Doxa Kuruluş : 1954 |
Stadio Peristerona Stadiou 12 Peristerona Stad Kapasitesi 4000 Kişi Doxa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
13/04/2024 18:00 | MS | Karmiotissa | 2-1 | Doxa | |||
06/04/2024 18:00 | MS | Doxa | 0-2 | Apollon Limassol | |||
03/04/2024 17:00 | MS | Ethnikos Achna | 1-2 | Doxa | |||
29/03/2024 20:00 | MS | Doxa | 0-1 | Othellos | |||
15/03/2024 20:00 | MS | AEL | 0-0 | Doxa | |||
11/03/2024 18:00 | MS | Doxa | 2-1 | AE Zakakiou | |||
07/03/2024 20:00 | MS | Nea Salamis | 0-1 | Doxa | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Doxa | 1-4 | Karmiotissa | |||
26/02/2024 20:00 | MS | Apollon Limassol | 0-1 | Doxa | |||
18/02/2024 20:00 | MS | Doxa | 0-1 | Apoel Nicosia | |||
15/02/2024 18:00 | MS | Karmiotissa | 3-1 | Doxa | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Doxa | 0-3 | Nea Salamis | |||
05/02/2024 20:00 | MS | Othellos | 0-0 | Doxa | |||
01/02/2024 20:00 | MS | Doxa | 0-2 | Ethnikos Achna | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Anorthosis | 0-2 | Doxa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/01/2024 03:00 | İptal Edildi | FK Spartak Zdrepceva KRV | - | Doxa | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Doxa | 0-3 | Apollon Limassol | |||
13/01/2024 19:00 | MS | Omonia Nicosia | 5-1 | Doxa | |||
08/01/2024 20:00 | MS | Doxa | 1-0 | Pafos | |||
04/01/2024 20:00 | MS | AE Zakakiou | 1-1 | Doxa | |||
22/12/2023 20:00 | MS | AEK Larnaca | 2-1 | Doxa | |||
18/12/2023 20:00 | MS | Doxa | 2-0 | Aris | |||
09/12/2023 20:00 | MS | AEL | 2-0 | Doxa | |||
03/12/2023 20:00 | MS | Apoel Nicosia | 5-0 | Doxa | |||
27/11/2023 20:00 | MS | Doxa | 2-2 | Karmiotissa | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Nea Salamis | 2-0 | Doxa | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/11/2023 20:00 | MS | Doxa | 0-1 | Omonia 29is Maiou | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
04/11/2023 19:00 | MS | Doxa | 0-2 | Othellos | |||
28/10/2023 18:00 | MS | Ethnikos Achna | 2-0 | Doxa | |||
08/10/2023 19:00 | MS | Apollon Limassol | 4-0 | Doxa |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Apollon Limassol | 55 |
2 | AEL | 47 |
3 | Ethnikos Achna | 46 |
4 | Nea Salamis | 44 |
5 | Karmiotissa | 35 |
6 | Doxa | 25 |
7 | Othellos | 23 |
8 | AE Zakakiou | 17 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 56 |
2 | Aris | 53 |
3 | AEK Larnaca | 49 |
4 | Pafos | 49 |
5 | Omonia Nicosia | 46 |
6 | Anorthosis | 44 |
7 | Apollon Limassol | 37 |
8 | Nea Salamis | 35 |
9 | AEL | 30 |
10 | Ethnikos Achna | 25 |
11 | Karmiotissa | 17 |
12 | AE Zakakiou | 16 |
13 | Othellos | 15 |
14 | Doxa | 12 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Apoel Nicosia | 59 |
2 | Aris | 56 |
3 | AEK Larnaca | 52 |
4 | Pafos | 50 |
5 | Omonia Nicosia | 49 |
6 | Anorthosis | 47 |
7 | Apollon Limassol | 38 |
8 | Nea Salamis | 36 |
9 | AEL | 30 |
10 | Ethnikos Achna | 26 |
11 | Karmiotissa | 20 |
12 | AE Zakakiou | 16 |
13 | Othellos | 15 |
14 | Doxa | 12 |