Sasa Kuruluş : 0 |
Gradski stadion Makedonska Kamenica Stad Kapasitesi 2000 Kişi Sasa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Sasa | 1-0 | Bashkimi Kumanovo | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Teteks | 1-3 | Sasa | |||
05/03/2024 16:00 | MS | Sasa | 0-3 | Besa Dobërdoll | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Pelister | 2-0 | Sasa | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Sasa | 2-3 | Aresimi | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Skopje | 1-0 | Sasa | |||
09/12/2023 15:00 | - | Vardar Negotino | - | Sasa | |||
02/12/2023 15:00 | MS | Sasa | 2-2 | Karaorman | |||
25/11/2023 15:00 | MS | Kozuv Gevgelija | 3-2 | Sasa | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Sasa | 1-3 | Detonit Plachkovica | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Sasa | 1-1 | Ohrid | |||
28/10/2023 14:00 | MS | Novaci | 1-0 | Sasa | |||
21/10/2023 15:00 | MS | Sasa | 2-4 | Belasica | |||
07/10/2023 15:00 | - | Osogovo | - | Sasa | |||
30/09/2023 15:00 | MS | Sasa | 2-1 | Pobeda | |||
23/09/2023 16:00 | MS | Bashkimi Kumanovo | 2-2 | Sasa | |||
16/09/2023 16:00 | MS | Sasa | 1-2 | Teteks | |||
03/09/2023 17:00 | MS | Besa Dobërdoll | 2-1 | Sasa | |||
26/08/2023 17:00 | MS | Sasa | 0-3 | Pelister | |||
19/08/2023 18:00 | MS | Aresimi | 4-0 | Sasa | |||
12/08/2023 18:00 | MS | Sasa | 1-1 | Skopje | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 18:00 | MS | Pelister | 0-0 | Sasa | |||
09/05/2023 18:00 | - | Sasa | - | Pehchevo | |||
06/05/2023 18:00 | MS | Karaorman | 1-2 | Sasa | |||
29/04/2023 17:00 | MS | Sasa | 4-1 | Borec | |||
26/04/2023 17:00 | MS | Detonit Plachkovica | 5-1 | Sasa | |||
23/04/2023 17:00 | MS | Sasa | 2-1 | Ohrid | |||
15/04/2023 17:00 | MS | Aresimi | 2-1 | Sasa | |||
08/04/2023 16:00 | MS | Sasa | 1-1 | Kozuv Gevgelija | |||
01/04/2023 16:00 | MS | Vardar Skopje | 3-0 | Sasa |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Besa Dobërdoll | 54 |
2 | Pelister | 48 |
3 | Detonit Plachkovica | 45 |
4 | Aresimi | 39 |
5 | Skopje | 34 |
6 | Ohrid | 33 |
7 | Bashkimi Kumanovo | 31 |
8 | Vardar Negotino | 28 |
9 | Belasica | 27 |
10 | Kozuv Gevgelija | 24 |
11 | Novaci | 24 |
12 | Teteks | 20 |
13 | Pobeda | 19 |
14 | Osogovo | 17 |
15 | Karaorman | 15 |
16 | Sasa | 14 |