Burladés Kuruluş : 0 |
Estadio Ripagaina Burlada Stad Kapasitesi 4000 Kişi Burladés Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
05/05/2024 19:00 | MS | Burladés | 0-2 | Cortes | |||
01/05/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 0-2 | Burladés | |||
27/04/2024 17:00 | MS | Burladés | 1-2 | Bidezarra | |||
21/04/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-0 | Burladés | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Burladés | 0-1 | Ardoi | |||
06/04/2024 17:30 | MS | Txantrea | 1-2 | Burladés | |||
26/03/2024 22:00 | MS | Burladés | 0-3 | Huarte | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Subiza | 2-2 | Burladés | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Burladés | 0-1 | Oberena | |||
08/03/2024 21:45 | MS | Pamplona | 2-3 | Burladés | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Peña Sport | 2-2 | Burladés | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Burladés | 0-4 | Beti Onak | |||
17/02/2024 14:00 | MS | Alesves | 1-1 | Burladés | |||
11/02/2024 14:30 | MS | Burladés | 2-2 | Avance Ezcabarte | |||
06/02/2024 22:30 | MS | Beti Kozkor | 2-1 | Burladés | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 2-1 | Lerinés | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 1-4 | Cirbonero | |||
13/01/2024 17:30 | MS | Cortes | 2-0 | Burladés | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Burladés | 0-2 | Cantolagua | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Bidezarra | 0-2 | Burladés | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Burladés | 1-1 | Lagunak | |||
25/11/2023 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Burladés | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-0 | Txantrea | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-1 | Subiza | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Oberena | 1-0 | Burladés | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Burladés | 0-1 | Pamplona | |||
12/10/2023 17:00 | - | Burladés | - | Peña Sport | |||
07/10/2023 17:30 | - | Beti Onak | - | Burladés | |||
30/09/2023 17:00 | - | Burladés | - | Alesves | |||
22/09/2023 20:00 | MS | Avance Ezcabarte | 1-2 | Burladés | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Burladés | 2-1 | Beti Kozkor | |||
09/09/2023 17:15 | MS | Lerinés | 1-0 | Burladés | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/08/2023 21:00 | MS | Izarra | 1-0 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-0 | Oberena | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Beti Onak | 1-2 | Burladés | |||
02/04/2023 13:00 | MS | Burladés | 1-1 | Ardoi | |||
25/03/2023 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Burladés | |||
18/03/2023 18:00 | MS | Burladés | 1-0 | Avance Ezcabarte | |||
11/03/2023 18:30 | MS | Txantrea | 0-0 | Burladés | |||
04/03/2023 18:00 | MS | Burladés | 2-1 | Subiza | |||
25/02/2023 18:00 | MS | Lagunak | 0-2 | Burladés | |||
18/02/2023 18:00 | MS | Burladés | 2-3 | Valle Egüés | |||
11/02/2023 18:00 | MS | Cortes | 0-0 | Burladés | |||
05/02/2023 18:00 | MS | Burladés | 0-3 | Cantolagua | |||
28/01/2023 18:00 | MS | Pamplona | 0-0 | Burladés | |||
21/01/2023 18:00 | MS | Burladés | 2-0 | Azkoyen | |||
14/01/2023 18:00 | MS | Peña Sport | 2-0 | Burladés | |||
07/01/2023 19:30 | MS | Burladés | 0-1 | Alesves | |||
17/12/2022 18:30 | MS | Oberena | 2-1 | Burladés | |||
