Svetkavitsa Targovishte Kuruluş : 2013 |
Stadion Dimitar Burkov ul. Hristo Botev 14 Targovishte Stad Kapasitesi 10000 Kişi Svetkavitsa Targovishte Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2024 17:00 | - | Kubrat | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
27/04/2024 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 0-2 | Septemvri Tervel | |||
20/04/2024 16:00 | MS | Chernolomets 1919 | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
06/04/2024 16:00 | MS | Fratria | 5-2 | Svetkavitsa Targovishte | |||
30/03/2024 17:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-3 | Ustrem Donchevo | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Ludogorets III | 3-0 | Svetkavitsa Targovishte | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-2 | Riltsi | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Benkovski Isperih | 3-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 0-0 | Lokomotiv Ruse | |||
25/02/2024 15:00 | MS | Spartak Varna II | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
10/12/2023 15:00 | MS | Septemvri Tervel | 4-0 | Svetkavitsa Targovishte | |||
03/12/2023 15:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-1 | Dorostol | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Cherno more II | 1-2 | Svetkavitsa Targovishte | |||
11/11/2023 15:00 | İptal Edildi | Svetkavitsa Targovishte | - | Volov Shumen | |||
31/10/2023 15:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 2-0 | Kubrat | |||
07/10/2023 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Chernolomets 1919 | |||
30/09/2023 16:00 | İptal Edildi | Sportist G.Toshevo | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
23/09/2023 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Fratria | |||
17/09/2023 17:00 | - | Ustrem Donchevo | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
09/09/2023 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Ludogorets III | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/09/2023 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-4 | Litex | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
02/09/2023 17:00 | - | Riltsi | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/08/2023 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Benkovski Isperih | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
26/08/2023 18:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Benkovski Isperih | |||
20/08/2023 18:00 | - | Lokomotiv Ruse | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
12/08/2023 18:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Spartak Varna II | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 18:00 | - | Septemvri Tervel | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
28/05/2023 18:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Cherno more II | |||
20/05/2023 17:00 | - | Chernomorets Balchik | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
13/05/2023 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Riltsi | |||
06/05/2023 15:00 | - | Sportist G.Toshevo | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
29/04/2023 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Spartak Varna II | |||
23/04/2023 16:00 | - | Chernolomets 1919 | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
08/04/2023 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Volov Shumen | |||
01/04/2023 16:00 | - | Botev Novi Pazar | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
26/03/2023 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Dunav ot Ruse II | |||
18/03/2023 16:00 | - | Dorostol | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
12/03/2023 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Ustrem Donchevo | |||
05/03/2023 16:00 | - | Lokomotiv Ruse | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
19/02/2023 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Ludogorets III | |||
26/11/2022 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Septemvri Tervel | |||
20/11/2022 15:00 | - | Cherno more II | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
12/11/2022 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Chernomorets Balchik | |||
05/11/2022 15:00 | - | Riltsi | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
29/10/2022 14:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Sportist G.Toshevo | |||
23/10/2022 15:00 | - | Spartak Varna II | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
15/10/2022 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-0 | Chernolomets 1919 | |||
08/10/2022 16:00 | MS | Volov Shumen | 0-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
25/09/2022 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Botev Novi Pazar | |||
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/09/2022 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 0-6 | Strumska Slava | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
18/09/2022 17:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 1-2 | Svetkavitsa Targovishte | |||
11/09/2022 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Dorostol | |||
04/09/2022 17:00 | - | Ustrem Donchevo | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
27/08/2022 18:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Lokomotiv Ruse | |||
14/08/2022 18:00 | - | Ludogorets III | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
28/05/2022 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Lokomotiv Ruse | |||
22/05/2022 17:00 | - | Ustrem Donchevo | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
14/05/2022 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Riltsi | |||
07/05/2022 17:00 | - | Spartak Varna II | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
30/04/2022 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Ludogorets III | |||
23/04/2022 17:00 | - | Septemvri Tervel | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
16/04/2022 16:00 | - | Dunav Ruse | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
09/04/2022 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Chernolomets 1919 | |||
02/04/2022 16:00 | - | Volov Shumen | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
26/03/2022 17:00 | - | Botev Novi Pazar | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
19/03/2022 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Dorostol | |||
05/03/2022 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Sportist G.Toshevo | |||
26/02/2022 15:00 | - | Chernomorets Balchik | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
20/11/2021 15:00 | - | Lokomotiv Ruse | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
13/11/2021 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Ustrem Donchevo | |||
06/11/2021 15:00 | - | Riltsi | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
24/10/2021 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Spartak Varna II | |||
16/10/2021 16:00 | - | Ludogorets III | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
09/10/2021 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Dunav Ruse | |||
03/10/2021 16:00 | - | Chernolomets 1919 | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
25/09/2021 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Volov Shumen | |||
11/09/2021 17:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Botev Novi Pazar | |||
04/09/2021 17:00 | - | Dorostol | - | Svetkavitsa Targovishte | |||
28/08/2021 18:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Septemvri Tervel | |||
21/08/2021 18:00 | MS | Sportist G.Toshevo | 1-0 | Svetkavitsa Targovishte | |||
14/08/2021 18:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-1 | Chernomorets Balchik | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
30/05/2021 17:00 | MS | Chernomorets Balchik | 2-0 | Svetkavitsa Targovishte | |||
23/05/2021 17:00 | İptal Edildi | Svetkavitsa Targovishte | - | Kubrat | |||
08/05/2021 17:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 3-0 | Botev Novi Pazar | |||
05/05/2021 17:00 | MS | Ludogorets III | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
01/05/2021 17:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 5-0 | Topoli | |||
25/04/2021 16:00 | MS | Chernolomets 1919 | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
17/04/2021 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-1 | Dunav Ruse | |||
10/04/2021 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 0-1 | Septemvri Tervel | |||
28/03/2021 15:00 | MS | Spartak Varna | 2-0 | Svetkavitsa Targovishte | |||
20/03/2021 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 7-0 | Sportist G.Toshevo | |||
14/03/2021 16:30 | MS | Inter Dobrich | 1-2 | Svetkavitsa Targovishte | |||
06/03/2021 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 1-0 | Shumen 2007 | |||
03/03/2021 16:00 | MS | Ustrem Donchevo | 0-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
27/02/2021 15:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 2-0 | Dorostol | |||
21/11/2020 15:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 2-3 | Chernomorets Balchik | |||
15/11/2020 15:00 | MS | Kubrat | 0-8 | Svetkavitsa Targovishte | |||
07/11/2020 15:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Benkovski Byala | |||
31/10/2020 15:00 | MS | Botev Novi Pazar | 0-3 | Svetkavitsa Targovishte |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ludogorets III | 48 |
2 | Fratria | 45 |
3 | Chernolomets 1919 | 44 |
4 | Septemvri Tervel | 43 |
5 | Cherno more II | 41 |
6 | Spartak Varna II | 41 |
7 | Benkovski Isperih | 32 |
8 | Dorostol | 28 |
9 | Riltsi | 27 |
10 | Ustrem Donchevo | 22 |
11 | Dunav ot Ruse II | 13 |
12 | Svetkavitsa Targovishte | 13 |
13 | Lokomotiv Ruse | 8 |
14 | Kubrat | 3 |
15 | Volov Shumen | 0 |
16 | Sportist G.Toshevo | 0 |