Arandina Kuruluş : 1987 |
Estadio El Montecillo Aranda de Duero Stad Kapasitesi 6000 Kişi Arandina Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Coruxo | 1-0 | Arandina | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Arandina | 0-1 | Guijuelo | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Cayón | 1-1 | Arandina | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-0 | Langreo | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-4 | Arandina | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-3 | Gimnástica Torrelavega | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Villalbés | 0-0 | Arandina | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-2 | Deportivo La Coruña II | |||
28/01/2024 18:45 | MS | Ourense CF | 2-0 | Arandina | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Arandina | 0-0 | Compostela | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Covadonga | 2-1 | Arandina | |||
10/01/2024 22:00 | MS | Arandina | 0-0 | Zamora | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 23:30 | MS | Arandina | 1-3 | Real Madrid | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2023 19:00 | MS | Marino de Luanco | 3-1 | Arandina | |||
10/12/2023 19:00 | MS | Arandina | 1-1 | Racing Santander II | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/12/2023 21:00 | MS | Arandina | 2-1 | Cadiz | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/12/2023 14:00 | MS | Real Avilés | 2-1 | Arandina | |||
25/11/2023 19:00 | MS | Arandina | 1-1 | Real Oviedo II | |||
19/11/2023 20:00 | MS | Pontevedra | 2-0 | Arandina | |||
11/11/2023 19:00 | MS | Arandina | 0-1 | Coruxo | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Guijuelo | 1-0 | Arandina | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/11/2023 19:30 | MS | Arandina | 1-0 | Real Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2023 18:00 | MS | Arandina | 1-1 | Cayón | |||
14/10/2023 18:00 | MS | Arandina | 1-2 | Real Valladolid II | |||
08/10/2023 18:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-2 | Arandina | |||
30/09/2023 18:00 | MS | Arandina | 0-1 | Villalbés | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 3-2 | Arandina | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Arandina | 0-0 | Ourense CF | |||
10/09/2023 20:00 | MS | Compostela | 4-2 | Arandina | |||
03/09/2023 19:00 | MS | Arandina | 2-1 | Covadonga |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Pontevedra | 59 |
2 | Ourense CF | 57 |
3 | Zamora | 54 |
4 | Guijuelo | 46 |
5 | Langreo | 39 |
6 | Coruxo | 38 |
7 | Racing Santander II | 38 |
8 | Real Avilés | 37 |
9 | Compostela | 36 |
10 | Deportivo La Coruña II | 36 |
11 | Gimnástica Torrelavega | 34 |
12 | Real Valladolid II | 33 |
13 | Marino de Luanco | 32 |
14 | Villalbés | 31 |
15 | Real Oviedo II | 30 |
16 | Covadonga | 26 |
17 | Cayón | 26 |
18 | Arandina | 21 |