Botev Vratsa Kuruluş : 1921 |
Stadion Hristo Botev ul. Sportna Vratsa Stad Kapasitesi 32000 Kişi Botev Vratsa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
12/04/2024 17:45 | MS | Botev Plovdiv | 2-0 | Botev Vratsa | |||
08/04/2024 17:00 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Levski Krumovgrad | |||
04/04/2024 14:30 | MS | CSKA 1948 | 0-0 | Botev Vratsa | |||
30/03/2024 15:00 | MS | Botev Vratsa | 3-2 | Hebar 1918 | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/03/2024 14:00 | MS | Slavia Sofia | 1-3 | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 17:15 | MS | Beroe | 2-2 | Botev Vratsa | |||
10/03/2024 13:45 | MS | Botev Vratsa | 1-2 | Arda Kardzhali | |||
01/03/2024 18:30 | MS | Cherno More Varna | 2-1 | Botev Vratsa | |||
23/02/2024 16:00 | MS | Botev Vratsa | 1-2 | Pirin Blagoevgrad | |||
18/02/2024 18:45 | MS | CSKA Sofia | 3-0 | Botev Vratsa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/02/2024 03:00 | İptal Edildi | Botev Vratsa | - | Spartak Pleven | |||
10/02/2024 03:00 | MS | Botev Vratsa | 1-0 | CSKA 1948 Sofia II | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Botev Vratsa | 2-2 | Ararat-Ermenistan | |||
01/02/2024 18:00 | MS | FK Crvena Zvezda | 2-1 | Botev Vratsa | |||
31/01/2024 16:00 | İptal Edildi | Botev Vratsa | - | CSKA 1948 | |||
28/01/2024 15:30 | MS | FK Partizan | 1-0 | Botev Vratsa | |||
19/01/2024 14:00 | MS | Botev Vratsa | 2-3 | Montana | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/12/2023 18:30 | MS | Botev Vratsa | 0-1 | Levski Sofia | |||
03/12/2023 16:15 | MS | Ludogorets | 5-0 | Botev Vratsa | |||
25/11/2023 13:30 | MS | Botev Vratsa | 2-0 | Lokomotiv Plovdiv | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/11/2023 15:30 | USB | Pirin Blagoevgrad | 2-1 | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 16:00 | MS | Slavia Sofia | 1-0 | Botev Vratsa | |||
06/11/2023 14:00 | MS | Botev Vratsa | 0-2 | Lokomotiv Sofia | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/11/2023 14:30 | USB | Septemvri Sofia | 5-5 | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
25/10/2023 17:30 | MS | Etar Veliko Tarnovo | 2-1 | Botev Vratsa | |||
21/10/2023 14:00 | MS | Botev Vratsa | 3-5 | Botev Plovdiv | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/10/2023 11:00 | - | Botev Vratsa | - | Strumska Slava | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
06/10/2023 17:30 | MS | Levski Krumovgrad | 1-0 | Botev Vratsa | |||
30/09/2023 17:30 | MS | Botev Vratsa | 1-2 | CSKA 1948 | |||
27/09/2023 15:30 | MS | Hebar 1918 | 1-1 | Botev Vratsa | |||
22/09/2023 15:00 | MS | Botev Vratsa | 1-0 | Beroe | |||
15/09/2023 17:30 | MS | Arda Kardzhali | 4-0 | Botev Vratsa | |||
01/09/2023 19:15 | MS | Botev Vratsa | 0-1 | Cherno More Varna | |||
25/08/2023 19:00 | MS | Pirin Blagoevgrad | 0-1 | Botev Vratsa | |||
