Halstenbek-Rellingen Kuruluş : 1910 |
Jacob-Thode-Platz Lütten Hall 1a Halstenbek Stad Kapasitesi 1200 Kişi Halstenbek-Rellingen Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
12/05/2024 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 1-2 | Altona 93 | |||
28/04/2024 15:00 | MS | ETSV Hamburg | 2-0 | Halstenbek-Rellingen | |||
21/04/2024 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 1-2 | Niendorfer TSV | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Tus Dassendorf | 3-4 | Halstenbek-Rellingen | |||
09/04/2024 20:30 | MS | Halstenbek-Rellingen | 3-0 | Buchholz | |||
05/04/2024 20:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 5-0 | Harksheide | |||
28/03/2024 21:30 | MS | Halstenbek-Rellingen | 7-0 | Duneberg | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Türkiye | 3-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
19/03/2024 21:30 | MS | Halstenbek-Rellingen | 2-0 | Union Tornesch | |||
17/03/2024 16:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 4-5 | Alsterbrüder | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Sasel | 1-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
16/02/2024 21:15 | MS | Concordia | 4-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
04/02/2024 12:45 | MS | Paloma | 3-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
26/01/2024 21:30 | MS | Süderelbe | 0-2 | Halstenbek-Rellingen | |||
26/11/2023 16:00 | MS | Rugenbergen | 2-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
19/11/2023 16:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 2-2 | HEBC | |||
12/11/2023 16:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 1-2 | Victoria Hamburg | |||
07/11/2023 21:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 0-2 | Tus Dassendorf | |||
04/11/2023 17:30 | MS | Altona 93 | 4-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
29/10/2023 16:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 4-4 | ETSV Hamburg | |||
22/10/2023 15:00 | MS | Niendorfer TSV | 6-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
06/10/2023 20:30 | MS | Harksheide | 3-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
30/09/2023 17:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 4-2 | Türkiye | |||
24/09/2023 14:00 | MS | Alsterbrüder | 3-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
17/09/2023 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 2-2 | Sasel | |||
12/09/2023 20:30 | MS | Union Tornesch | 1-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
10/09/2023 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 0-0 | Concordia | |||
03/09/2023 15:00 | MS | Buchholz | 2-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
27/08/2023 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 0-1 | Paloma | |||
19/08/2023 14:00 | MS | Duneberg | 1-1 | Halstenbek-Rellingen | |||
13/08/2023 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 2-0 | Süderelbe | |||
05/08/2023 17:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 3-0 | Rugenbergen | |||
30/07/2023 11:45 | MS | HEBC | 4-0 | Halstenbek-Rellingen | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/07/2021 20:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 1-4 | Altona 93 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Altona 93 | 79 |
2 | Tus Dassendorf | 74 |
3 | Niendorfer TSV | 61 |
4 | ETSV Hamburg | 60 |
5 | HEBC | 58 |
6 | Sasel | 53 |
7 | Paloma | 49 |
8 | Süderelbe | 48 |
9 | Victoria Hamburg | 46 |
10 | Buchholz | 46 |
11 | Harksheide | 45 |
12 | Halstenbek-Rellingen | 42 |
13 | Concordia | 38 |
14 | Alsterbrüder | 34 |
15 | Türkiye | 29 |
16 | Rugenbergen | 29 |
17 | Union Tornesch | 24 |
18 | Duneberg | 17 |