Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division
2023-2024 Sezonu

Gösterilecek karşılaşma bulunamadı.



Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Puan Durumu

2023/2024 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
30/11/-0001 tarihi itibariyle son puan durumu.

2023/2024 3. Division: Promotion Round Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Halkanoras Halkanoras 61
2 Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia 60
3 Spartakos Kitiou Spartakos Kitiou 52
4 APEA APEA 50
5 Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion 47
6 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 36
7 Kedros Agia Marina Kedros Agia Marina 33
8 Ormideia Ormideia 29
23/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.

2023/2024 3. Division: Normal Sezon Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ormideia Ormideia 17
2 Geroskipou Geroskipou 16
3 Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia 14
4 Halkanoras Halkanoras 14
5 APEA APEA 11
6 Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion 11
7 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 10
8 Kedros Agia Marina Kedros Agia Marina 9
9 AEP Polemidion AEP Polemidion 9
10 Spartakos Kitiou Spartakos Kitiou 9
11 Omonia Psevda Omonia Psevda 9
12 ASPIS ASPIS 6
13 Kouris Erimi Kouris Erimi 5
14 Olympiada Lympion Olympiada Lympion 5
15 Ethnikos Assias Ethnikos Assias 4
16 APEP APEP 1
18/11/2023 tarihi itibariyle son puan durumu.

2023/2024 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
30/11/-0001 tarihi itibariyle son puan durumu.

2023/2024 3. Division: Relegation Round Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Kouris Erimi Kouris Erimi 42
2 Omonia Psevda Omonia Psevda 41
3 Geroskipou Geroskipou 38
4 ASPIS ASPIS 37
5 AEP Polemidion AEP Polemidion 35
6 APEP APEP 31
7 Ethnikos Assias Ethnikos Assias 27
8 Olympiada Lympion Olympiada Lympion 25
23/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.

2023/2024 3. Division: Normal Sezon Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Anagennisi Deryneia Anagennisi Deryneia 32
2 Halkanoras Halkanoras 31
3 Ormideia Ormideia 27
4 Spartakos Kitiou Spartakos Kitiou 27
5 APEA APEA 26
6 Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion 25
7 Kedros Agia Marina Kedros Agia Marina 23
8 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 21
9 Omonia Psevda Omonia Psevda 21
10 Geroskipou Geroskipou 19
11 Kouris Erimi Kouris Erimi 19
12 ASPIS ASPIS 17
13 AEP Polemidion AEP Polemidion 12
14 Olympiada Lympion Olympiada Lympion 11
15 Ethnikos Assias Ethnikos Assias 9
16 APEP APEP 9
23/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.