Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
24/02/2021 16:15 MS Othellos 2-2 Onisilos
24/02/2021 16:00 MS Omonia Aradippou 2-2 ASIL Lysi
24/02/2021 16:00 MS Ahironas 6-2 Akritas
24/02/2021 16:00 MS EN THOI Lakatamia 0-2 Ayia Napa
24/02/2021 16:00 MS Aris 1-0 Digenis Ypsonas
24/02/2021 16:00 MS Alki Oroklini 1-2 PAEEK
24/02/2021 16:00 MS Kouris Erimi 3-1 Digenis Morphou
24/02/2021 16:00 MS Xylotympou 2-1 Anagennisi Deryneia
24/02/2021 16:00 MS Omonia Psevda 1-1 AE Zakakiou
20/02/2021 16:00 MS Digenis Morphou 1-1 Omonia Aradippou
20/02/2021 16:00 MS Akritas 0-0 Othellos
20/02/2021 16:00 MS Onisilos 3-2 Xylotympou
20/02/2021 16:00 MS Digenis Ypsonas 1-2 Omonia Psevda
20/02/2021 16:00 MS PAEEK 3-3 EN THOI Lakatamia
20/02/2021 16:00 MS ASIL Lysi 0-0 Alki Oroklini
20/02/2021 16:00 MS AE Zakakiou 1-0 Kouris Erimi
20/02/2021 16:00 MS Anagennisi Deryneia 0-2 Aris
20/02/2021 16:00 MS Ayia Napa 2-1 Ahironas
17/02/2021 16:00 MS ASIL Lysi 1-0 Akritas
17/02/2021 16:00 MS Digenis Ypsonas 1-2 Ayia Napa
17/02/2021 16:00 MS Alki Oroklini 2-0 AE Zakakiou
14/02/2021 16:00 MS Alki Oroklini 1-1 Digenis Morphou
14/02/2021 16:00 MS Omonia Psevda 1-2 Kouris Erimi
13/02/2021 16:00 MS Aris 1-1 Onisilos
13/02/2021 16:00 MS Xylotympou 3-1 Akritas
13/02/2021 16:00 MS Digenis Ypsonas 2-2 Anagennisi Deryneia
13/02/2021 16:00 MS Othellos 0-2 Ayia Napa
13/02/2021 16:00 MS Ahironas 1-0 PAEEK
13/02/2021 16:00 MS EN THOI Lakatamia 2-0 ASIL Lysi
13/02/2021 16:00 MS Omonia Aradippou 3-0 AE Zakakiou
06/02/2021 16:00 Ertelendi Digenis Ypsonas - Xylotympou
06/02/2021 16:00 Ertelendi PAEEK - Omonia Aradippou
06/02/2021 16:00 Ertelendi Aris - Omonia Psevda
06/02/2021 16:00 Ertelendi Onisilos - Ahironas
06/02/2021 16:00 Ertelendi Akritas - EN THOI Lakatamia
06/02/2021 16:00 Ertelendi Digenis Morphou - AE Zakakiou
06/02/2021 16:00 Ertelendi Anagennisi Deryneia - Othellos
06/02/2021 16:00 Ertelendi ASIL Lysi - Kouris Erimi
06/02/2021 16:00 Ertelendi Ayia Napa - Alki Oroklini
27/01/2021 15:30 Ertelendi Akritas - Onisilos


Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Puan Durumu

2020/2021 2. Division Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Aris Aris 36
2 Othellos Othellos 36
3 PAEEK PAEEK 36
4 Ayia Napa Ayia Napa 35
5 Omonia Aradippou Omonia Aradippou 32
6 Ahironas Ahironas 31
7 Alki Oroklini Alki Oroklini 29
8 AE Zakakiou AE Zakakiou 27
9 Onisilos Onisilos 27
10 Akritas Akritas 25
11 Omonia Psevda Omonia Psevda 25
12 Kouris Erimi Kouris Erimi 24
13 Digenis Morphou Digenis Morphou 23
14 ASIL Lysi ASIL Lysi 22
15 Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia 21
16 Xylotympou Xylotympou 18
17 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 11
18 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 9
24/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.