19/08/2023 21:15 | MS | Botev Vratsa | 0-2 | CSKA Sofia | |||
13/08/2023 18:45 | MS | Levski Sofia | 1-0 | Botev Vratsa | |||
05/08/2023 19:00 | MS | Botev Vratsa | 0-5 | Ludogorets | |||
31/07/2023 21:15 | MS | Lokomotiv Plovdiv | 4-0 | Botev Vratsa | |||
24/07/2023 19:00 | MS | Botev Vratsa | 2-0 | Slavia Sofia | |||
17/07/2023 18:30 | MS | Lokomotiv Sofia | 1-0 | Botev Vratsa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/07/2023 18:00 | MS | Botev Vratsa | 0-3 | Apoel Nicosia | |||
29/06/2023 18:00 | MS | Botev Vratsa | 3-1 | Cherno More Varna | |||
24/06/2023 18:00 | MS | Litex | 0-2 | Botev Vratsa | |||
24/06/2023 18:00 | - | Botev Vratsa | - | Litex | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
05/06/2023 18:30 | MS | Septemvri Sofia | 3-1 | Botev Vratsa | |||
31/05/2023 19:00 | MS | Botev Vratsa | 2-3 | Hebar 1918 | |||
27/05/2023 18:45 | MS | Pirin Blagoevgrad | 2-0 | Botev Vratsa | |||
22/05/2023 20:15 | MS | Botev Vratsa | 2-0 | Beroe | |||
13/05/2023 17:30 | MS | Botev Vratsa | 1-1 | Spartak Varna | |||
08/05/2023 20:15 | MS | CSKA Sofia | 5-1 | Botev Vratsa | |||
02/05/2023 17:45 | MS | Botev Vratsa | 2-1 | Lokomotiv Sofia | |||
29/04/2023 17:30 | MS | Arda Kardzhali | 1-1 | Botev Vratsa | |||
21/04/2023 16:15 | MS | Botev Vratsa | 0-2 | Cherno More Varna | |||
13/04/2023 17:30 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Hebar 1918 | |||
08/04/2023 17:30 | MS | Ludogorets | 8-1 | Botev Vratsa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/03/2023 14:00 | MS | Levski Sofia | 2-0 | Botev Vratsa | |||
24/03/2023 15:00 | - | Litex | - | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2023 13:00 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Pirin Blagoevgrad | |||
11/03/2023 18:30 | MS | Levski Sofia | 2-0 | Botev Vratsa | |||
05/03/2023 13:00 | MS | Botev Vratsa | 1-0 | Slavia Sofia | |||
25/02/2023 16:00 | MS | Spartak Varna | 2-1 | Botev Vratsa | |||
19/02/2023 13:45 | MS | Botev Vratsa | 1-0 | CSKA 1948 | |||
12/02/2023 17:45 | MS | Lokomotiv Plovdiv | 0-0 | Botev Vratsa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/02/2023 12:00 | MS | Botev Plovdiv | 0-0 | Botev Vratsa | |||
28/01/2023 14:45 | MS | Pirin Blagoevgrad | 2-0 | Botev Vratsa | |||
25/01/2023 14:00 | MS | Botev Vratsa | 3-0 | Bansko | |||
21/01/2023 14:45 | MS | Pirin Blagoevgrad | 2-1 | Botev Vratsa | |||
18/01/2023 14:00 | MS | Montana | 0-1 | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/11/2022 14:30 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-0 | Botev Vratsa | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/11/2022 18:00 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Septemvri Sofia | |||
05/11/2022 13:45 | MS | Botev Plovdiv | 6-0 | Botev Vratsa | |||
31/10/2022 18:30 | MS | Botev Vratsa | 2-0 | Beroe | |||
