Compostela Kuruluş : 1962 |
Estadio Multiusos de San Lázaro Avenida de Fernando de Casas Nova, San Lázaro Santiago de Compostela Stad Kapasitesi 14000 Kişi Compostela Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 14:00 | MS | Cayón | 4-0 | Compostela | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Compostela | 0-1 | Langreo | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Real Valladolid II | 2-0 | Compostela | |||
03/03/2024 18:45 | MS | Compostela | 1-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
25/02/2024 18:15 | MS | Villalbés | 0-0 | Compostela | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Compostela | 1-0 | Deportivo La Coruña II | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Ourense CF | 2-0 | Compostela | |||
04/02/2024 19:30 | MS | Zamora | 2-1 | Compostela | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Compostela | 2-0 | Covadonga | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Arandina | 0-0 | Compostela | |||
14/01/2024 20:00 | MS | Compostela | 0-2 | Marino de Luanco | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Compostela | 3-1 | Racing Santander II | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Real Avilés | 2-1 | Compostela | |||
10/12/2023 14:00 | MS | Compostela | 1-0 | Real Oviedo II | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Pontevedra | 3-0 | Compostela | |||
26/11/2023 19:30 | MS | Compostela | 1-0 | Coruxo | |||
18/11/2023 19:00 | MS | Guijuelo | 0-1 | Compostela | |||
12/11/2023 21:00 | MS | Compostela | 2-0 | Cayón | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Langreo | 1-0 | Compostela | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/11/2023 14:00 | MS | Compostela | 0-1 | Tenerife | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/10/2023 18:45 | MS | Compostela | 4-1 | Real Valladolid II | |||
15/10/2023 17:00 | MS | Compostela | 0-2 | Villalbés | |||
07/10/2023 18:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 0-0 | Compostela | |||
01/10/2023 20:00 | MS | Compostela | 0-1 | Ourense CF | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Compostela | 0-1 | Zamora | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Covadonga | 1-1 | Compostela | |||
10/09/2023 20:00 | MS | Compostela | 4-2 | Arandina | |||
03/09/2023 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-0 | Compostela | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/08/2023 12:30 | MS | Deportivo La Coruña II | 0-0 | Compostela | |||
12/08/2023 20:00 | MS | Compostela | 0-1 | Pontevedra |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Pontevedra | 59 |
2 | Ourense CF | 57 |
3 | Zamora | 54 |
4 | Guijuelo | 46 |
5 | Langreo | 39 |
6 | Coruxo | 38 |
7 | Racing Santander II | 38 |
8 | Real Avilés | 37 |
9 | Compostela | 36 |
10 | Deportivo La Coruña II | 36 |
11 | Gimnástica Torrelavega | 34 |
12 | Real Valladolid II | 33 |
13 | Marino de Luanco | 32 |
14 | Villalbés | 31 |
15 | Real Oviedo II | 30 |
16 | Covadonga | 26 |
17 | Cayón | 26 |
18 | Arandina | 21 |