Polvorín Kuruluş : 0 |
Estadio do Polvorín Rúa Alcalde Xosé Novo Freire, 8 Lugo Stad Kapasitesi 2500 Kişi Polvorín Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 21:30 | MS | Pontevedra II | 0-2 | Polvorín | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Polvorín | 0-0 | Bergantiños | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Arosa | 0-0 | Polvorín | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Polvorín | 1-0 | Sarriana | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Betanzos | 0-0 | Polvorín | |||
04/02/2024 19:30 | MS | Polvorín | 1-1 | Silva | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Estradense | 2-0 | Polvorín | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Polvorín | 3-0 | Paiosaco | |||
14/01/2024 18:30 | MS | Barbadás | 1-1 | Polvorín | |||
07/01/2024 17:30 | MS | Polvorín | 2-0 | Arzúa | |||
17/12/2023 14:00 | MS | Celta de Vigo III | 1-0 | Polvorín | |||
03/12/2023 14:30 | MS | Polvorín | 0-1 | Rápido Bouzas | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Viveiro | 2-0 | Polvorín | |||
19/11/2023 17:45 | MS | Polvorín | 1-2 | Atlético Arteixo | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Somozas | 2-0 | Polvorín | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Polvorín | 1-2 | Alondras | |||
29/10/2023 19:00 | MS | UD Ourense | 2-2 | Polvorín | |||
22/10/2023 13:30 | MS | Polvorín | 1-0 | Pontevedra II | |||
15/10/2023 18:30 | - | Bergantiños | - | Polvorín | |||
08/10/2023 18:30 | - | Polvorín | - | Arosa | |||
01/10/2023 18:30 | - | Sarriana | - | Polvorín | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Polvorín | 2-1 | Betanzos | |||
17/09/2023 13:15 | MS | Silva | 2-0 | Polvorín | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Polvorín | 0-0 | Estradense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 18:00 | MS | Polvorín | 0-2 | Arenteiro | |||
07/05/2023 13:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-1 | Polvorín | |||
29/04/2023 18:00 | MS | Polvorín | 2-2 | Bergantiños | |||
23/04/2023 17:45 | MS | Coruxo | 3-1 | Polvorín | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Polvorín | 4-0 | Real Oviedo II | |||
09/04/2023 18:00 | MS | Polvorín | 0-0 | Guijuelo |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Bergantiños | 53 |
2 | Celta de Vigo III | 48 |
3 | Arosa | 40 |
4 | Atlético Arteixo | 38 |
5 | Alondras | 37 |
6 | UD Ourense | 37 |
7 | Silva | 35 |
8 | Sarriana | 32 |
9 | Rápido Bouzas | 32 |
10 | Somozas | 30 |
11 | Polvorín | 29 |
12 | Estradense | 29 |
13 | Paiosaco | 27 |
14 | Viveiro | 27 |
15 | Barbadás | 27 |
16 | Betanzos | 26 |
17 | Pontevedra II | 20 |
18 | Arzúa | 8 |