ASPIS Kuruluş : 1957 |
Stadio Pyla Pyla Stad Kapasitesi 1000 Kişi ASPIS Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
20/04/2024 16:30 | MS | APEP | 4-0 | ASPIS | |||
13/04/2024 16:30 | MS | ASPIS | 0-3 | Kouris Erimi | |||
06/04/2024 16:30 | MS | Geroskipou | 2-0 | ASPIS | |||
30/03/2024 17:00 | MS | ASPIS | 2-0 | Omonia Psevda | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Ethnikos Assias | 2-4 | ASPIS | |||
16/03/2024 16:30 | MS | ASPIS | 2-0 | Olympiada Lympion | |||
09/03/2024 16:30 | MS | AEP Polemidion | 3-1 | ASPIS | |||
02/03/2024 16:00 | MS | ASPIS | 0-0 | APEP | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Kouris Erimi | 1-0 | ASPIS | |||
17/02/2024 16:00 | MS | ASPIS | 0-0 | Geroskipou | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Omonia Psevda | 2-1 | ASPIS | |||
03/02/2024 15:30 | MS | ASPIS | 1-0 | Ethnikos Assias | |||
27/01/2024 15:30 | MS | Olympiada Lympion | 1-3 | ASPIS | |||
20/01/2024 15:30 | MS | ASPIS | 2-0 | AEP Polemidion | |||
13/01/2024 15:30 | MS | APEP | 2-1 | ASPIS | |||
06/01/2024 15:30 | MS | ASPIS | 1-0 | Omonia Psevda | |||
20/12/2023 15:30 | MS | Geroskipou | 0-3 | ASPIS | |||
16/12/2023 15:30 | MS | ASPIS | 1-1 | Ethnikos Assias | |||
09/12/2023 15:30 | - | APEA | - | ASPIS | |||
02/12/2023 15:30 | MS | ASPIS | 2-0 | Olympiada Lympion | |||
24/11/2023 19:00 | MS | Anagennisi Deryneia | 3-2 | ASPIS | |||
18/11/2023 15:30 | MS | ASPIS | 1-2 | Kedros Agia Marina | |||
11/11/2023 15:30 | MS | ASPIS | 1-2 | Ormideia | |||
04/11/2023 15:30 | MS | Kouris Erimi | 0-1 | ASPIS | |||
28/10/2023 15:00 | MS | ASPIS | 0-1 | Spartakos Kitiou | |||
22/10/2023 15:30 | MS | Iraklis Yerolakkou | 1-1 | ASPIS | |||
14/10/2023 15:30 | - | ASPIS | - | Ethnikos Latsion | |||
07/10/2023 16:00 | - | Halkanoras | - | ASPIS | |||
30/09/2023 16:00 | - | ASPIS | - | AEP Polemidion | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
29/04/2023 17:00 | - | ASIL Lysi | - | ASPIS |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kouris Erimi | 42 |
2 | Omonia Psevda | 41 |
3 | Geroskipou | 38 |
4 | ASPIS | 37 |
5 | AEP Polemidion | 35 |
6 | APEP | 31 |
7 | Ethnikos Assias | 27 |
8 | Olympiada Lympion | 25 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ormideia | 17 |
2 | Geroskipou | 16 |
3 | Anagennisi Deryneia | 14 |
4 | Halkanoras | 14 |
5 | APEA | 11 |
6 | Ethnikos Latsion | 11 |
7 | Iraklis Yerolakkou | 10 |
8 | Kedros Agia Marina | 9 |
9 | AEP Polemidion | 9 |
10 | Spartakos Kitiou | 9 |
11 | Omonia Psevda | 9 |
12 | ASPIS | 6 |
13 | Kouris Erimi | 5 |
14 | Olympiada Lympion | 5 |
15 | Ethnikos Assias | 4 |
16 | APEP | 1 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Anagennisi Deryneia | 32 |
2 | Halkanoras | 31 |
3 | Ormideia | 27 |
4 | Spartakos Kitiou | 27 |
5 | APEA | 26 |
6 | Ethnikos Latsion | 25 |
7 | Kedros Agia Marina | 23 |
8 | Iraklis Yerolakkou | 21 |
9 | Omonia Psevda | 21 |
10 | Geroskipou | 19 |
11 | Kouris Erimi | 19 |
12 | ASPIS | 17 |
13 | AEP Polemidion | 12 |
14 | Olympiada Lympion | 11 |
15 | Ethnikos Assias | 9 |
16 | APEP | 9 |