Ohrid Kuruluş : 1921 |
Stadion Biljanini Izvori SRC Biljanini Izvori Ohrid Stad Kapasitesi 18000 Kişi Ohrid Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Skopje | 3-0 | Ohrid | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Ohrid | 5-0 | Osogovo | |||
05/03/2024 16:00 | MS | Vardar Negotino | 0-1 | Ohrid | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Ohrid | 1-0 | Pobeda | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Karaorman | 0-0 | Ohrid | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Ohrid | 0-2 | Bashkimi Kumanovo | |||
09/12/2023 15:00 | - | Kozuv Gevgelija | - | Ohrid | |||
02/12/2023 15:00 | MS | Ohrid | 2-0 | Teteks | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Detonit Plachkovica | 1-0 | Ohrid | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Ohrid | 1-3 | Besa Dobërdoll | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Sasa | 1-1 | Ohrid | |||
28/10/2023 14:00 | MS | Ohrid | 1-3 | Pelister | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/10/2023 15:00 | MS | Shkupi 1927 | 4-0 | Ohrid | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | MS | Novaci | 1-3 | Ohrid | |||
08/10/2023 15:00 | - | Ohrid | - | Aresimi | |||
30/09/2023 15:00 | MS | Belasica | 0-1 | Ohrid | |||
23/09/2023 16:00 | MS | Ohrid | 1-0 | Skopje | |||
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/09/2023 16:00 | MS | Ohrid | 2-0 | Detonit Plachkovica | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/09/2023 16:00 | MS | Osogovo | 0-3 | Ohrid | |||
03/09/2023 17:00 | MS | Ohrid | 2-3 | Vardar Negotino | |||
30/08/2023 17:00 | MS | Ohrid | 1-0 | Karaorman | |||
26/08/2023 17:00 | MS | Pobeda | 0-0 | Ohrid | |||
12/08/2023 18:00 | - | Bashkimi Kumanovo | - | Ohrid | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/07/2023 19:00 | MS | Ohrid | 1-3 | Pelister | |||
15/07/2023 19:00 | MS | Voska Sport | 4-0 | Ohrid | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 18:00 | MS | Ohrid | 3-0 | Belasica | |||
09/05/2023 18:00 | MS | Sloga Vinica | 3-0 | Ohrid | |||
06/05/2023 18:00 | MS | Ohrid | 2-2 | Voska Sport | |||
29/04/2023 17:00 | MS | KF Gostivari | 3-0 | Ohrid | |||
26/04/2023 17:00 | MS | Ohrid | 2-1 | Besa Dobërdoll |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Besa Dobërdoll | 54 |
2 | Pelister | 48 |
3 | Detonit Plachkovica | 45 |
4 | Aresimi | 39 |
5 | Skopje | 34 |
6 | Ohrid | 33 |
7 | Bashkimi Kumanovo | 31 |
8 | Vardar Negotino | 28 |
9 | Belasica | 27 |
10 | Kozuv Gevgelija | 24 |
11 | Novaci | 24 |
12 | Teteks | 20 |
13 | Pobeda | 19 |
14 | Osogovo | 17 |
15 | Karaorman | 15 |
16 | Sasa | 14 |