23/10/2022 16:45 | MS | Botev Vratsa | 0-4 | CSKA Sofia | |||
14/10/2022 17:30 | MS | Lokomotiv Sofia | 1-0 | Botev Vratsa | |||
09/10/2022 17:45 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Arda Kardzhali | |||
30/09/2022 17:00 | MS | Cherno More Varna | 2-1 | Botev Vratsa | |||
16/09/2022 17:15 | MS | Hebar 1918 | 0-2 | Botev Vratsa | |||
11/09/2022 20:15 | MS | Botev Vratsa | 0-4 | Ludogorets | |||
02/09/2022 18:15 | MS | Pirin Blagoevgrad | 2-1 | Botev Vratsa | |||
28/08/2022 21:00 | MS | Botev Vratsa | 0-2 | Levski Sofia | |||
22/08/2022 18:15 | MS | Slavia Sofia | 2-1 | Botev Vratsa | |||
15/08/2022 20:30 | MS | Botev Vratsa | 1-0 | Spartak Varna | |||
06/08/2022 21:00 | MS | CSKA 1948 | 5-2 | Botev Vratsa | |||
30/07/2022 18:30 | MS | Botev Vratsa | 0-1 | Lokomotiv Plovdiv | |||
25/07/2022 18:15 | MS | Septemvri Sofia | 1-1 | Botev Vratsa | |||
15/07/2022 18:30 | MS | Botev Vratsa | 3-2 | Botev Plovdiv | |||
11/07/2022 20:45 | MS | Beroe | 2-1 | Botev Vratsa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/06/2022 11:00 | MS | Botev Vratsa | 2-1 | FK Minyor Pernik | |||
22/06/2022 18:30 | MS | Botev Vratsa | 3-0 | Spartak Varna | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2022 20:00 | MS | Botev Vratsa | 3-2 | Etar Veliko Tarnovo | |||
21/05/2022 19:15 | MS | Pirin Blagoevgrad | 3-5 | Botev Vratsa | |||
16/05/2022 17:30 | MS | Botev Vratsa | 0-0 | Tsarsko Selo | |||
08/05/2022 16:30 | MS | Botev Vratsa | 1-1 | Lokomotiv Sofia | |||
02/05/2022 17:30 | MS | Botev Vratsa | 0-1 | Pirin Blagoevgrad | |||
25/04/2022 17:30 | MS | Tsarsko Selo | 1-1 | Botev Vratsa | |||
18/04/2022 20:00 | MS | Lokomotiv Sofia | 1-0 | Botev Vratsa | |||
08/04/2022 17:00 | MS | Botev Vratsa | 2-1 | Slavia Sofia | |||
04/04/2022 17:30 | MS | Cherno More Varna | 5-0 | Botev Vratsa | |||
20/03/2022 13:45 | MS | Botev Vratsa | 0-3 | Pirin Blagoevgrad | |||
12/03/2022 13:30 | MS | Lokomotiv Sofia | 1-0 | Botev Vratsa |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ludogorets | 72 |
2 | Cherno More Varna | 61 |
3 | CSKA Sofia | 60 |
4 | Lokomotiv Plovdiv | 54 |
5 | Levski Sofia | 51 |
6 | CSKA 1948 | 42 |
7 | Levski Krumovgrad | 41 |
8 | Botev Plovdiv | 41 |
9 | Arda Kardzhali | 39 |
10 | Slavia Sofia | 33 |
11 | Beroe | 33 |
12 | Hebar 1918 | 30 |
13 | Pirin Blagoevgrad | 29 |
14 | Lokomotiv Sofia | 28 |
15 | Botev Vratsa | 19 |
16 | Etar Veliko Tarnovo | 14 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ludogorets | 72 |
2 | Cherno More Varna | 61 |
3 | CSKA Sofia | 60 |
4 | Lokomotiv Plovdiv | 54 |
5 | Levski Sofia | 51 |
6 | CSKA 1948 | 42 |
7 | Levski Krumovgrad | 41 |
8 | Botev Plovdiv | 41 |
9 | Arda Kardzhali | 39 |
10 | Slavia Sofia | 33 |
11 | Beroe | 33 |
12 | Hebar 1918 | 30 |
13 | Pirin Blagoevgrad | 29 |
14 | Lokomotiv Sofia | 28 |
15 | Botev Vratsa | 19 |
16 | Etar Veliko Tarnovo | 14 |