Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Omonia Psevda - EN THOI Lakatamia
21/11/2020 15:30 Ertelendi Omonia Aradippou - Othellos
21/11/2020 15:30 Ertelendi PAEEK - Onisilos
21/11/2020 15:30 Ertelendi AE Zakakiou - Aris
21/11/2020 15:30 Ertelendi ASIL Lysi - Anagennisi Deryneia
21/11/2020 15:30 Ertelendi Alki Oroklini - Ahironas
21/11/2020 15:30 Ertelendi Ayia Napa - Akritas
21/11/2020 15:30 Ertelendi Kouris Erimi - Xylotympou
20/11/2020 19:00 Ertelendi Digenis Morphou - Digenis Ypsonas
08/11/2020 15:30 MS Xylotympou 1-1 Omonia Aradippou
08/11/2020 15:30 MS Ahironas 1-0 EN THOI Lakatamia
07/11/2020 15:30 MS Ayia Napa 1-0 Omonia Psevda
07/11/2020 15:30 MS Akritas 1-0 PAEEK
07/11/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 2-1 Digenis Morphou
07/11/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 0-0 AE Zakakiou
07/11/2020 15:30 MS Onisilos 2-1 ASIL Lysi
07/11/2020 15:30 MS Othellos 1-1 Alki Oroklini
07/11/2020 15:30 MS Aris 3-0 Kouris Erimi
04/11/2020 19:00 MS Alki Oroklini 2-2 Xylotympou
04/11/2020 15:30 MS PAEEK 3-2 Ayia Napa
04/11/2020 15:30 MS Kouris Erimi 1-1 Digenis Ypsonas
04/11/2020 15:30 MS Digenis Morphou 1-3 Onisilos
04/11/2020 15:30 MS EN THOI Lakatamia 0-1 Othellos
04/11/2020 15:30 MS Omonia Aradippou 0-2 Aris
04/11/2020 15:30 MS Omonia Psevda 0-1 Ahironas
04/11/2020 15:30 MS AE Zakakiou 3-1 Anagennisi Deryneia
04/11/2020 15:30 Ertelendi ASIL Lysi - Akritas
31/10/2020 15:30 MS Ayia Napa 0-1 ASIL Lysi
31/10/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 0-1 Kouris Erimi
31/10/2020 15:30 Ertelendi Akritas - Digenis Morphou
31/10/2020 15:30 MS Onisilos 1-1 AE Zakakiou
31/10/2020 15:30 MS PAEEK 1-2 Omonia Psevda
31/10/2020 15:30 MS Xylotympou 5-0 EN THOI Lakatamia
31/10/2020 15:30 MS Othellos 0-0 Ahironas
31/10/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 0-4 Omonia Aradippou
30/10/2020 19:00 MS Aris 4-1 Alki Oroklini
28/10/2020 15:30 MS Kouris Erimi 2-0 ASIL Lysi
25/10/2020 15:30 MS Alki Oroklini 2-3 Digenis Ypsonas


Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Puan Durumu

2020/2021 2. Division Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Aris Aris 25
2 Othellos Othellos 22
3 Onisilos Onisilos 20
4 PAEEK PAEEK 19
5 Ayia Napa Ayia Napa 16
6 Ahironas Ahironas 16
7 Omonia Psevda Omonia Psevda 16
8 AE Zakakiou AE Zakakiou 16
9 Akritas Akritas 15
10 Kouris Erimi Kouris Erimi 14
11 Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia 14
12 Omonia Aradippou Omonia Aradippou 12
13 Alki Oroklini Alki Oroklini 12
14 Xylotympou Xylotympou 11
15 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 10
16 Digenis Morphou Digenis Morphou 8
17 ASIL Lysi ASIL Lysi 8
18 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 6
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.