Anagennisi Deryneia Kuruluş : 0 |
Gipedo Anagennisi Deryneias Derynias Stad Kapasitesi 5800 Kişi Anagennisi Deryneia Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
13/04/2024 16:30 | MS | Ethnikos Latsion | 1-2 | Anagennisi Deryneia | |||
06/04/2024 16:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 2-1 | APEA | |||
30/03/2024 17:00 | MS | Spartakos Kitiou | 2-0 | Anagennisi Deryneia | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 1-0 | Ormideia | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Halkanoras | 0-1 | Anagennisi Deryneia | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Iraklis Yerolakkou | 0-2 | Anagennisi Deryneia | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Kedros Agia Marina | 1-1 | Anagennisi Deryneia | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Anagennisi Deryneia | 3-3 | Ethnikos Latsion | |||
17/02/2024 16:00 | MS | APEA | 2-1 | Anagennisi Deryneia | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Anagennisi Deryneia | 2-2 | Spartakos Kitiou | |||
03/02/2024 15:30 | MS | Ormideia | 1-2 | Anagennisi Deryneia | |||
27/01/2024 15:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 1-1 | Halkanoras | |||
20/01/2024 15:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 3-2 | Iraklis Yerolakkou | |||
13/01/2024 15:30 | MS | Geroskipou | 0-2 | Anagennisi Deryneia | |||
06/01/2024 15:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 2-0 | Ethnikos Assias | |||
20/12/2023 15:30 | MS | APEA | 2-1 | Anagennisi Deryneia | |||
16/12/2023 15:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 3-0 | Olympiada Lympion | |||
09/12/2023 15:30 | - | Anagennisi Deryneia | - | Ormideia | |||
02/12/2023 15:30 | MS | Kedros Agia Marina | 1-2 | Anagennisi Deryneia | |||
24/11/2023 19:00 | MS | Anagennisi Deryneia | 3-2 | ASPIS | |||
18/11/2023 15:30 | MS | Kouris Erimi | 2-0 | Anagennisi Deryneia | |||
11/11/2023 15:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 0-0 | Spartakos Kitiou | |||
05/11/2023 15:30 | MS | Iraklis Yerolakkou | 1-1 | Anagennisi Deryneia | |||
28/10/2023 15:00 | MS | Anagennisi Deryneia | 0-1 | Ethnikos Latsion | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Halkanoras | 0-1 | Anagennisi Deryneia | |||
14/10/2023 15:30 | - | Anagennisi Deryneia | - | AEP Polemidion | |||
07/10/2023 16:00 | - | APEP | - | Anagennisi Deryneia | |||
30/09/2023 16:00 | - | Anagennisi Deryneia | - | Omonia Psevda | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
29/04/2023 17:00 | MS | Ermis | 2-3 | Anagennisi Deryneia | |||
22/04/2023 16:30 | MS | Anagennisi Deryneia | 2-1 | PAEEK |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Halkanoras | 58 |
2 | Anagennisi Deryneia | 57 |
3 | Spartakos Kitiou | 52 |
4 | APEA | 47 |
5 | Ethnikos Latsion | 47 |
6 | Iraklis Yerolakkou | 33 |
7 | Kedros Agia Marina | 33 |
8 | Ormideia | 29 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ormideia | 17 |
2 | Geroskipou | 16 |
3 | Anagennisi Deryneia | 14 |
4 | Halkanoras | 14 |
5 | APEA | 11 |
6 | Ethnikos Latsion | 11 |
7 | Iraklis Yerolakkou | 10 |
8 | Kedros Agia Marina | 9 |
9 | AEP Polemidion | 9 |
10 | Spartakos Kitiou | 9 |
11 | Omonia Psevda | 9 |
12 | ASPIS | 6 |
13 | Kouris Erimi | 5 |
14 | Olympiada Lympion | 5 |
15 | Ethnikos Assias | 4 |
16 | APEP | 1 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Anagennisi Deryneia | 32 |
2 | Halkanoras | 31 |
3 | Ormideia | 27 |
4 | Spartakos Kitiou | 27 |
5 | APEA | 26 |
6 | Ethnikos Latsion | 25 |
7 | Kedros Agia Marina | 23 |
8 | Iraklis Yerolakkou | 21 |
9 | Omonia Psevda | 21 |
10 | Geroskipou | 19 |
11 | Kouris Erimi | 19 |
12 | ASPIS | 17 |
13 | AEP Polemidion | 12 |
14 | Olympiada Lympion | 11 |
15 | Ethnikos Assias | 9 |
16 | APEP | 9 |