Xerez Kuruluş : 1947 |
Estadio Municipal de Chapín Avenida del Polo Jerez de la Frontera Stad Kapasitesi 20742 Kişi Xerez Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Xerez | 1-2 | Pozoblanco | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Utrera | 0-1 | Xerez | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Xerez | 2-0 | Conil | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Cartaya | 0-1 | Xerez | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Xerez | 2-0 | Cabecense | |||
03/02/2024 19:30 | MS | Ceuta II | 1-1 | Xerez | |||
26/01/2024 21:00 | MS | Sevilla III | 1-2 | Xerez | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Xerez | 3-0 | Córdoba II | |||
14/01/2024 14:30 | MS | Xerez | 5-0 | Atlético Espeleño | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Xerez | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Gerena | 1-3 | Xerez | |||
17/12/2023 19:30 | MS | Xerez | 1-1 | Ciudad de Lucena | |||
03/12/2023 20:00 | MS | Xerez | 3-0 | Coria CF | |||
26/11/2023 14:00 | MS | La Palma | 3-3 | Xerez | |||
19/11/2023 19:30 | MS | Xerez | 1-2 | Xerez Deportivo | |||
12/11/2023 18:45 | MS | Bollullos | 3-2 | Xerez | |||
05/11/2023 20:00 | MS | Xerez | 4-0 | Puente Genil | |||
29/10/2023 19:00 | MS | Pozoblanco | 0-2 | Xerez | |||
21/10/2023 20:00 | MS | Xerez | 0-0 | Utrera | |||
15/10/2023 13:00 | - | Conil | - | Xerez | |||
08/10/2023 19:00 | - | Xerez | - | Cartaya | |||
01/10/2023 13:00 | - | Cabecense | - | Xerez | |||
24/09/2023 18:30 | MS | Xerez | 0-0 | Ceuta II | |||
17/09/2023 20:00 | MS | Xerez | 1-0 | Sevilla III | |||
10/09/2023 12:30 | MS | Córdoba II | 0-1 | Xerez | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/08/2023 22:00 | MS | Xerez | 1-0 | Magpies | |||
05/08/2023 22:00 | MS | Xerez | 0-2 | Real Betis II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 13:00 | MS | Xerez | 3-1 | Atlético Espeleño | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Conil | 0-1 | Xerez | |||
01/04/2023 19:00 | MS | Xerez | 2-0 | Bollullos |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Xerez | 56 |
2 | Ciudad de Lucena | 54 |
3 | Pozoblanco | 50 |
4 | Xerez Deportivo | 42 |
5 | Ceuta II | 39 |
6 | Utrera | 39 |
7 | Puente Genil | 36 |
8 | Córdoba II | 35 |
9 | La Palma | 32 |
10 | Bollullos | 32 |
11 | Cartaya | 31 |
12 | Gerena | 30 |
13 | Sevilla III | 26 |
14 | Atlético Espeleño | 26 |
15 | Conil | 25 |
16 | Coria CF | 20 |
17 | Ayamonte | 18 |
18 | Cabecense | 17 |