Barbastro Kuruluş : 1934 |
Estadio Municipal de Deportes Barbastro Stad Kapasitesi 5000 Kişi Barbastro Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Barbastro | 1-1 | San Juan | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 0-0 | Barbastro | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Barbastro | 1-1 | Real Zaragoza II | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-1 | Barbastro | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Barbastro | 1-0 | Valle Egüés | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Izarra | 2-0 | Barbastro | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Utebo | 1-0 | Barbastro | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Barbastro | 0-0 | Athletic Club II | |||
21/01/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 0-0 | Barbastro | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Barbastro | 2-1 | Brea | |||
10/01/2024 21:30 | MS | Barbastro | 1-0 | Gernika | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/01/2024 23:00 | MS | Barbastro | 2-3 | Barcelona | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/12/2023 20:30 | MS | Real Sociedad III | 0-1 | Barbastro | |||
10/12/2023 17:45 | MS | Barbastro | 3-0 | Náxara | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/12/2023 14:00 | MS | Barbastro | 1-0 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 20:00 | MS | Tudelano | 0-0 | Barbastro | |||
26/11/2023 17:45 | MS | Barbastro | 1-0 | Calahorra | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Barakaldo | 1-0 | Barbastro | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Barbastro | 0-0 | Arenas Getxo | |||
05/11/2023 19:00 | MS | San Juan | 3-1 | Barbastro | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/11/2023 14:00 | MS | Barbastro | 1-0 | Ponferradina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2023 17:30 | MS | Barbastro | 0-0 | Mutilvera | |||
22/10/2023 12:30 | MS | Real Zaragoza II | 0-2 | Barbastro | |||
15/10/2023 13:00 | MS | Barbastro | 3-2 | Deportivo Alavés II | |||
07/10/2023 17:15 | MS | Valle Egüés | 3-0 | Barbastro | |||
01/10/2023 18:00 | MS | Barbastro | 2-3 | Izarra | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Barbastro | 1-1 | Utebo | |||
16/09/2023 20:00 | MS | Athletic Club II | 4-0 | Barbastro | |||
09/09/2023 19:30 | MS | Barbastro | 0-0 | UD Logroñés | |||
03/09/2023 19:30 | MS | Brea | 0-0 | Barbastro |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Athletic Club II | 63 |
2 | Barakaldo | 58 |
3 | UD Logroñés | 52 |
4 | Utebo | 48 |
5 | Deportivo Alavés II | 46 |
6 | Real Zaragoza II | 46 |
7 | Real Sociedad III | 38 |
8 | Calahorra | 37 |
9 | Barbastro | 36 |
10 | Tudelano | 35 |
11 | Gernika | 34 |
12 | Mutilvera | 30 |
13 | Arenas Getxo | 29 |
14 | Izarra | 27 |
15 | Valle Egüés | 21 |
16 | San Juan | 20 |
17 | Náxara | 18 |
18 | Brea | 18 |