Omonia Psevda Kuruluş : 1969 |
Psevdas Arena E104 Psevdas Stad Kapasitesi 1000 Kişi Omonia Psevda Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Omonia Psevda | 0-1 | Kouris Erimi | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Geroskipou | 0-0 | Omonia Psevda | |||
09/03/2024 16:30 | MS | APEP | 0-1 | Omonia Psevda | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Ethnikos Assias | 2-2 | Omonia Psevda | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Omonia Psevda | 0-2 | Olympiada Lympion | |||
17/02/2024 16:00 | MS | AEP Polemidion | 2-0 | Omonia Psevda | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Omonia Psevda | 2-1 | ASPIS | |||
03/02/2024 15:30 | MS | Kouris Erimi | 2-1 | Omonia Psevda | |||
27/01/2024 15:30 | MS | Omonia Psevda | 2-1 | Geroskipou | |||
20/01/2024 15:30 | MS | Omonia Psevda | 3-0 | APEP | |||
13/01/2024 15:30 | MS | Omonia Psevda | 1-0 | Kedros Agia Marina | |||
06/01/2024 15:30 | MS | ASPIS | 1-0 | Omonia Psevda | |||
20/12/2023 15:30 | MS | Omonia Psevda | 2-1 | Kouris Erimi | |||
16/12/2023 15:30 | MS | Spartakos Kitiou | 3-0 | Omonia Psevda | |||
09/12/2023 15:30 | - | Omonia Psevda | - | Iraklis Yerolakkou | |||
02/12/2023 15:30 | MS | Ethnikos Latsion | 0-1 | Omonia Psevda | |||
25/11/2023 15:30 | MS | Omonia Psevda | 0-2 | Halkanoras | |||
18/11/2023 15:30 | MS | AEP Polemidion | 1-3 | Omonia Psevda | |||
11/11/2023 15:30 | MS | Omonia Psevda | 2-0 | APEP | |||
04/11/2023 15:30 | MS | Ormideia | 3-1 | Omonia Psevda | |||
28/10/2023 15:00 | MS | Geroskipou | 2-0 | Omonia Psevda | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Omonia Psevda | 2-1 | Ethnikos Assias | |||
14/10/2023 15:30 | - | APEA | - | Omonia Psevda | |||
07/10/2023 16:00 | - | Omonia Psevda | - | Olympiada Lympion | |||
30/09/2023 16:00 | - | Anagennisi Deryneia | - | Omonia Psevda | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
16/04/2022 16:30 | - | Ethnikos Assias | - | Omonia Psevda | |||
09/04/2022 16:30 | - | Omonia Psevda | - | Ormideia | |||
02/04/2022 16:00 | - | Omonia Psevda | - | Kouris Erimi | |||
19/03/2022 16:30 | - | Digenis Ypsonas | - | Omonia Psevda | |||
13/03/2022 16:30 | - | Omonia Psevda | - | MEAP Nisou |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kouris Erimi | 36 |
2 | Omonia Psevda | 35 |
3 | ASPIS | 34 |
4 | Geroskipou | 29 |
5 | AEP Polemidion | 28 |
6 | Olympiada Lympion | 25 |
7 | Ethnikos Assias | 23 |
8 | APEP | 19 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ormideia | 17 |
2 | Geroskipou | 16 |
3 | Anagennisi Deryneia | 14 |
4 | Halkanoras | 14 |
5 | APEA | 11 |
6 | Ethnikos Latsion | 11 |
7 | Iraklis Yerolakkou | 10 |
8 | Kedros Agia Marina | 9 |
9 | AEP Polemidion | 9 |
10 | Spartakos Kitiou | 9 |
11 | Omonia Psevda | 9 |
12 | ASPIS | 6 |
13 | Kouris Erimi | 5 |
14 | Olympiada Lympion | 5 |
15 | Ethnikos Assias | 4 |
16 | APEP | 1 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Anagennisi Deryneia | 32 |
2 | Halkanoras | 31 |
3 | Ormideia | 27 |
4 | Spartakos Kitiou | 27 |
5 | APEA | 26 |
6 | Ethnikos Latsion | 25 |
7 | Kedros Agia Marina | 23 |
8 | Iraklis Yerolakkou | 21 |
9 | Omonia Psevda | 21 |
10 | Geroskipou | 19 |
11 | Kouris Erimi | 19 |
12 | ASPIS | 17 |
13 | AEP Polemidion | 12 |
14 | Olympiada Lympion | 11 |
15 | Ethnikos Assias | 9 |
16 | APEP | 9 |