Tillmitsch Kuruluş : 0 |
Nunner Arena Tillmitsch Heidenstraße Tillmitsch Stad Kapasitesi 1000 Kişi Tillmitsch Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) | |||||||
10/05/2024 20:00 | - | Tillmitsch | - | UFC Fehring | |||
07/05/2024 20:00 | İptal Edildi | Frauental | - | Tillmitsch | |||
07/05/2024 20:00 | MS | Union RB Weinland Gamlit | 0-2 | Tillmitsch | |||
03/05/2024 20:00 | MS | Tillmitsch | 2-2 | FSC Hochegger Dächer | |||
26/04/2024 20:00 | İptal Edildi | UFC Fehring | - | Tillmitsch | |||
26/04/2024 20:00 | MS | Frauental | 1-4 | Tillmitsch | |||
19/04/2024 20:00 | MS | Tillmitsch | 1-0 | Köflach | |||
14/04/2024 11:30 | MS | Lebring | 1-0 | Tillmitsch | |||
13/04/2024 20:00 | İptal Edildi | Lafnitz II | - | Tillmitsch | |||
05/04/2024 20:00 | İptal Edildi | Ilz | - | Tillmitsch | |||
05/04/2024 20:00 | MS | Fürstenfeld | 0-2 | Tillmitsch | |||
30/03/2024 18:00 | İptal Edildi | Tillmitsch | - | Fürstenfeld | |||
29/03/2024 21:00 | - | Tillmitsch | - | Kalsdorf | |||
22/03/2024 21:00 | İptal Edildi | Wildon | - | Tillmitsch | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Schladming | 1-1 | Tillmitsch | |||
16/03/2024 19:00 | İptal Edildi | Tillmitsch | - | Schladming | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Tillmitsch | 2-1 | Bruck an der Mur | |||
09/03/2024 16:00 | MS | TuS Heiligenkreuz | 1-7 | Tillmitsch | |||
08/03/2024 21:00 | İptal Edildi | Ilz | - | Tillmitsch | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/02/2024 21:00 | MS | Tillmitsch | 3-2 | Allerheiligen | |||
26/01/2024 17:30 | MS | SV Kapfenberg | 4-2 | Tillmitsch | |||
20/01/2024 18:00 | MS | St. Anna | 1-1 | Tillmitsch | |||
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 21:00 | İptal Edildi | Ilz | - | Tillmitsch | |||
10/11/2023 21:00 | MS | Gnas | 0-0 | Tillmitsch | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Tillmitsch | 1-0 | Wildon | |||
28/10/2023 15:00 | MS | Ilz | 0-5 | Tillmitsch | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Tillmitsch | 5-1 | Lafnitz II | |||
13/10/2023 19:45 | - | UFC Fehring | - | Tillmitsch | |||
06/10/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | Union RB Weinland Gamlit | |||
30/09/2023 17:00 | - | FSC Hochegger Dächer | - | Tillmitsch | |||
22/09/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | Frauental | |||
15/09/2023 20:00 | - | Köflach | - | Tillmitsch | |||
08/09/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | Lebring | |||
02/09/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | Fürstenfeld | |||
25/08/2023 20:00 | - | Kalsdorf | - | Tillmitsch | |||
18/08/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | Schladming | |||
11/08/2023 20:00 | - | Bruck an der Mur | - | Tillmitsch | |||
04/08/2023 20:00 | - | Tillmitsch | - | TuS Heiligenkreuz | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/07/2023 20:00 | İptal Edildi | Tillmitsch | - | Pöllau | |||
11/07/2023 20:00 | MS | Tillmitsch | 4-0 | Usv Hengsberg | |||
07/07/2023 20:00 | MS | Tillmitsch | 3-1 | Flavia Solva | |||
27/06/2023 20:00 | MS | Leoben | 2-0 | Tillmitsch |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Tillmitsch | 42 |
2 | FSC Hochegger Dächer | 40 |
3 | Wildon | 38 |
4 | UFC Fehring | 36 |
5 | Lafnitz II | 36 |
6 | Kalsdorf | 34 |
7 | TuS Heiligenkreuz | 33 |
8 | Lebring | 33 |
9 | Köflach | 32 |
10 | Union RB Weinland Gamlit | 31 |
11 | Schladming | 31 |
12 | Fürstenfeld | 28 |
13 | Ilz | 28 |
14 | Bruck an der Mur | 22 |
15 | Gnas | 18 |
16 | Frauental | 14 |