | |||
04/09/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 5-1 | Luneburger SK Hansa | |||
27/08/2022 17:30 | MS | VfL Oldenburg | 2-1 | Bersenbrück | |||
21/08/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-1 | Arminia Hannover | |||
14/08/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-0 | Bersenbrück | |||
07/08/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 4-1 | Eintracht Celle | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/07/2022 20:00 | MS | Bersenbrück | 2-1 | Sportfreunde Lotte | |||
26/06/2022 14:00 | MS | Lippstadt 08 | 3-1 | Bersenbrück | |||
19/06/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 0-1 | Rot Weiss Ahlen | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2021 16:00 | MS | Kickers Emden | 2-0 | Bersenbrück | |||
05/12/2021 17:00 | MS | Bersenbrück | 7-1 | Hagen / Uthlede | |||
21/11/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-2 | Rotenburger SV | |||
14/11/2021 16:00 | MS | VfL Oldenburg | 4-2 | Bersenbrück | |||
07/11/2021 16:00 | MS | Heeslinger SC | 1-1 | Bersenbrück | |||
31/10/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-1 | TB Uphusen | |||
24/10/2021 16:00 | MS | Eintracht Celle | 5-3 | Bersenbrück | |||
17/10/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-0 | BW Lohne | |||
10/10/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 3-0 | Spelle-Venhaus | |||
03/10/2021 16:00 | MS | Hagen / Uthlede | 1-0 | Bersenbrück | |||
26/09/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 2-1 | Kickers Emden | |||
19/09/2021 16:00 | MS | Rotenburger SV | 1-1 | Bersenbrück | |||
12/09/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 0-2 | VfL Oldenburg | |||
05/09/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-1 | Heeslinger SC | |||
28/08/2021 16:30 | MS | TB Uphusen | 2-1 | Bersenbrück | |||
22/08/2021 16:00 | MS | Bersenbrück | 4-3 | Eintracht Celle | |||
18/08/2021 20:30 | MS | Spelle-Venhaus | 3-0 | Bersenbrück | |||
15/08/2021 16:00 | MS | BW Lohne | 1-2 | Bersenbrück | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2021 17:00 | Ertelendi | Heeslinger SC | - | Bersenbrück | |||
07/02/2021 17:00 | Ertelendi | Bersenbrück | - | Eintracht Celle | |||
31/01/2021 16:00 | Ertelendi | Bersenbrück | - | Rotenburger SV |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kickers Emden | 77 |
2 | Bersenbrück | 60 |
3 | Atlas Delmenhorst | 59 |
4 | Germania Egestorf | 53 |
5 | Borussia Hildesheim | 53 |
6 | Schwarz-Weiß Rehden | 51 |
7 | Lupo-Martini | 50 |
8 | Vorsfelde | 50 |
9 | VfL Oldenburg | 45 |
10 | Heeslinger SC | 43 |
11 | Meppen II | 42 |
12 | Schöningen | 37 |
13 | Eintracht Celle | 31 |
14 | Ramlingen / Ehlershausen | 29 |
15 | Arminia Hannover | 28 |
16 | Rotenburger SV | 26 |
17 | Bornreihe | 20 |
18 | Eilvese | 19 |