Becerril Campos Kuruluş : 1977 |
Estadio Mariano Haro Paseo Polideportivo Becerril de Campos Stad Kapasitesi 2000 Kişi Becerril Campos Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Atlético Astorga | 2-0 | Becerril Campos | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 0-2 | Atlético Tordesillas | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Palencia CF | 0-0 | Becerril Campos | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 3-1 | Burgos Promesas | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Cultural Leonesa II | 4-2 | Becerril Campos | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 2-1 | Almazán | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 0-0 | Becerril Campos | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Villaralbo | |||
28/01/2024 18:15 | MS | Real Ávila | 3-1 | Becerril Campos | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Bembibre | 0-1 | Becerril Campos | |||
14/01/2024 18:15 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Laguna de Duero | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Cristo Atlético | 1-0 | Becerril Campos | |||
16/12/2023 17:30 | MS | Mirandés II | 2-2 | Becerril Campos | |||
03/12/2023 18:00 | MS | Becerril Campos | 2-1 | La Virgen del Camino | |||
25/11/2023 18:15 | MS | UD Santa Marta | 1-2 | Becerril Campos | |||
19/11/2023 18:00 | MS | Becerril Campos | 3-3 | Ponferradina II | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 0-1 | Becerril Campos | |||
05/11/2023 18:30 | MS | Becerril Campos | 0-0 | Atlético Astorga | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Atlético Tordesillas | 0-1 | Becerril Campos | |||
14/10/2023 18:30 | - | Burgos Promesas | - | Becerril Campos | |||
08/10/2023 18:00 | - | Becerril Campos | - | Cultural Leonesa II | |||
01/10/2023 18:30 | - | Almazán | - | Becerril Campos | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Becerril Campos | 0-4 | Salamanca UDS | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Villaralbo | 2-1 | Becerril Campos | |||
10/09/2023 19:00 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Real Ávila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 19:00 | MS | Almazán | 3-2 | Becerril Campos | |||
16/04/2023 18:00 | MS | Becerril Campos | 3-2 | Palencia CF | |||
06/04/2023 18:00 | MS | Real Ávila | 1-1 | Becerril Campos | |||
02/04/2023 18:00 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Unami | |||
25/03/2023 18:15 | MS | Ponferradina II | 0-1 | Becerril Campos |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Real Ávila | 59 |
2 | Salamanca UDS | 52 |
3 | Atlético Tordesillas | 51 |
4 | Cultural Leonesa II | 50 |
5 | Cristo Atlético | 45 |
6 | Atlético Astorga | 43 |
7 | Palencia CF | 42 |
8 | UD Santa Marta | 39 |
9 | Becerril Campos | 38 |
10 | Burgos Promesas | 38 |
11 | La Virgen del Camino | 35 |
12 | Almazán | 28 |
13 | Villaralbo | 25 |
14 | Bembibre | 24 |
15 | Colegios Diocesanos | 23 |
16 | Mirandés II | 23 |
17 | Laguna de Duero | 16 |
18 | Ponferradina II | 13 |