UD Santa Marta Kuruluş : 0 |
Estadio Municipal Alfonso San Casto Avenida Prof. Enrique Tierno Galván Santa Marta de Tormes Stad Kapasitesi 1500 Kişi UD Santa Marta Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Bembibre | - | UD Santa Marta | |||
20/04/2024 17:30 | MS | UD Santa Marta | 1-0 | Laguna de Duero | |||
14/04/2024 18:00 | MS | Becerril Campos | 3-0 | UD Santa Marta | |||
07/04/2024 17:30 | MS | UD Santa Marta | 1-1 | Mirandés II | |||
28/03/2024 14:30 | MS | La Virgen del Camino | 1-0 | UD Santa Marta | |||
23/03/2024 18:00 | MS | UD Santa Marta | 1-1 | Cristo Atlético | |||
17/03/2024 18:30 | MS | UD Santa Marta | 2-1 | Ponferradina II | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 0-2 | UD Santa Marta | |||
03/03/2024 14:00 | MS | UD Santa Marta | 0-2 | Atlético Astorga | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Atlético Tordesillas | 0-0 | UD Santa Marta | |||
18/02/2024 14:00 | MS | UD Santa Marta | 1-1 | Palencia CF | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Burgos Promesas | 1-1 | UD Santa Marta | |||
03/02/2024 18:00 | MS | UD Santa Marta | 0-0 | Cultural Leonesa II | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Almazán | 1-0 | UD Santa Marta | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 2-1 | UD Santa Marta | |||
13/01/2024 18:00 | MS | UD Santa Marta | 2-1 | Villaralbo | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Real Ávila | 1-0 | UD Santa Marta | |||
17/12/2023 14:30 | MS | UD Santa Marta | 3-2 | Bembibre | |||
02/12/2023 18:30 | MS | Laguna de Duero | 1-2 | UD Santa Marta | |||
25/11/2023 18:15 | MS | UD Santa Marta | 1-2 | Becerril Campos | |||
18/11/2023 17:45 | MS | Mirandés II | 0-1 | UD Santa Marta | |||
11/11/2023 18:15 | MS | UD Santa Marta | 4-4 | La Virgen del Camino | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Cristo Atlético | 2-2 | UD Santa Marta | |||
28/10/2023 16:30 | MS | Ponferradina II | 2-2 | UD Santa Marta | |||
21/10/2023 17:30 | MS | UD Santa Marta | 0-0 | Colegios Diocesanos | |||
14/10/2023 18:00 | - | Atlético Astorga | - | UD Santa Marta | |||
08/10/2023 17:30 | - | UD Santa Marta | - | Atlético Tordesillas | |||
30/09/2023 19:00 | - | Palencia CF | - | UD Santa Marta | |||
23/09/2023 18:00 | MS | UD Santa Marta | 1-2 | Burgos Promesas | |||
16/09/2023 18:00 | MS | Cultural Leonesa II | 0-1 | UD Santa Marta |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Real Ávila | 66 |
2 | Salamanca UDS | 61 |
3 | Atlético Tordesillas | 60 |
4 | Cultural Leonesa II | 57 |
5 | Atlético Astorga | 49 |
6 | Palencia CF | 49 |
7 | Becerril Campos | 48 |
8 | Cristo Atlético | 46 |
9 | UD Santa Marta | 43 |
10 | La Virgen del Camino | 39 |
11 | Burgos Promesas | 38 |
12 | Almazán | 34 |
13 | Bembibre | 31 |
14 | Mirandés II | 30 |
15 | Villaralbo | 25 |
16 | Colegios Diocesanos | 23 |
17 | Laguna de Duero | 22 |
18 | Ponferradina II | 14 |