İspanya Tercera División RFEF - Group 1 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 1
İspanya Tercera División RFEF - Group 1
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:00 MS Sarriana 1-2 UD Ourense
14/04/2024 18:00 MS Paiosaco 0-1 Bergantiños
14/04/2024 18:00 MS Arosa 3-0 Pontevedra II
14/04/2024 18:00 - Betanzos - Alondras
14/04/2024 18:00 MS Arzúa 0-0 Celta de Vigo III
13/04/2024 19:15 MS Silva 2-1 Somozas
13/04/2024 19:00 MS Estradense 0-2 Atlético Arteixo
13/04/2024 19:00 - Barbadás - Rápido Bouzas
13/04/2024 18:30 - Polvorín - Viveiro
07/04/2024 19:00 MS Bergantiños 0-0 Arosa
07/04/2024 19:00 MS Somozas 3-0 Estradense
07/04/2024 18:00 MS UD Ourense 0-0 Betanzos
07/04/2024 17:30 - Alondras - Silva
07/04/2024 13:30 MS Celta de Vigo III 1-1 Paiosaco
07/04/2024 13:00 MS Viveiro 2-2 Barbadás
06/04/2024 20:00 MS Rápido Bouzas 1-2 Arzúa
06/04/2024 19:30 MS Atlético Arteixo 0-2 Polvorín
06/04/2024 17:00 MS Pontevedra II 0-1 Sarriana
31/03/2024 19:00 MS Estradense 2-0 Alondras
31/03/2024 18:30 MS Sarriana 0-1 Bergantiños
31/03/2024 18:30 MS Barbadás 2-2 Atlético Arteixo
31/03/2024 18:00 MS Paiosaco 0-3 Arosa
31/03/2024 18:00 MS Betanzos 3-2 Pontevedra II
31/03/2024 18:00 MS Arzúa 2-1 Viveiro
31/03/2024 18:00 MS Celta de Vigo III 1-1 Rápido Bouzas
31/03/2024 13:15 MS Silva 0-1 UD Ourense
31/03/2024 13:00 MS Polvorín 0-0 Somozas
28/03/2024 19:00 MS Paiosaco 0-1 Sarriana
28/03/2024 19:00 MS Betanzos 1-2 Arosa
28/03/2024 19:00 MS Barbadás 2-1 Alondras
28/03/2024 19:00 MS Arzúa 1-2 Somozas
28/03/2024 14:15 MS Silva 0-2 Bergantiños
28/03/2024 14:00 MS Estradense 2-1 Pontevedra II
28/03/2024 14:00 MS Polvorín 4-2 UD Ourense
28/03/2024 14:00 MS Celta de Vigo III 3-3 Atlético Arteixo
28/03/2024 14:00 MS Rápido Bouzas 1-2 Viveiro
24/03/2024 14:00 MS Somozas 0-0 Barbadás
23/03/2024 22:30 - Arosa - Sarriana
23/03/2024 20:15 MS Atlético Arteixo 5-1 Arzúa
23/03/2024 20:00 MS Alondras 2-0 Polvorín
23/03/2024 20:00 MS Rápido Bouzas 0-2 Paiosaco
23/03/2024 19:00 MS Bergantiños 1-1 Betanzos
23/03/2024 19:00 MS Viveiro 1-2 Celta de Vigo III
23/03/2024 18:30 MS UD Ourense 1-1 Estradense
23/03/2024 18:00 MS Pontevedra II 2-3 Silva


İspanya Tercera División RFEF - Group 1 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bergantiños Bergantiños 64
2 Celta de Vigo III Celta de Vigo III 55
3 Arosa Arosa 50
4 Atlético Arteixo Atlético Arteixo 46
5 UD Ourense UD Ourense 45
6 Alondras Alondras 42
7 Silva Silva 42
8 Sarriana Sarriana 41
9 Somozas Somozas 38
10 Polvorín Polvorín 36
11 Estradense Estradense 36
12 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 36
13 Viveiro Viveiro 34
14 Barbadás Barbadás 33
15 Betanzos Betanzos 32
16 Paiosaco Paiosaco 31
17 Pontevedra II Pontevedra II 20
18 Arzúa Arzúa 15
14/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.