Tenerife II Kuruluş : 1912 |
Centro Insular de Atletismo de Tenerife Calle Volcán Birigoyo Santa Cruz de Tenerife Stad Kapasitesi 4000 Kişi Tenerife II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 14:00 | MS | Arucas | 1-1 | Tenerife II | |||
24/03/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 4-2 | Panadería Pulido | |||
17/03/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 2-0 | Tenerife II | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 1-1 | Villa Santa Brígida | |||
03/03/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 1-2 | Tenerife II | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 6-1 | La Cuadra | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 0-0 | Ibarra | |||
10/02/2024 21:00 | MS | Atlético Victoria | 1-4 | Tenerife II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/02/2024 14:00 | MS | Lillestrom | 3-3 | Tenerife II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 2-1 | San Bartolomé | |||
28/01/2024 15:00 | MS | Gran Tarajal | 0-1 | Tenerife II | |||
20/01/2024 15:30 | MS | Teror | 0-3 | Tenerife II | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 2-1 | Unión Sur Yaiza | |||
07/01/2024 15:00 | MS | Tamaraceite | 1-4 | Tenerife II | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Tenerife II | 0-0 | Herbania | |||
02/12/2023 00:00 | MS | Buzanada | 0-1 | Tenerife II | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Tenerife II | 3-1 | Marino | |||
18/11/2023 19:30 | MS | Santa Úrsula | 1-1 | Tenerife II | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Tenerife II | 2-1 | Arucas | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Panadería Pulido | 1-3 | Tenerife II | |||
29/10/2023 14:30 | MS | Tenerife II | 0-1 | Las Palmas II | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Villa Santa Brígida | 0-1 | Tenerife II | |||
15/10/2023 13:00 | - | Tenerife II | - | Lanzarote | |||
08/10/2023 14:00 | - | La Cuadra | - | Tenerife II | |||
29/09/2023 23:00 | - | Ibarra | - | Tenerife II | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Tenerife II | 2-0 | Atlético Victoria | |||
16/09/2023 19:30 | MS | San Bartolomé | 0-1 | Tenerife II | |||
10/09/2023 13:00 | MS | Tenerife II | 1-1 | Gran Tarajal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 14:00 | MS | La Cuadra | 1-2 | Tenerife II | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Tenerife II | 0-0 | UD San Fernando |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Tenerife II | 61 |
2 | Unión Sur Yaiza | 57 |
3 | Las Palmas II | 55 |
4 | Lanzarote | 55 |
5 | Panadería Pulido | 46 |
6 | Santa Úrsula | 39 |
7 | Tamaraceite | 36 |
8 | Villa Santa Brígida | 35 |
9 | Arucas | 35 |
10 | Herbania | 31 |
11 | Marino | 30 |
12 | Atlético Victoria | 27 |
13 | Buzanada | 25 |
14 | San Bartolomé | 24 |
15 | Ibarra | 23 |
16 | Gran Tarajal | 21 |
17 | Teror | 17 |
18 | La Cuadra | 15 |