Burladés Kuruluş : 0 |
Estadio Ripagaina Burlada Stad Kapasitesi 4000 Kişi Burladés Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Burladés | 0-1 | Oberena | |||
08/03/2024 21:45 | MS | Pamplona | 2-3 | Burladés | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Peña Sport | 2-2 | Burladés | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Burladés | 0-4 | Beti Onak | |||
17/02/2024 14:00 | MS | Alesves | 1-1 | Burladés | |||
11/02/2024 14:30 | MS | Burladés | 2-2 | Avance Ezcabarte | |||
06/02/2024 22:30 | MS | Beti Kozkor | 2-1 | Burladés | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 2-1 | Lerinés | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 1-4 | Cirbonero | |||
13/01/2024 17:30 | MS | Cortes | 2-0 | Burladés | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Burladés | 0-2 | Cantolagua | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Bidezarra | 0-2 | Burladés | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Burladés | 1-1 | Lagunak | |||
25/11/2023 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Burladés | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-0 | Txantrea | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-1 | Subiza | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Oberena | 1-0 | Burladés | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Burladés | 0-1 | Pamplona | |||
12/10/2023 17:00 | - | Burladés | - | Peña Sport | |||
07/10/2023 17:30 | - | Beti Onak | - | Burladés | |||
30/09/2023 17:00 | - | Burladés | - | Alesves | |||
22/09/2023 20:00 | MS | Avance Ezcabarte | 1-2 | Burladés | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Burladés | 2-1 | Beti Kozkor | |||
09/09/2023 17:15 | MS | Lerinés | 1-0 | Burladés | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/08/2023 21:00 | MS | Izarra | 1-0 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-0 | Oberena | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Beti Onak | 1-2 | Burladés | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Burladés | 1-1 | Ardoi | |||
25/03/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 53 |
2 | Ardoi | 46 |
3 | Peña Sport | 42 |
4 | Huarte | 41 |
5 | Cortes | 41 |
6 | Cantolagua | 40 |
7 | Oberena | 37 |
8 | Beti Onak | 35 |
9 | Pamplona | 35 |
10 | Cirbonero | 34 |
11 | Burladés | 30 |
12 | Bidezarra | 28 |
13 | Txantrea | 27 |
14 | Beti Kozkor | 26 |
15 | Alesves | 26 |
16 | Lerinés | 26 |
17 | Lagunak | 22 |
18 | Avance Ezcabarte | 22 |