10/12/2022 20:00 | MS | Burladés | 3-3 | Beti Onak | |||
02/12/2022 22:30 | MS | Ardoi | 1-0 | Burladés | |||
26/11/2022 19:45 | MS | Burladés | 2-1 | Huarte | |||
19/11/2022 17:45 | MS | Avance Ezcabarte | 1-2 | Burladés | |||
13/11/2022 20:00 | MS | Burladés | 1-2 | Txantrea | |||
05/11/2022 18:00 | MS | Subiza | 0-2 | Burladés | |||
29/10/2022 17:30 | MS | Burladés | 1-2 | Lagunak | |||
22/10/2022 17:15 | MS | Valle Egüés | 2-0 | Burladés | |||
15/10/2022 18:30 | MS | Burladés | 1-2 | Cortes | |||
09/10/2022 18:00 | MS | Cantolagua | 1-0 | Burladés | |||
01/10/2022 18:45 | MS | Burladés | 2-1 | Pamplona | |||
25/09/2022 19:00 | MS | Azkoyen | 0-0 | Burladés | |||
17/09/2022 18:30 | MS | Burladés | 0-0 | Peña Sport | |||
11/09/2022 19:30 | MS | Alesves | 1-2 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2022 18:00 | MS | Huarte | 3-0 | Burladés | |||
24/04/2022 18:00 | MS | Burladés | 2-2 | Txantrea | |||
09/04/2022 18:00 | MS | Subiza | 3-1 | Burladés | |||
02/04/2022 18:30 | MS | Burladés | 1-3 | Cantolagua | |||
26/03/2022 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-0 | Burladés | |||
19/03/2022 18:00 | MS | Valle Egüés | 2-1 | Burladés | |||
12/03/2022 19:45 | MS | Burladés | 3-3 | Cirbonero | |||
04/03/2022 22:00 | MS | Gares | 1-1 | Burladés | |||
26/02/2022 19:30 | MS | Burladés | 1-0 | Pamplona | |||
20/02/2022 14:00 | MS | Avance Ezcabarte | 0-0 | Burladés | |||
13/02/2022 19:30 | MS | Burladés | 1-2 | Beti Onak | |||
06/02/2022 18:30 | MS | Corellano | 1-1 | Burladés | |||
29/01/2022 19:30 | MS | Burladés | 3-0 | Azkoyen | |||
23/01/2022 18:30 | MS | Murchante | 1-2 | Burladés | |||
15/01/2022 19:30 | MS | Burladés | 0-1 | Cortes | |||
08/01/2022 19:30 | MS | Burladés | 2-1 | Huarte | |||
22/12/2021 22:00 | MS | Cantolagua | 1-1 | Burladés | |||
18/12/2021 19:00 | MS | Txantrea | 4-1 | Burladés | |||
11/12/2021 19:30 | MS | Burladés | 1-2 | Subiza | |||
06/12/2021 21:00 | MS | Burladés | 0-1 | Beti Kozkor | |||
13/11/2021 19:45 | MS | Burladés | 1-2 | Valle Egüés | |||
06/11/2021 18:30 | MS | Cirbonero | 2-1 | Burladés | |||
30/10/2021 18:30 | MS | Burladés | 5-0 | Gares | |||
23/10/2021 17:00 | MS | Pamplona | 1-0 | Burladés | |||
16/10/2021 18:30 | MS | Burladés | 1-1 | Avance Ezcabarte | |||
09/10/2021 16:30 | MS | Beti Onak | 0-1 | Burladés | |||
02/10/2021 18:30 | MS | Burladés | 1-0 | Corellano | |||
26/09/2021 18:00 | MS | Azkoyen | 1-0 | Burladés | |||
18/09/2021 18:30 | MS | Burladés | 2-0 | Murchante | |||
11/09/2021 18:00 | - | Cortes | - | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/05/2021 17:30 | MS | Cortes | 1-1 | Burladés | |||
22/05/2021 19:00 | MS | Burladés | 1-1 | Murchante | |||
09/05/2021 18:00 | MS | Cantolagua | 0-3 | Burladés | |||
01/05/2021 18:30 | MS | Burladés | 1-1 | Cortes | |||
18/04/2021 17:30 | MS | Murchante | 3-1 | Burladés | |||
10/04/2021 18:30 | MS | Burladés | 0-0 | Cantolagua |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Subiza | 68 |
2 | Ardoi | 62 |
3 | Cortes | 60 |
4 | Peña Sport | 54 |
5 | Huarte | 54 |
6 | Cantolagua | 51 |
7 | Beti Onak | 49 |
8 | Cirbonero | 44 |
9 | Pamplona | 42 |
10 | Oberena | 40 |
11 | Avance Ezcabarte | 40 |
12 | Txantrea | 39 |
13 | Beti Kozkor | 39 |
14 | Bidezarra | 39 |
15 | Burladés | 38 |
16 | Lerinés | 33 |
17 | Lagunak | 31 |
18 | Alesves | 27 |