Elche II Kuruluş : 1932 |
Estadio José Díez Iborra (Ciudad Deportiva de Elche) Calle Confrides 2 Elche Stad Kapasitesi 2000 Kişi Elche II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 14:00 | MS | Elche II | 3-0 | Villarreal III | |||
23/03/2024 18:30 | MS | Elche II | 2-0 | Utiel | |||
20/03/2024 13:00 | MS | Elche II | 0-0 | Torrellano | |||
17/03/2024 18:00 | MS | Levante II | 0-1 | Elche II | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | Burriana | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 0-0 | Elche II | |||
18/02/2024 13:45 | MS | Castellonense | 3-0 | Elche II | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Elche II | 1-0 | Patacona | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 0-1 | Elche II | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | CF Gandía | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-2 | Soneja | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Castellón II | 2-5 | Elche II | |||
05/01/2024 19:30 | MS | Elche II | 3-0 | Acero | |||
16/12/2023 18:00 | MS | Roda | 0-2 | Elche II | |||
02/12/2023 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | Rayo Ibense | |||
26/11/2023 14:15 | MS | Silla | 0-2 | Elche II | |||
19/11/2023 13:30 | MS | Elche II | 2-1 | Ontinyent 1931 | |||
11/11/2023 14:30 | MS | Villarreal III | 1-3 | Elche II | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Utiel | 2-3 | Elche II | |||
29/10/2023 13:30 | MS | Elche II | 4-0 | Levante II | |||
14/10/2023 18:30 | - | Elche II | - | Atzeneta | |||
07/10/2023 12:30 | - | Torrellano | - | Elche II | |||
30/09/2023 17:00 | - | Elche II | - | Castellonense | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Patacona | 0-3 | Elche II | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Elche II | 1-0 | Jove Español | |||
10/09/2023 19:30 | MS | CF Gandía | 0-2 | Elche II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/08/2023 11:00 | - | Elche II | - | La Unión Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Elche II | 1-2 | Atzeneta | |||
16/04/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 1-0 | Elche II | |||
06/04/2023 21:00 | MS | Elche II | 1-1 | Patacona |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 69 |
2 | Ontinyent 1931 | 55 |
3 | Jove Español | 51 |
4 | Atzeneta | 45 |
5 | Levante II | 36 |
6 | CF Gandía | 36 |
7 | Roda | 34 |
8 | Villarreal III | 33 |
9 | Utiel | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Rayo Ibense | 32 |
12 | Castellonense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 30 |
15 | Patacona | 30 |
16 | Acero | 30 |
17 | Burriana | 25 |
18 | Silla | 16 |