Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
07/03/2021 16:30 - Omonia 29is Maiou - Ethnikos Assias
07/03/2021 16:30 - Ormideia - Iraklis Yerolakkou
06/03/2021 16:30 - Oroklini / Troulloi - O Kormakitis
06/03/2021 16:30 - Peyia - Elpida Astromeritis
06/03/2021 16:30 - APONA Anagias - Amathous
06/03/2021 16:30 - Olympiada Lympion - APEP
06/03/2021 16:30 - MEAP Nisou - ENAD
06/03/2021 16:30 - Elia Lythrodonta - Halkanoras
28/02/2021 16:30 Ertelendi Omonia 29is Maiou - APONA Anagias
27/02/2021 16:30 Ertelendi O Kormakitis - Halkanoras
27/02/2021 16:30 Ertelendi APEP - Elpida Astromeritis
27/02/2021 16:30 Ertelendi Ethnikos Assias - Iraklis Yerolakkou
27/02/2021 16:30 Ertelendi MEAP Nisou - Elia Lythrodonta
27/02/2021 16:30 Ertelendi Oroklini / Troulloi - Peyia
27/02/2021 16:30 Ertelendi Olympiada Lympion - Ormideia
27/02/2021 16:30 Ertelendi ENAD - Amathous
24/02/2021 16:00 Ertelendi APONA Anagias - ENAD
24/02/2021 16:00 Ertelendi Halkanoras - MEAP Nisou
24/02/2021 16:00 Ertelendi Elia Lythrodonta - Oroklini / Troulloi
24/02/2021 16:00 Ertelendi Peyia - Olympiada Lympion
24/02/2021 16:00 Ertelendi Elpida Astromeritis - O Kormakitis
24/02/2021 16:00 Ertelendi Amathous - Ethnikos Assias
24/02/2021 16:00 Ertelendi Iraklis Yerolakkou - APEP
24/02/2021 16:00 Ertelendi Ormideia - Omonia 29is Maiou
21/02/2021 16:00 Ertelendi Omonia 29is Maiou - Peyia
20/02/2021 16:00 Ertelendi ENAD - Ormideia
20/02/2021 16:00 Ertelendi MEAP Nisou - Oroklini / Troulloi
20/02/2021 16:00 Ertelendi O Kormakitis - Iraklis Yerolakkou
20/02/2021 16:00 Ertelendi Olympiada Lympion - Elia Lythrodonta
20/02/2021 16:00 Ertelendi APEP - Amathous
20/02/2021 16:00 Ertelendi Ethnikos Assias - APONA Anagias
20/02/2021 16:00 Ertelendi Halkanoras - Elpida Astromeritis
14/02/2021 16:00 - Ormideia - Ethnikos Assias
14/02/2021 16:00 - Iraklis Yerolakkou - Halkanoras
13/02/2021 16:00 - Elpida Astromeritis - MEAP Nisou
13/02/2021 16:00 - APONA Anagias - APEP
13/02/2021 16:00 - Amathous - O Kormakitis
13/02/2021 16:00 - Elia Lythrodonta - Omonia 29is Maiou
13/02/2021 16:00 - Peyia - ENAD
13/02/2021 16:00 - Oroklini / Troulloi - Olympiada Lympion
10/02/2021 16:00 - Halkanoras - Amathous
10/02/2021 16:00 - O Kormakitis - APONA Anagias
10/02/2021 16:00 - Elpida Astromeritis - Iraklis Yerolakkou
10/02/2021 16:00 - Ethnikos Assias - Peyia
10/02/2021 16:00 - ENAD - Elia Lythrodonta
10/02/2021 16:00 - MEAP Nisou - Olympiada Lympion
10/02/2021 16:00 - APEP - Ormideia
10/02/2021 16:00 - Omonia 29is Maiou - Oroklini / Troulloi
07/02/2021 16:00 - Ormideia - O Kormakitis
07/02/2021 16:00 - Iraklis Yerolakkou - MEAP Nisou
06/02/2021 16:00 - Oroklini / Troulloi - ENAD
06/02/2021 16:00 - APONA Anagias - Halkanoras
06/02/2021 16:00 - Olympiada Lympion - Omonia 29is Maiou
06/02/2021 16:00 - Amathous - Elpida Astromeritis
06/02/2021 16:00 - Peyia - APEP
06/02/2021 16:00 - Elia Lythrodonta - Ethnikos Assias


Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Puan Durumu

2020/2021 3. Division Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Omonia 29is Maiou Omonia 29is Maiou 31
2 Ormideia Ormideia 24
3 Peyia Peyia 23
4 Halkanoras Halkanoras 23
5 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 22
6 Olympiada Lympion Olympiada Lympion 21
7 Ethnikos Assias Ethnikos Assias 21
8 APEP APEP 15
9 MEAP Nisou MEAP Nisou 15
10 Oroklini / Troulloi Oroklini / Troulloi 14
11 APONA Anagias APONA Anagias 14
12 Elpida Astromeritis Elpida Astromeritis 13
13 ENAD ENAD 9
14 Amathous Amathous 8
15 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 4
16 O Kormakitis O Kormakitis 4
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.